Як обійти "Підтвердити свій рахунок" (Захист від скидання заводських налаштувань)


30

Я виграв Samsung Galaxy S6 Edge, увійшов до нього зі своїм обліковим записом Google, пограв з ним, витер його та продав.

Тепер людина не може пройти налаштування минулого часу, оскільки це говорить, що він повинен увійти з обліковим записом, попередньо синхронізованим на телефон.

Чи можу я щось зробити, щоб зняти цей замок?

скріншот


2
Що несподівано, Rootjunky.com щойно опублікував відео про те, як обійти FRP (захист від скидання на заводські налаштування): youtube.com/watch?v=DJ8_qbj1DPQ Тільки внизу: йому потрібен накопичувач USB-OTG
GiantTree

1
Попередній власник телефону може легко усунути цю проблему, вимкнувши 2FA, як описано тут: tbray.org/ongoing/When/201x/2016/10/31/…
Тім Брей

1
Якщо ви знайшли рішення свого питання, вам слід написати відповідь.
mattm

Відповіді:


24

На YouTube є повні путівники для декількох пристроїв від RootJunky . Цей перший метод працює на деяких пристроях Samsung та LG . Можливо, ваш користувач може почати з кроку 4.

 1. Перезавантажтесь у режимі відновлення (утримуйте додому, збільшення гучності та живлення, випускаючи живлення, коли ви бачите, що пристрій вмикається / перезавантажується).

 2. Виконайте скидання до заводських налаштувань (натискайте гучність до тих пір, поки не wipe data/factory resetбуде вибрано значення, натисніть кнопку живлення, прокрутіть донизу Yes -- delete all user dataі знову натисніть кнопку живлення).

 3. Пройдіть через майстра налаштування пристрою, поки він не запропонує вам отримати облікові дані Google.

 4. Для пристрою Samsung збережіть цей RootJunky APK на флеш-пам’яті USB та підключіть його до пристрою через OTG.

  Для LG:

  • Створіть резервну копію, підключіться до Wi-Fi, потім знову створіть резервну копію та натисніть "Доступність" (Так, підказку, що випливає далі).

  • Увімкніть "Переключити доступ", потім введіть його "Налаштування" та встановіть клавішу "Огляд", наприклад, зменшення гучності.

  • Знову поверніться до Доступності, перейдіть до Vision → Talkback → Налаштування → Політика конфіденційності, щоб відкрити браузер та завантажити APK, пов’язаний вище (rootjunkysdl.com → Apps).

  • Натисніть клавішу, яку ви налаштували для огляду, натисніть подвійне вікно та виберіть браузер файлів.

 5. Коли запуститься Провідник файлів, перейдіть до та натисніть APK, щоб встановити його. Коли з’явиться запит про невідомі джерела, виберіть параметр Налаштування та увімкніть опцію Невідомі джерела.

 6. Завершіть установку та виберіть Відкрити програму, яка відкриє Налаштування.

  Для LG:

  • Додайте новий обліковий запис користувача у розділі Користувачі, переключіться на нього та додайте свій власний обліковий запис Google через Налаштування, потім перейдіть до головного користувача (Власника) з Налаштувань → Користувачі та поверніться звідти до головних Налаштувань.
 7. Перейдіть до резервного копіювання та скидання та виконайте скидання заводських даних. Згідно з моєю іншою відповіддю, це видалить FRP з пристрою.

APK в (4) дуже простий і просто відкриває "Налаштування", ви можете використовувати будь-який інший, який робить те саме, якщо ви не хочете довіряти цьому джерелу.


Nexus 5, 5X, 6 і 6P під керуванням 6.0.1; Goclever Quantum 2 400S під керуванням 5.1:

Вставте активовану SIM-карту та зателефонуйте їй з іншого телефону. Відповідь на виклик, натисніть кнопку Додати лінію (конференц-конференція) та введіть *#*#4646#*#*або *#*#4636#*#*(працював на Nexus 5X). Торкніться "Статистика використання", потім натисніть кнопку "назад", і ви перебуваєте в "Налаштуваннях" і можете зробити скидання на заводські налаштування.

Якщо скидання за замовчуванням вимкнено завдяки патчу безпеки , ви можете замість цього створити новий обліковий запис користувача (пройти через нього та налаштувати його), а потім слідувати наступному керівництву Turbo, поданому нижче, починаючи з другого пункту.

Ви також можете зробити це без sim через цей подвиг.


Motorola Droid Turbo під керуванням 5.1:

Пройдіть Майстер налаштування, поки не зіткнетеся зі сторінкою "Про свою конфіденційність" (можливо, вам доведеться підключитися до Wi-Fi). Натисніть посилання "Налаштування конфіденційності", а потім "Переглянути політику конфіденційності Motorola". На цій сторінці виберіть будь-який текст і натисніть кнопку Пошук, яка відкриє браузер. Введіть Налаштування в адресний рядок та торкніться запропонованої програми Налаштування.

