Як f * &% зупинити голос-текст від цензури ненормативної лексики?


52

Функція голосового тексту дуже корисна, але раз у раз, коли ви надсилаєте другові SMS або електронну пошту, я хочу по-справжньому розпуститися.

Однак Google, захищаючи мої незаймані очі, замінює такі слова хешами (####), якщо він взагалі розпізнає слово.

Як вимкнути цю ####### "функцію"?


2
Мені цікаво знати, чи можливо це, я не знайшов способу. Я думаю, вам слід також використовувати #### в заголовку :)
Райан Конрад

Ось моя біда: він працював на моєму попередньому дроїді razr maxx, але після того, як я його замінив на інший, коли він зламався, навіть коли я знімаю позначку "Блокувати образливу мову" або що завгодно під голосовим введенням тексту, це ВСІЙ час це робить.

Відповіді:


47

Існує перевіряється / Uncheckable варіант називається Цензура під НалаштуванняГолосовий введення і виведенняНалаштування розпізнавання мови .

В Android 8.1 це налаштування знаходиться в НалаштуванняхСистемаМови та введенняВіртуальна клавіатураВведення голосу GoogleБлокування образливих слів

Для телефонів Samsung налаштування названі дещо інакше: у програмі Налаштування спробуйте Мова та введенняНалаштування голосового пошукуБлокувати образливі слова . Звичайно, це працює лише за допомогою інтегрованого розпізнавання голосу Google .

Для Android 4.3 (та, можливо, більш ранніх версій):

НалаштуванняМова та введенняНабір голосу Google (налаштування)Блокування образливих слів

Для Samsung S8 +: НалаштуванняЗагальне управлінняМова та введенняЕкранна клавіатураВведення голосу GoogleБлокування образливих слів


1
Ба, ти мене до цього побив!
shambleh

ха-ха, це настройка, яку я також повинен був знайти і змінити;)
jlehenbauer

1

Налаштування, мова та введення, налаштування голосового пошуку, зніміть прапорець "Блокувати образливі слова" (це для телефонів Samsung)


Не тільки для Samsung, це і для кожного телефону, який працює на Jelly Bean 4.1+.
Матьє Харле

2
Чим це відрізняється від прийнятої відповіді?
але

@Al: Це стане більш забороненим!

@AlEverett Після публікації цієї відповіді я прийняв / покращив редагування іншої відповіді від користувача, який додав цю інформацію. sabrina, це ти був?
Dan Hulme

0

У мене є Moto E на Boost Mobile. Це трохи інакше. Settings > Language & Input > Google Keyboard > Text Correction(Також є налаштування під назвою "Поточна клавіатура". Переконайтесь, що замість цього перейдіть на клавіатуру Google.) "Блокувати образливі слова" вимкнено, і ви можете проклинати, як матрос!

Правка - Це не змінило цензурований вихід, але вони мають рацію! Є ще одна. Налаштування, Lang. & Введення, комутатор Google Voice Type, перемикач Блокування образливих слів. Цей змінив вихід. Цікаво, для чого інший?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.