Переміщення на SD-карту не переміщує все


9

Я помітив, що коли я переміщую програми на SD-карту, вона не переміщує все. Це помилка чи відома поведінка чи щось дивне відбувається з моїм телефоном?

Ось приклад:

  • Початкова точка: вільне місце для телефону: 18 Мб
  • Встановіть додаток Skype: Вільний простір для телефону: 3 Мб, Skype, мабуть, використовує 15 Мб для додатка
  • Перемістіть Skype на SD-карту: вільний простір для телефону: 8 МБ, Skype тепер, мабуть, використовує лише 5 Мб для додатка.

Здається, що це сталося, це лише переміщення частини додатка, а не вся справа. Для мене це справжній біль, оскільки у мене є HTC Desire, який не має багато внутрішньої пам'яті (я живу на балансі попередження про низьку пам'ять). Він працює з офіційною установкою HTC Gingerbread ...


Щойно зрозумів, що я насправді не задавав питання тут, але, мабуть, це мається на увазі! Але має бути: "Чи я щось можу зробити з цього приводу?" :)
x3ja

Відповіді:


10

Дійсно, вроджене Android "Перемістити на SD-карту" Android не переміщує весь додаток на карту. Такі речі, як дані програми, кеш-пам'ять та кеш-пам'ять дальвіка (оптимізований байт-код), залишаються у внутрішній пам'яті пристрою. Ви можете спробувати пом'якшити це, регулярно очищаючи кеш програм, якими ви користуєтесь найчастіше (наприклад, браузер тощо), перейшовши Menu -> Settings -> Applications -> Manage applications -> All, потім виберіть додаток і натисніть Clear cacheкнопку. Однак ви просто затягнете неминуче.

Також той факт, що не всі додатки підтримують переміщення на SD, не допомагає ситуації. Наприклад, віджети та адаптери синхронізації не можуть бути переміщені на SD-карту через обмеження Android. Інші додатки просто не оновлювались для підтримки цієї функціональності.

Якщо ваш телефон укорінений, у вас є більший вибір, щоб зменшити цей недолік. По-перше, деякі користувальницькі ROM (наприклад, CyanogenMod) дозволяють переміщувати всі несистемні програми на SD-карту, навіть якщо вони прямо не підтримують цю функціональність (навіть віджети можна перемістити, але вони перестануть працювати після перезавантаження.)

Існують також альтернативні рішення "Програми для SD", які можуть переміщувати всі несистемні програми на SD-карту на вкоріненому телефоні. Наприклад, додаток S2E творить чудеса на CM ROM, і його дуже просто встановити та використовувати. DarkTremor A2SD сценарій набагато важче встановити і налаштувати, але працює на різних призначених для користувача ROM.


Я так довго чекав офіційного випуску пряників HTC, і тепер, схоже, я найкраще вкорінюю свій телефон. Тепер мені потрібно один раз або два рази на день очищати дані в одному або двох додатках, щоб спробувати зберегти трохи місця! Після недостатнього простору він більше не завантажує електронні листи Gmail, що дуже дратує, оскільки це моє основне джерело електронної пошти!
x3ja

2

Деяким додаткам просто потрібні речі в системній пам'яті. Чи швидше це отримати доступ до них чи є якась неявна залежність, я не знаю. я також спостерігав це, хоча, як на моєму досвіді, це не з кожної програми.

Наприклад, гра не повинна залежати від будь-яких притаманних системних файлів, і повинна мати можливість повністю пересуватися на SD-карту (на мій досвід, у всіх їх є). З іншого боку, додаток на зразок Skype залежить від декількох системних функцій (і якщо йому довелося повністю запуститись із SD-карти, я не впевнений, наскільки добре це буде працювати).

Я в тій же ситуації, що у EVO є лише ~ 420 Мб для роботи, і мені подобаються додатки;), тому я постійно в балансі. Я взявся за видалення речей, якими не користувався тиждень-два.


1
Вибачте, я думаю, що ви тут не так. Тема - пам'ять пам'яті, а не робоча пам'ять. Ці додатки забирають місця в пам'яті пам’яті, поки вони насправді не працюють, тому більшість ваших пунктів просто не стосуються та / або неправильно.
hheimbuerger

Я не говорю про робочу пам’ять
jlehenbauer

Тоді я не розумію, що ви маєте на увазі під „швидшим доступом до них” та „залежить від кількох системних функцій” і наскільки це актуально для пам’яті пам’яті.
hheimbuerger

0

Рішення полягає в тому, щоб зв'язати папку dalvik-cache (/ data / dalvik-cache) до її копії у розділі ext з sdcard (/ sd-ext) після видалення вихідної папки dalvik-cache. Команда у вікні терміналемулятора повинна бути чимось на кшталт "ln -s / sd-ext / pseudo-dalvik-cache / data / dalvik-cache", де pseudo-dalvik-cache - просто перейменована копія оригінального далвік-кеша. Звичайно, вам потрібні кореневі дозволи (вкорінений телефон).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.