Досить складна проблема з wifi (планшет Android)


21

Прямо до точки. Мій wifi не працює належним чином, оскільки через кілька днів після оновлення його версії мікропрограмного забезпечення та андроїд.

Опис питання

Питання досить непослідовне. Зазвичай Wi-Fi не виявить жодної мережі. Іноді на сканування витрачається близько 30 секунд, і тоді він відображатиме доступні мережі протягом приблизно 10 секунд, після чого мережі зникають зі списку. Спроба підключитися за цей проміжок часу не робить нічого, тобто коли я натискаю на мережу і потім вибираю "підключити", я натрапляю на списки мережі так, ніби нічого не сталося. В іншому випадку спроба підключення до мережі змушує всі мережі миттєво зникати. У цьому випадку мережі повертаються через кілька секунд, і мережа, до якої я намагався підключитися, виглядає як "з'єднана", але всі мережі зникають незабаром після цього. Іноді wifi застрягає під час увімкнення, але це зазвичай відбувається після / поки я розглядаю дозволи.

Треба зауважити, це трапляється в кожній мережі, це не проблема, пов’язана з маршрутизатором. Я також виключив апаратну проблему, оскільки я можу короткочасно виявити мережі, але я не в змозі підключитися до них.

Походження випуску

Проблема розпочалася через кілька днів після того, як я оновив ПЗУ свого планшетного ПК, використовуючи офіційне програмне забезпечення, випущене розробником, і після вкорінення планшета. Дивно те, що Wi-Fi працював чудово кілька днів після того, як я оновив програмне забезпечення. Хоча це може бути джерелом цієї проблеми, воно може походити з іншого джерела. В будь-якому разі читайте "Іншу (дивну) інформацію"

Виправлення я спробував

 • Зміна налаштувань wifi (зміна попередніх налаштувань, зміна назви пристрою у налаштуваннях wifi direct тощо)
 • Скидання на заводські налаштування (проблема зберігалася ще до того, як я знову вкоренив пристрій)
 • Редагування дозволів кожного файлу всередині папки dhcpcd, за допомогою програми X-plore (з дозволом root), а також інших файлів всередині папки "дозвіл" (усіх тих, хто має ім'я "wifi").
 • Різні програми "Wifi fixer".
 • Програми MAC-чейнджера (щоб змінити свою MAC-адресу)
 • Витирання розділу кеша

Виправлення я не пробував

 • Встановлення іншого ПЗУ (я не можу цього зробити, оскільки для мого пристрою немає інших ПЗУ, навіть власних)
 • Відкат моєї версії Android (від 4.4.2 до 4.2)

Інша (дивна) інформація

 • Диваки на адресу Mac

Моя MAC-адреса змінилася через кілька днів, саме тоді, коли виникла проблема. Я не впевнений, що це пов’язано, але я все-таки поясню це: Інтернет-провайдер моєї подруги - це місцева невелика компанія (належить 1-3 особам), яка вимагає від вас надіслати їм свою MAC-адресу, щоб вони могли ... додати білий список пристрій? Якщо ви не надішлите їм свою MAC-адресу, ви можете підключитися до мережі, але з обмеженим доступом (лише їх веб-сторінка). Мені це здається дивним, оскільки сама мережа є приватною (тобто має власний пароль, як і будь-яка приватна мережа), але вам все одно потрібно надіслати MAC-адресу кожного пристрою, який ви хочете підключити до своєї мережі.

Коли я зайшов до її будинку і намагався зв’язатися після того, як оновив ROM, я отримав обмежений доступ, незважаючи на те, що вже надіслав MAC-адресу мого планшета багато місяців тому. Я перевірив свою MAC-адресу і помітив, що вона змінилася на 00: 90: 4c: 07: 71: 12 . Я обміняв повідомлення провайдера і відправив йому новий MAC. Але я перевірив ще раз, через кілька хвилин, і мій MAC повернувся до старого номера. MAC кілька разів переходив від нового до старого, і він, нарешті, застряг із новим. "Хлопець" провайдера сказав, що він спробує "віддалений доступ", щоб спробувати виправити проблему (тобто, мій обмежений доступ до конкретної мережі мого GF).

Після цього мій планшетний ПК не зміг підключитися до жодної мережі, і проблема почалася, як я описав вище. Я вважав, що це не пов’язано з проблемою, але я виявив деякі теми, що скаржаться на проблеми, пов'язані з MAC, які починаються з 00: 90: 4c. Чи може це бути джерелом проблеми?

 • Коротке, але стабільне з'єднання

Минулого тижня мій планшетний ПК зміг нормально підключитися до мережі мого університету. Це сталося після того, як я включив налаштування "мобільної мережі" (Дані ввімкнено, Роумінг даних). Я не маю жодної послуги передачі даних на цьому планшеті, незважаючи на це, після перевірки цих ящиків я зміг підключитися так, як цього не було. Однак після відключення від цієї мережі проблема повернулася так, ніби нічого не сталося. Я не зміг відтворити це, не підключаючись до тієї ж мережі, не будучи в одному місці (тому я мав би однакову силу сигналу Wi-Fi).

 • Wifi було включено після скидання заводу

Як мовиться, після скидання планшета (і, звичайно, витирання внутрішньої SD-карти) wifi вже був увімкнений за замовчуванням. Чи може це щось означати?

Опис пристрою та додаткова інформація

Це Onda v975s, з android kitkat 4.4.2, версія прошивки v4.4_V1. Версія ядра 3.3.0. Будь ласка, попросіть додаткову інформацію, якщо це потрібно.

