Діалогове вікно "Виявлено накладення екрана"?


53

У мене телефон Nexus 5 і з тих пір, як я дозволив оновити систему, це не дозволить мені публікувати фотографії в Instagram. Він продовжує говорити про вимкнення "накладання екрана", але тоді, коли я намагаюся виконувати кроки, щоб дійти до цього параметра, він просто надсилає мене в цикл і насправді не дає мені нічого змінити.

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG: І це веде мене сюди, але я не можу насправді перенести смужку в положення "on".  Тому я переходжу до налаштувань Instagram, а потім дозволів, і це також не дозволить мені змінити їх IMG: Це просто з’являється знову


11
Здається, ви використовуєте додаток фільтрування екрана (коричневий наклад на екрані). Вимкніть, і це не пошкодить вас.
Лаки

3
Тому тут потрібно вимкнути CF.Lumen або Twlight.
Антоній

1
Я здогадуюсь, що це захід безпеки, щоб не допустити, щоб додатки «натискали кнопки» від вашого імені. Це працює для мене, коли я тимчасово відключаю Люкс (додаток для контролю яскравості). За зовнішнім виглядом знімків екрана ви, мабуть, використовуєте щось подібне, щоб зменшити синє світло. Спробуйте вимкнути його, поки ви не відредагували дозволи
Tymric

2
Зауважте, що додаток із накладанням перешкоджає доступу до меню налаштувань дозволів додатків , а не до самого додатка. Після вимкнення накладання та встановлення відповідних дозволів ви можете повернути накладення (наприклад, Сутінки), не вимикаючи інший додаток.
Кайл Странд

1
@Лукі, у вас є правильна відповідь, чому інші відповіді навіть тут.
Рохіт Гупта

Відповіді:


15

Просте дозвіл / відповідь

У мене була така ж проблема з моїм Nexus 5X, використовуючи Android M. Я також пішов вперед і перевернув всі дозволи вимкнений, за винятком для Сутінків , підозрюваного винуватця. У мене ще була проблема. Тому я пішов вперед і також перевернув накладку для Сутінків , і у мене не було проблем.

Отже, Сутінки - це "проблема" , в моєму випадку та у наведеному вище випадку. (Я поставив проблему в лапках, тому що мені здається, що Сутінки не повинні бути винні в цьому випадку. Натомість повинні бути можливі кілька накладок.)


Де ця настройка ??

Для тих, хто мав цю проблему або хоче зрозуміти, про що ми говоримо, ось кроки, щоб дістатися до цього "прихованого" налаштування в межах Android M:

  1. Відкрити settings(гайка / редуктор).
  2. Прокрутіть униз до Apps.
  3. Зсередини Appsпорції settingsзнову виберіть settingsшестерню / гайку.
  4. Виберіть Draw over other apps.
  5. (Необов’язково) Клацніть на additional menu(3 точки), а потім виберіть, Show systemщоб отримати всі програми, які просять залучити інші, включаючи системні додатки, як-от Phone Services.

Що насправді відбувається?

Останній маленький ласощі: я не впевнений у цьому на 100%, але з того, що я знаю про Android, у Mashmallow здається, що все працює так:

  • Дозволи не запитуються / не вимагаються при встановленні програми, а, коли, потрібен цей дозвіл. Аналогічно, деякі дозволи можна надати або відхилити ... додаток працюватиме якнайкраще, якщо дозвіл буде відхилено.

  • Оскільки це так, щоразу, коли програма запитує дозволу на певну річ, наприклад, перетягування інших програм, відповідь користувача записується так чи ні .

    • Як користувач, ви можете змінити свою відповідь пізніше, що полягає в тому, що запитує це спливаюче вікно: у вікні сказано: "Я не можу робити те, що мені потрібно робити, якщо ви не зміните свою відповідь на цю попередню проблему". . (Однак, не виділяючи, яка програма є справжньою проблемою, помилка здається досить марною, IMHO.)

2
Є ще місця для перевірки. Дивіться: android.stackexchange.com/questions/154274/…
Джонатан

1
Я виявив, що мені довелося скористатися іншим підходом, про який я вела блог: techotom.wordpress.com/2017/03/17/… . Я думаю, що мій спосіб вирішує проблему "я не знаю, яка програма це викликає".
Том Салееба

Я вимкнув ВСІ накладки, але він все ще скаржився в налаштуваннях мого програми Outlook на дозвіл контакту на P8 Lite, проте перезапустив телефон і знову спробував.
David d C e Freitas

10

Це хитрість і, мабуть, лише часткове рішення. Я стежив за повідомленнями на екрані дозволів, вибрав опцію "програми з цим дозволом", а потім перейшов до вимкнення дозволу на накладання всіх програм, які було встановлено. Тоді я зміг увімкнути дозвіл, необхідний додатку, який я запускав. Оскільки я вимкнув дозвіл на всі програми, я не знаю, який додаток викликав проблему. Побачить, чи перестануть працювати якісь програми, як я очікував.


13
З мого дослідження, як видно, найбільш вірогідними винуватцями є ті, які впливають на яскравість екрана, наприклад, Люкс або Сутінки.
howcheng

1
@howcheng Дякую за ваш коментар! Нарешті я знаю, як змусити роботу працювати! Будь ласка, розглянути можливість окремої відповіді на обидва: отримуйте вдячність + збільшуйте видимість роздільної здатності з надією на користь для інших читачів!
Grzegorz Wierzowiecki

1
Я також підозрюю Люкс.
Мохаммед Деган

1
Щойно я виявив, що drupeдодаток для продавців контактів викликає проблему для мене.
mangatinanda

1
Цілком смішно ... але це спрацювало.
Erutan409

2

Є три місця для перевірки. Не лише один.

Несистемні програми

Settings-> Application Manager-> Apps with Overlay Permissions->Apps with Permissions

Системні програми

Те саме, що вище, але з Show System Appsувімкненим

Доступні програми

Settings-> Acessibility-> Прокрутіть донизу. У ньому перелічені назви програм. Просто вимкніть їх поки що.

http://www.renewandroid.com/phone-tips-and-tricks/screen-overlay-detected-170.html


Третя проблема була для мене проблемою. Assistive Touch там потрібно було відключити. Чудово!
sancho.s

0

Є деякі додатки, які розглядаються як Служби доступності, наприклад, Assistive Touch .

Ви можете знайти їх у розділі Налаштування -> Доступність -> Послуги .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.