adb shell -> su: не знайдено


20

введіть тут опис зображення

Як я можу подолати цю проблему?

Пристрої:

  1. Samsung Galaxy TabS - Android 4.4.2

  2. HTC M8 - Android 5.0.1

Два пристрої мають однакову проблему.


8
Чи вбудовані пристрої? suдвійковий не постачається із заводськими постачаними пристроями. Потрібно викорінити пристрій (що включає пошук і натискання suбінарного файлу на /system/bin/або /system/xbin/). Дивіться, що таке вкорінення?
Firelord

немає коренів у пристрої. Чи не проводиться ця процедура без коренів?
mcxxx

3
Процедура, яку я вам сказав, є частиною вкорінення. Для того, щоб перейти на UID 0 (userId кореневого користувача), вам потрібен доступ до нього, suа щоб отримати доступ до suнього, потрібно бути першим. Як ви перемістите двійковий файл, залежить від пристрою, який ви використовуєте. Тут згадуються деякі методи: Як викорінити свій пристрій Android?
Firelord

Після видалення мого "пристрою", який створила Visual Studio 2017 і створив новий, виникло те саме питання. Рішення було переконатися , що залишити «GooglePlayStore» цокали геть .
Маркус Зеллер

Відповіді:


7

Ваш пристрій не вкорінюється. Щоб побачити, що таке "Укорінення", і як його робити:

Після того як ви вкоренили свій пристрій, ви зможете отримати доступ до стану суперкористувача свого пристрою (SU). Просто майте на увазі, що вкорінення може зашкодити ваш пристрій, якщо зробити його неправильно, як це можливо, і підробити файли в кореневому каталозі.


1
Це не відповідь. Допоможи корінь, чувак.
розробник
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.