Увімкніть параметри розробника (натиснувши код версії в розділі Про телефон сім разів), а потім перейдіть до "Параметри розробника" та увімкніть налагодження USB. Підключіть свій пристрій до ПК із встановленою ADB ( звідси ) та запустіть це у вікні оболонки:

adb shell content insert --uri content://settings/secure --bind name:s:user_setup_complete --bind value:s:1

Тепер ви можете зайти в "Налаштування" і зробити скидання до заводських налаштувань.


Motorola Droid X Pure під керуванням 6.0:

Перейдіть через майстра настройки до екрана підключення Wi-Fi та виберіть мережу, захищену паролем. Виберіть "Показати пароль", а потім введіть пароль та виберіть текст пароля. Натисніть "Надіслати" у меню, яке з'явиться, і виберіть Gmail. Додайте обліковий запис POP або Exchange ( не обліковий запис Gmail) і (з повідомлення, попередньо заповненого текстом, яким ви "поділилися"), виберіть "Налаштування" в 3-кратному меню, а потім виберіть "Керувати обліковими записами" у тому самому меню.

Тепер ви повинні бути в додатку Налаштування. Дотримуйтесь наведеного вище посібника Turbo, починаючи з другого пункту, і ви закінчили!


Для пристроїв, на яких не працює жоден із перерахованих вище або подібних методів, або після того, як ці подвиги зафіксовані, дивіться мою іншу відповідь .


2
Коренева ланка розірвана. будь ласка, виправте це.
LN6595

6

Ні, немає (або не повинно бути). Захист на скидання /dev/block/*/by-name/frpдо заводських налаштувань використовує захищену зону зберігання, розташовану там, яку неможливо стерти без спеціальних привілеїв або ініціювати скидання заводських налаштувань із налаштувань. Якщо користувачеві вдалося виконати корінь на пристрої, він міг би вручну запустити "Налаштування" через adb і зробити скидання самостійно, але вкорінення, як правило, неможливо, коли ви навіть не можете пройти майстра початкових налаштувань. Якщо ваш завантажувач розблокований та / або ви вже вкоренили пристрій, однак вони можуть замінити цей FRP-розділ, щоб обійти його!

Якщо він пересилає вам телефон назад: Увійдіть за допомогою свого облікового запису Google за запитом у майстрі налаштування, закінчіть майстра, а потім перейдіть до "Налаштування" та виконайте "Відновлення заводських налаштувань" (а не через відновлення тощо).

Дивіться це повідомлення в поліції Android, щоб отримати детальнішу інформацію про функцію: Що таке функція захисту пристрою Android 5.1 "Захист пристрою" і як це використовувати?


1
Чи не існує можливості відновлення заводських налаштувань для відновлення?
Джо

2
@Joe Параметр "Скидання заводу" у відновлення не видаляє FRP; лише скидання заводських налаштувань із налаштувань робить це. Це потрібно для того, щоб користувач, що виконує wipe, знав, як розблокувати пристрій, що є розумним проксі-сервером для того, щоб переконатися, що він був власником.
Матвій

1
Чи можете ви пролити трохи світла (можливо, перевірити) на " захищену область зберігання, яку неможливо стерти без спеціальних привілеїв або ініціювати скидання заводських налаштувань з налаштувань "? Я запитую це, тому що пов'язана стаття не містить нічого корисного щодо цього, і я промайнув основний образ на моєму Nexus 6 повністю, але мене просять перевірити пристрій. Мені зараз цікаво, де знаходиться цей «захищений сховище».
Firelord

2
У CM, принаймні, це /dev/block/bootdevice/by-name/frp.
Матвій

1
То чи може бути спосіб очистити це через користувальницьке відновлення (наприклад, fastboot boot twrp_recovery.imgзробити щось звідти - або в межах TWRP, або через ADB, який потім буде доступний)? Я думаю про те, що байпас підтвердження електронної пошти Lg G4 не може зробити нічого, коли ваш інший підхід застряг на кроці 4 (невідомі джерела залишаються сірими).
Іззі

5

Використовуйте цей код, щоб розблокувати екстрений виклик: *#812#

Це було чудово працює на OnePlus2 лише два дні тому: Після дзвінка *#812#**телефону розблоковано, і мені показали головний екран. Після цього я перейшов до налаштування та додав новий обліковий запис Google. З цього часу телефон працює чудово і, таким чином, є абсолютно безпечним.

Якщо у вас є та сама проблема, просто спробуйте. Якщо він розблокується, то добре для вас. Якщо цього не відбувається, то просто нічого не відбувається.


