Як я можу збільшити гучність на динаміку свого Droid?


18

У мене раніше був додаток для мого Treo під назвою "Volume Care", який дозволив мені збільшити гучність мовного динаміка за рамки дозволених заводських налаштувань. Чи є якась програма або злом, яка дозволила б мені просунути динамік Droids далі, ніж хоче Motorola?

Редагувати: Я думав, що я зрозумів раніше, але дозвольте уточнити. Я не шукаю будь-якого додатка для регулювання гучності , у мене є його, я знаю багатьох, і вірю чи ні, я здатний шукати на ринку слово "том". Я спеціально шукаю рішення, яке дозволить мені витіснити гучність з мого динаміка, минувши встановлені поточним виробником межі.

Оновлення: я щойно додав щедрості, тому я додам трохи більше роз'яснень. Я бачив додатки, які працюють лише з телефонами HTC. Це рішення / додаток / хак повинні працювати на оригінальному Moto Droid з укоріненими чи ні, я хочу помітного збільшення обсягу.


Це гарна ідея? Цікаво, якщо встановлення подібного може насправді підірвати ваш динамік.
Метт Касто

Це, безумовно, могло, але це ризик, який я готовий взяти на себе.
Метт

Я впевнений, що є музичні програми, які можуть підсилити пісню, перш ніж передавати аудіо в систему, але ви шукаєте посилення системи?
Матвій

Так, система в цілому, але мені було б цікаво переглянути ці детальні рішення.
Метт

1
@afrazier: Вибачте, я цього не зрозумів, ви можете поговорити?
Метт

Відповіді:


0

Схоже, що в Android DSP-програмах все робиться по-різному, і вам доведеться спробувати різні, щоб перевірити, чи працюють вони для вашого телефону та ROM. У мене не було жодної удачі відстежувати, чому це так, або навіть те, що роблять програми. Один раз я навіть спробував змінити конфігураційний файл, який за всіма видами контролював рівні гучності, безрезультатно.

Я знайшов той, який працює для мого Note II під керуванням OctOS L, і він називається Volume Booster . Це оголошення підтримується та інколи припиняє роботу, але це чудово. Я збільшую близько 25 - 30%, що є достатньо гучним, щоб слухати музику в кімнаті на гідному рівні. На цьому рівні іноді виникають деякі спотворення. Крім того, я думаю, що це негативно впливає на звук телефону, але, оскільки я не здійснюю багато дзвінків, я не розглядав цю проблему.

Враховуючи спотворення, я думаю, що ця програма відповідає вашій вимозі стати голоснішою, ніж задумав виробник. Я припускаю, що якщо я занадто сильно підсилюю цей додаток, це підірве динамік.

З магазину Play:

Простий, невеликий, безкоштовний додаток для підвищення гучності гучномовців або навушників. Корисно для фільмів, аудіокниг та музики.

Використовуйте на свій страх і ризик. Відтворення звуку великою гучністю, особливо протягом тривалого часу, може знищити динаміки та / або пошкодити слух. Деякі користувачі повідомляли про знищені колонки та навушники. Якщо ви чуєте спотворене аудіо, зменшіть гучність (але це може бути пізно).

Встановивши цей додаток, ви погоджуєтесь, що ви не будете нести відповідальність за його пошкодження на апаратному чи слуховому рівні, а ви використовуєте його на свій страх і ризик. Вважайте це експериментальним програмним забезпеченням.

Не всі пристрої підтримують це програмне забезпечення. Спробуйте це на свій страх і ризик і подивіться, чи працює ваш.

Цей додаток не працює на більшості пристроїв 4.2.1-4.3. Він повинен працювати на 4.4 і вище, а також на пристроях нижче 4.2.1.

Це не для регулювання гучності гучномовця в телефонних дзвінках (я думаю, що це має власний імпульс), а для регулювання гучності музики, фільмів та програм.

Коли ви встановите імпульс у нуль, то бустер гучності вимкнеться. Піктограма сповіщень - це просто для запуску. Якщо вам не подобається бачити піктограму сповіщень, коли Volume Booster вимкнено, просто перейдіть до "Налаштування бустерів звуку" та встановіть, що він відображатиметься лише тоді, коли працює програма Booster Volume.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.