Завантажити .mp3 замість того, щоб грати у них у firefox для android?


17

Firefox на Android автоматично відтворює .mp3 посилання під час їх натискання. Як завантажити їх замість того, щоб одразу грати?


1
Ваше питання, можливо , відповідь в android.stackexchange.com/questions/114956 / ... . Єдина відмінність полягає в тому, що в розділі 3 значення не обов'язково будеcom.google.android.music
Avia Efrat

Дякую - ну, це насправді не спрацювало. Натиснувши "скинути", фактично повністю видалили всі налаштування браузера.download.preferred.audio/mpeg. Але посилання .mp3 все ще відтворюються у веб-переглядачі. А для наочності я не хочу відкривати його будь-яким додатком одразу. Мета - завантажити файл для відтворення в режимі офлайн.
Justinas Dūdėnas

1
До речі, принаймні в поточних версіях Firefox Mobile інтегрований плеєр має можливість фактично завантажити файл (довго натискайте на плеєр і загляньте в меню, яке відображається).
Маттео Італія

Відповіді:


25
  1. В адресному рядку Firefox введіть about:config.
  2. Шукати media.play-stand-alone.
  3. Ви можете бачити trueнижче назву елемента.
  4. Торкніться назви елемента (не на панелі пошуку).
  5. ToggleОпція з'явилася в правому нижньому кутку. Торкніться його один раз. Зауважте, що trueзмінилися наfalse
  6. Тепер, коли ви натиснете на .mp3 посилання, Firefox запропонує вам Complete action usingдіалог. Щоб завантажити файл, виберіть Download.

Я не бачив правдивих нижче елементів name.i не можу це зробити взагалі. Я дуже хочу, що я can.is це не можливо на телефоні Android? Це тільки для комп’ютерів?
Сенді

Я просто перевірив це ще раз за допомогою firefox 57.0 на Android 8.0.0, і відповідь все ще стоїть. Чи можете ви описати те, що бачите?
Avia Efrat
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.