Як я можу зупинити Android від автоматичного пошуку терміна, коли вибираю його з історії пошуку?


11

В даний час, якщо я шукаю щось на кшталт "Чому я такий дивовижний", то пізніше я хочу детальніше розглянути цей пошук і почати вводити "Чому я ...", моя історія пошуку покаже раніше шуканий термін. Коли я натискаю термін, він автоматично шукає його. Я не хочу, щоб він автоматично шукав його, я просто хочу, щоб термін, який натискаю, заповнив поле пошуку, щоб я міг редагувати, як мені потрібно, перш ніж насправді шукати, наприклад, я хотів би мати можливість натиснути на згаданий вище пошуковий термін "Чому я такий дивовижний" і додаю "щоденний", не вказуючи на те, що потрібно повторно. Це не така вже й велика угода в пошуку в Google, оскільки я можу просто чекати результатів і редагувати поле пошуку, однак під час пошуку на ринку,

Редагувати: мені здається, це проблема Android, а не проблема апаратного забезпечення, але для викупу будь-яких апаратних рішень, які не стосуються мене, у мене є Moto Droid 1 на 2.2.


+1. Радий, що ви задали це питання. Мені потрібно буде почати використовувати трекпад при використанні історії пошуку ...
gary

Відповіді:


8

Анонім з невиразною відповіддю правильний, просто майже не повний. Для телефонів без клавіатури (як, наприклад, мій N1) трекбол або трекпад можна використовувати для прокручування списку пропозицій, які вводять їх у текстове поле для редагування. Для більшості телефонів із апаратною клавіатурою, наприклад, Droid, використовуйте d-pad поруч із клавіатурою, щоб вибрати пропозицію для редагування (деякі з них все ще зберігають трекбол або трекпад). Після правильного введення в полі пошуку натисніть його, щоб продовжити редагування.

До речі, я щойно це виявив, і це полегшить моє життя.


1
Це мене також непокоїло кілька разів, прикро дізнатися, що відповідь - використовувати трекпад / кулю, коли я перебуваю на телефоні, у якого його немає (Samsung Galaxy S). Я думав про це, коли я модернізувався з HTC Magic, але в той час я міг підрахувати кількість разів, коли я використовував трекбол на одній руці. Здається, це все-таки має користь :(
GAThrawn,

2
Але нічого для тих із нас, які не мають трекболу чи d-pad, як X? :(
Нейт Парсонс

7

Якщо ви оновите до останньої версії "Пошук Google" на ринку, вона містить значок олівця поруч із кожним елементом історії пошуку для цієї точної проблеми. Натискання олівця завантажує пошуковий термін у поле пошуку, але не ініціює його пошук.


1
Це чудово, я цього ніколи не помічав. На жаль, схоже, це не працює над пошуком, ініційованим безпосередньо з Market, Maps ..., але він працює від пошукового віджета. Спасибі!
Метт

Я не бачу олівця під час пошуку в Google і не бачу жодної програми пошуку Google на Marketplace. Я на еклері (Motorola xt720).
idbrii

2
Я думаю, що для цього вам потрібно бути на фройо.
Мет
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.