У мене також є кілька логітів, які вказують на wpa_supplicant.

wpa_supplicant: Не вдалося встановити інтерфейс прапорців wlan0 (UP): Операція заборонена

Ви можете знайти повну логката тут на Pastebin .

Якщо ви пробралися через цей довгий пост, я дякую вам. Я просто закінчився ідеями, тож сподіваюся, що хтось тут може мені допомогти.


4
відмінне запитання, дуже детальне, +1 від мене. Чи можете ви додати logcat до Github Gist або pastebin ? Включення його сюди зробить питання ще довше ІМО.
Бенджамін

Я також подумав, що це стане занадто довгим питанням. Я завантажив вміст .txt: pastebin.com/C2Lfyy7T Дякую за ваш час
Голокопітенко

2
+1 також від мене. У вас є записи вашої "оригінальної MAC-адреси"? Перші 3 пари принаймні? 00:90:4cвикористовується епіграмі, вкл . Якщо ваша нова адреса вказує на іншу компанію, це було б дуже дивно (зазвичай MAC-адреса не змінюється - саме тому вона використовується для захисту мережі за допомогою фільтрів MAC , щоб відповісти на цю частину вашого запитання). Я колись мав подібну проблему, і це було пов'язано з несумісністю нової ПЗУ з радіообразом телефону, але MAC не змінювався тоді.
Іззі

Епіграма ... це навіть дивніше, оскільки я з Іспанії. Як могла відбутися така зміна MAC? Що стосується журналів до оновлення ROM, на жаль, я їх не маю. Що ви зробили, щоб виправити свою проблему? Як ви думаєте, це могло б допомогти моєму випадку?
Голокопітенко

Більше журналів, будь ласка, ці журнали дадуть більш детальну розповідь про проблеми, які виникає у вашому Wi-Fi. Журнал радіо: adb logcat -b radio -v time -d > logcat_radio.log помилки wifistate - фатальні випадки: adb logcat WifiStateMachine:E *:S -v long > wifi.txt журнал ядра:adb shell su -c dmesg > dmesg.txt
Bo Lawson

Відповіді:


6

Переглядаючи ці два рядки в logcat:

Could not set interface wlan0 flags (UP): Operation not permitted

WifiStateMachine: Driver start failed, retrying

Я б сказав, що в 4.4.2 ROM є несправний / відсутній драйвер WiFi-карти (2-й рядок), без якого ви, звичайно, навіть не можете запустити / сканувати / зберегти підключення WiFi (1-й рядок).

Як ви вже говорили, ви не намагалися відбити його до рівня 4.2, але настійно рекомендую зробити це, принаймні, щоб перевірити, чи буде функціонувати Wi-Fi знову.

Якщо це все-таки спрацює, це означає, що на 4.4.2 ПЗУ, ймовірно, є несправні драйвери або дозволи якось змінилися, тому у вас немає дозволу на включення Wi-Fi.

Залежно від результату, ви можете:

 • Спробуйте зв’язатись із Вашим OEM для виправлення в 4.4.2
 • Залишайтеся на 4.2, оскільки у вас немає доступних користувальницьких ПЗУ
 • МОЖЕ спробувати перенести драйвери якось із 4.2 в 4.4.2

Я би не дуже покладався на останній варіант через сумісність та зміни Android між версіями, а крім того, це вимагало б багато технічних навичок та знань + це може призвести до потенційного пошкодження обладнання.


Так, повернення до 4.2 не усуває проблеми. ОЕМ не випустив жодних виправлень, і зв'язавшись з ними, я отримав лише відповідь "Скоро ТМ" Тож я, мабуть, застряг у 4.2 ROM ..., який також має окремі проблеми. Мораль історії, не купуйте дешеві планшети у кремезних китайських компаній.
Голокопітенко

Вибачте за подвійне розміщення. Мені цікаво ... Якби на моєму пристрої була спеціальна ПЗУ, яка містила б ці драйвери, які відсутні (+ інші, які мені також потрібні і яких не вистачає), мої проблеми були б вирішені. Звичайно, для моєї моделі планшета немає жодних спеціальних ромів. Але що, якщо я сам зробив цей ROM? Я вважаю, що навіть розгляд цього може бути нерозумним, оскільки я маю нульові знання з програмування ... але чи можу я зробити невелику "редагування" до вже існуючого сумісного ROM-ROM, щоб додати ті драйвери / функції, які я хочу? Це не повний макіяж, а скоріше невелике доповнення. Це завдання занадто велике для новичка, як я?
Голокопітенко

На жаль, я не можу допомогти вам більше таким чином, оскільки тут справи переходять на апаратний рівень, з яким я не дуже знайомий ...
Chapz

0

Схоже, ваша EFS (файлова система шифрування) пошкодилася . Я не можу сказати, чому. Але я знайшов це виправити. Ви можете перевірити ці посилання ->

 1. XDA
 2. Блог

1
Чи можете ви також процитувати вміст із статті, як-от кроки, як зберегти вміст, якщо пізніше посилання буде мертвою?
Манухаргав

Я вважаю, що xda ніколи не перестане це посилання. Навіть якщо це так, я також можу розмістити кроки і тут. Проблем взагалі немає.
Vivek Ji

Я зараз у відпустці, але спробую їх, як тільки зможу, і дам вам знати, чи спрацює це, дякую за пропозицію.
Голокопітенко
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.