Який стандарт шифрування дисків використовується в стільниковій соті?


11

Хтось має офіційну чи неофіційну інформацію про те, який стандарт шифрування використовується у варіанті «шифрувальний планшет» стільникового соту? Чи є інформація про будь-які хаки чи на задньому плані, розміщені для правоохоронних органів тощо?

В основному питання полягає в тому, що якщо хтось втрачає планшет із конфіденційною інформацією, наскільки це ймовірно, що дані можуть бути вилучені з нього, незважаючи на шифрування?

Відповіді:


9

Поточна схема шифрування викладена на сторінці "Примітки щодо реалізації шифрування на Android 3.0" на веб-сайті Android . На цій сторінці зазначений конкретний алгоритм відзначається як такий:

Фактичне шифрування, яке використовується для файлової системи для першого випуску, становить 128 AES з CBC та ESSIV: SHA256

Це єдина офіційна документація, яку я бачив на даний момент, але вона досить тривала і інформативна.


1

Так так, AES 128, це велика кількість правда? Одна з проблем: ключ, який використовується для шифрування накопичувача, такий самий, як ключ, який ви використовуєте для розблокування телефону, який крихітний. Щоб виконати офлайн грубу силу проти цього крихітного простору клавіш, знадобиться всього 5 хвилин.

WisperCore має модифіковану версію Android з більш розумними заходами безпеки.


2
На моєму планшеті (acer iconia a500) довжина пароля не обмежена. Я спробував ввести якомога більше символів, і зупинився на 40-му (міг би вписати більше). Отже, я не бачу, чому б ви сказали, що це "крихітний". Щодо WhisperCore - це лише для Nexus, чи не так? ..
galets
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.