1
Він працював на OnePlus3, дякую! Навіть незважаючи на те, що це змушує мене сумніватися у безпеці телефону ...
короткий виклад

1
Цікаво. На OP2 здається помилкою перейти на інший екран, де ви можете увійти за допомогою облікового запису Google, але не потрапити на головний екран. Звідти я перезавантажився, і він увійшов. Я зробив скидання заводських налаштувань з Android, перезавантажив і відновив налаштування, як я зазвичай очікував.
toddsonofodin

2

FRP-байпас для інструкцій ZTE

 1. Скиньте телефон і ввімкніть його знову.
 2. Виберіть бажану мову та натисніть кнопку Пуск .
 3. Підключіть телефон до мережі WiFi (бажано домашньої мережі).
 4. Пропустіть кілька кроків налаштування, поки ви не перейдете на екран Підтвердити обліковий запис .
 5. Торкніться поля електронної пошти, щоб активувати клавіатуру.
 6. Більшість телефонів ZTE поставляються із клавіатурою Swift Key, тому вам потрібно натиснути клавішу меню клавіатури.
 7. Виберіть у меню " Налаштування ".
 8. У меню "Налаштування" в SwiftKey виберіть Мови .
 9. Мінімізуйте меню на екрані та перейдіть до панелі пошуку Google.
 10. Коли з’явиться запит на вхід з обліковим записом Google, виберіть "Ні, дякую".
 11. На панелі пошуку Google введіть Settingsі виберіть її. Якщо меню SwiftKey знову з’явиться, торкніться Отримати його , а потім Не зараз .
 12. У меню "Налаштування" виберіть " Резервне копіювання та скидання" .
 13. У цьому підменю виберіть Скидання даних по заводу . Пройдіть весь процес і знову скиньте трубку. Однак цього разу замок FRP ви не побачите.

Джерело: Як обійти верифікацію облікового запису Google (Захист від скидання заводських налаштувань)


1

Якщо телефон має клавіатуру Google , наступне може виглядати досить довго, але для нього не потрібен кабель або ПК OTG, тому варто спробувати.

 1. Завантажте свій пристрій і виберіть бажану мову
 2. Підключення до мережі Wi-FI.
 3. Вам буде запропоновано ввести електронну пошту, а потім натисніть на неї так, ніби ви хочете ввести щось, щоб відобразити клавіатуру.
 4. На клавіатурі торкніться і утримуйте кнопку «@», доки не з’явиться значок шестірні, щоб ввести такі параметри, як налаштування клавіатури Google, мови.
 5. Виберіть налаштування клавіатури Google.
 6. Торкніться 3 вертикальних точок у правій верхній частині екрана
 7. Тепер виберіть довідку та відгуки
 8. На екрані, що шукається, знайдіть Налаштування в тексті, виберіть його, скопіюйте його та торкніться значка пошуку.
 9. Ви повинні побачити меню налаштувань у пошукових запитах. Торкніться його, щоб відкрити настройки пристрою
 10. Прокрутіть вниз до розділу Про телефон або Про пристрій та натисніть 7 разів на номер збірки, щоб увімкнути Параметри розробника
 11. Поверніться до налаштувань та відкрийте Параметри для розробників, які ви щойно увімкнули
 12. Дозволити розблокування OEM та двічі торкніться Назад
 13. Перезавантажте пристрій
 14. Знову підключіть свій Wi-Fi. Вам не буде запропоновано входити в попередній обліковий запис Google, а натомість телефон попросить вас додати новий обліковий запис Google. Замість цього пропустіть.
 15. Продовжуйте налаштовувати телефон.

Клавіша "@" не так поводиться для мене (ZTE Axon 7)
Pointy

-1

Коли ви витерли проданий вами Samsung Galaxy s6 край, було захищено функцію захисту від скидання фабрики. На щастя, можна обійти рахунок телефону Google. Насправді існує кілька способів зняти обліковий запис Google з пристрою.

• Самостійно підготуйте обхід облікового запису google за допомогою керованого відео YouTube - це надзвичайно ефективний, але виснажливий спосіб розблокувати ваш телефон. У багатьох ютуберах є якісні відео, які демонструють процес розблокування FRP вашого пристрою. Іноді ці методи працюють, іноді вони не роблять.

• Знайдіть віддалену службу видалення FRP, яка може перейти в обліковий запис google, обходячи ваш телефон з дому на комп’ютері.

• Є багато майстерень з ремонту телефонів, які пропонують послугу видалення FRP, яка виконує обхід облікового запису google на вашому телефоні.

Я не усвідомлював, що ви опублікували оновлення до того моменту, як я вже закінчив цю публікацію. Ви вибрали другий метод! Гарний вибір. Я також чув дуже гарні речі про unlockjunky.com як службу видалення Frp.

Гарного дня :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.