Чи можемо ми використовувати телефон Android як ретранслятор Wi-Fi?


33

Чи можемо ми використовувати телефон Android як ретранслятор Wi-Fi?

Уявіть собі ситуацію, коли ви можете отримати слабкий сигнал Wi-Fi з сигналу безкоштовної гарячої точки (кав’ярні) біля вікна, але хочете працювати посеред кімнати. Тоді ми можемо поставити телефон на підвіконня, щоб поширити сигнал по всьому будинку.

Це можливо?


Відповіді:


6

Відповідь - так, є проект з відкритим кодом, який робить саме це.

Цитувати:

Це програмне забезпечення, розроблене для того, щоб допомогти вам обійти Great Firewall of China (GFW). Він відрізняється від подібних програмних засобів, але він працює як маршрутизатор, а не працює як клієнт, встановлений на якомусь пристрої. Будучи маршрутизатором, ви можете мати одне (наприклад, мобільний телефон Android) fqrotuer, тоді інші пристрої можуть просто підключити бездротову мережу, створену fqrouter.

Блог: fqrouter Джерело: fqrouter


1
Із пов’язаної сторінки: "Wifi повторювач - унікальна функція, однак для нього потрібна апаратна підтримка / підтримка драйверів", тому відповідь - "Це залежить від вашого пристрою". Також для цієї функції потрібен Android 4.
Dan Hulme

1
Оновлення на початку 2016 року: для програми потрібен root, і він працює лише на деяких пристроях. Найгірша новина полягає в тому, що наразі воно здається порушеним - оскільки головна його функція - це VPN - і сервери були закриті - так що він не запускається. Мені вдалося витягнути з проекту проект Wifi.py Python і налагодити його роботу - на Nexus 5 з Android 4.4 та на декількох пристроях LG Android 4.4. Але для цього потрібні python та інші двійкові файли, які не працюють на Android 5.0 через вимоги PIE. Якщо хтось намагається відродити це, опублікуйте тут :)
RoundSparrow hilltx

11

Ні. Для цього в цілому потрібно декілька Wi-Fi інтерфейсів (або спеціалізованого програмного забезпечення), який недоступний (або легко встановлений) на Android.

Взагалі це робиться в Linux, використовуючи щось на зразок hostapd в головному режимі: я не вірю, що це легко налаштувати на будь-якому телефоні Android.


2
Щойно я знайшов одне рішення, яке я можу закінчити: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1065652, але він передбачає підключення usb-кабелю між ноутбуком і телефоном.
Макс

2

Спробуйте скористатися Wi-Fi Tethering Open Garden . Він підтримує Bluetooth, тому ви можете легко поділитися з’єднанням таким чином. Звичайно, це було б повільніше, але все ж бездротовим. Якщо у вас немає Bluetooth-адаптера, його можна придбати на ebay менш ніж за 2 долари.


1

Ну так, є програма, яку я перевірив з цим функціоналом

Додаток NetShare tethering (без кореня) є рішенням проблеми, що надходить.

Тепер ця програма використовує проксі-сервер vpn для маршрутизації трафіку з пристрою, підключеного до мережі Wi-Fi, до іншого клієнта через підключення p2p.

Таким чином, дозволяючи "ділитися wi-fi через wifi" або діяти як ретранслятор через Wi-Fi direct

 • По суті, він використовує HTTP-проксі для маршрутизації трафіку до клієнта, а налаштування з'єднання досить просто:

  1. Перейдіть до налаштувань підключення будь-якого пристрою, наприклад, ПК, Iphone тощо (але в цьому випадку використовується пристрій Symbian)

  2. Додайте точку бездротового доступу, якщо цього ще не зроблено, і введіть прямий груповий пароль Wi-Fi.

  3. У розширених налаштуваннях змініть налаштування проксі:

  Server: 192.168.49.1

  Port: 8282

  (не забудьте дозволити цей порт у налаштуваннях брандмауера для інших пристроїв)

введіть тут опис зображення-1

Так. Alcatel One Touch Glory 2s має цю функцію. Ви можете встановити зв'язок Wi-Fi за допомогою wi-fi або мобільних даних. Ви також можете створити SSID та пароль. Я використовував цей телефон як ретранслятор домашнього маршрутизатора wifi.


2
Тьфу. Будь ласка, не використовуйте txtspk.
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.