Обмежте записи синхронізованої адреси до автомобільного комплекту Bluetooth


11

Чи є програма (оскільки я не вважаю це функцією), щоб обмежити записи адресної книги певною категорією під час доступу через Bluetooth?

Мій автомобіль візьме лише 1000 номерів телефонів, але моя адресна книга по телефону - близько 1400. Автомобіль моїх колег візьме лише 500, а його список - 900.

Якщо існує спосіб обмеження списку, це дозволило б йому синхронізуватися швидше і не пропустити життєво важливих людей ...

Хтось бачив щось подібне? Коли я використовував WindowsMobile, для цього я використовував продукт від http://www.jetwaremobile.com/ - чи існує еквівалент Android?

-Крейг

Відповіді:


1

Зауважте, це рішення працюватиме на деяких ОС Android, але не на всіх.

На даний момент найкраще зробити групу. Перейдіть до "Контакти" або "Люди" (залежить від телефону), перегляньте свої групи, а потім створіть нову (як правило, вибравши меню, а потім Додати групу. Потім додайте потрібні контакти до цієї групи (можливо, найпростіше перейти в Інтернет із комп’ютер і зробіть це.

Потім перейдіть до налаштувань вашої групи або з головного екрана контактів і перевірте, чи можете ви показувати лише цю групу як видиму. На своєму телефоні я не можу вибрати окремі групи для показу та не показ. Але я думаю, що інші телефони Android можуть це зробити. Шукайте варіант "Перегляд".


(HTC Desire) Він синхронізував мої групи з Exchange штрафу, але немає можливості переглядати групу за групою. Просто можливість перегляду / не перегляду синхронізованих облікових записів.
CrayFishUK

1
Так, ця функціональність не існує. Ви маєте змогу якось надіслати електронною поштою команду Google, яка працює над цим, або ви можете знайти групу Google, яка обговорює це, і залишити там свій коментар. Тим часом слідкуйте за додатком, який вирішує це.
Веб

1

Чи був прогрес у цьому? Я знайшов програму "Передача файлів Bluetooth" від Medieval Software, але ще не зміг її спробувати.

http://www.medieval.it )

Гаразд, я спробував це, але невдало


1
Ні. Це просто дозволяє керувати передачею файлів / медіа-файлів між BT-пристроями.
CrayFishUK

0

Як вирішення, і для отримання натхнення у відповіді @webs - чому б не створити додатковий обліковий запис Google, введіть свої контакти Bluetooth у цей обліковий запис (імпортуючи / експортуючи через веб-інтерфейс) та синхронізуйте це на своєму телефоні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.