Що мені сказати, щоб створити новий рядок під час використання розпізнавання голосу?


32

Я виявив, що можу зробити пунктуацію, сказавши "кома" або "період", але я не можу знайти слово для нового рядка. Я спробував "абзац" і "розрив рядка", але він просто друкує ці слова.

Відповіді:


13

Я виявив, що приказка period newlineдає вам новий рядок після введення періоду на поточний рядок. Також period new paragraphпрацювати.


1
Я перейшов на Android 4.3, оскільки я задав це питання, і ця відповідь здається правильною. period newlineі period new paragraphобидва працюють.
axiomx11

Я можу підтвердити, що це працює на Moto X під управлінням Android 4.4.2.
Нік Фішман


4

Для android 4.1.1 я просто кажу "Enter", і він почне новий рядок.


4

Я сказав "newline" дуже швидко, і це було на Jelly Bean 4.1. Коли я сказав "новий рядок" повільніше, він заповнив слова "новий рядок". Я здогадуюсь, ти просто скажеш це швидко.


3

Так. Новий рядок і новий рядок працює, але терміни - це все в цьому ..

Наприклад: Як отримати 3 критерії (ще 2 нижче кінця рядка ) ... На останньому слові у вашій сентенції або скажіть "період", "новий рядок", або призупиніть і скажіть "новий рядок"

то для кожного cr / l, якщо ви хочете додатково, як тільки ви побачите, що миготлива лінія переходить до наступного рядка , скажіть новий рядок, і він дасть вам інший .. і так далі


1
Багато коментарів у цьому питанні допомогло світлу згаснути, але це було для мене великим. Я виявив, що "новий рядок періоду" працює одразу, але іноді я роблю короткий фрагмент речення замітки, тому не кажу про період. У такому випадку мені доведеться почекати одну секунду, перш ніж сказати "новий рядок".
aschultz

2

Вбудований Android голос у текст не підтримує нові рядки. Я чув, що flext9 (на основі чудового драконового голосу до текстового двигуна) є. Ви можете спробувати це, я не використовував його особисто, тому не можу говорити про його ефективність. Ммм. І т.д.


Не підтримується? Хммм .. Я сподівався, що вони там десь є, але я, звичайно, не зміг його знайти, тому, можливо, ти маєш рацію.
axiomx11


-1

без будь-яких розділових знаків наприкінці сказаного я можу просто зробити паузу і сказати

"Нова лінія", і мій droid x переходить до наступного рядка

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.