Як можна обійти регіональні обмеження в Play Store Google?


45

Я подорожую до країни X. Хочу встановити додаток, який недоступний у моїй країні, але доступний у країні X; але я вважаю за краще завантажити та встановити його заздалегідь, тоді як з'єднання для даних все ще дешеве.

На жаль, Play Магазини не дозволяють мені встановити цю програму. Чи є спосіб обійти це обмеження?@AlEverett вони справді дуже схожі (хоча це не 100% дублікат, я думаю), можливо, їх слід об’єднати разом ...
Дуб

Я закрив другий як дурап цього, оскільки це більш загальне. Інше питання - це спеціально купувати додатки, і на це є хороші відповіді, тому я думаю, що це слід залишити так, як є.
Матвій

Дивлячись на це ще раз через прапор, я не впевнений, що другий мав би бути закритим як обхід цього. Я замість цього об'єднав її в першу, яка більше орієнтована на платежі. Я думаю, що і те, і це може залишатися відкритим.
Матвій

саме, а що, якщо хтось живе у двох країнах? (залишається досить однаковою кількістю часу в обох), і звичайно хоче використовувати додаток для обох регіонів.
бритва

Відповіді:


22

Спробуйте додаток Market Enabler (завантажте APK та завантажте його.) Це дозволяє підробляти ваш регіон, так що Market думає, що ви перебуваєте в США.

В якості альтернативи ви можете побачити, чи доступний цей додаток за допомогою інших методів розповсюдження, наприклад, з інших авторитетних ринків (наприклад, Amazon Appstore , SlideMe.org , GetJar.com тощо). Також звернення до розробника може допомогти .


1
Це здається корисним, хоча, на жаль, мій пристрій ще не вкоренився, чого вимагає ця програма ... можливо, саме час прижитися.
Дуб

зараз це не працює, чи є оновлений спосіб?

5

Спробуйте скористатися VPN та електронною адресою магазину Google Play, встановленими у регіоні, з якого потрібно завантажити додаток (я створив його спеціально для цієї мети).

Я успішно створив безкоштовну одноденну пробну VPN за допомогою програми Android. Потім я запустив магазин Google Play і встановив потрібні програми. Потім видаліть додаток VPN (який відключив VPN). Тепер у мене є програми, які я хотів, і я можу їх використовувати у своєму регіоні.

Убік: вміст, який ці додатки подають (голландське відео), доступний у моєму регіоні через веб-браузер. І якщо існують обмеження, програми та веб-браузер дотримуються географічних обмежень, тому я дійсно не розумію, чому ці @ $! $) & ^ Програми обмежені регіонами.


1

Я спробував це додаток, яке всього за один клік розблокувало ринок!

Ринок Unlocker


3
Здається корисним ... хоча для цього також потрібен корінь.
Дуб

Виправдайте час, щоб виправити свій Droid ... просто продовжуйте це робити :), якщо вам потрібна допомога, зв’яжіться зі мною безпосередньо через вкорінення мого профілю - це дійсно один клік, який займає менше хвилини.
Шіммі

Вони (Google) це вже виправили? У мене є запас ROM з root та s-off на HTC Desire. Я завантажив і вручну встановив файл APK MarketEnabler зі сторінки коду Google у проекті. Спробував підроблені T-Mobile США та Verizon. Це не мало ефекту. Тому я зареєструвався у DroidVPN, встановив інсталятор Tun.ko, який завантажив належний модуль Tun.ko. Потім я зміг підключитися з DroidVPN до їх американського сервера БЕЗКОШТОВНО №3. Потім я очистив дані та кеш для Play Store. Потім я знову спробував підробити це з MarketEnabler. Не вийшло !!
Самір
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.