Скинути заводські налаштування для відновлення продуктивності? Які недоліки?


20

tl; dr : Які погані речі відбудуться, якщо я скину заводські налаштування?


Тому я мав цей оригінальний Droid близько півтора року. Я люблю цей телефон, і якби тільки я міг змусити його бути трохи швидшим і мати трохи більше внутрішньої пам’яті, зберігав би його назавжди. Тим не менш, це було досить довгий час, перш ніж я стрибнув на платформі Android, і він стає досить скрипливим в суглобах. Крім того, мій контракт діє до наступного квітня.

За цей час я встановив і видалив безліч додатків (часто для відповідей на запитання тут або, швидше за все, з рекомендацій тут). Я спробував не менше п'яти різних програм для запуску домашнього екрану.

Я впорядкував додатки, які використовую, і перемістив усе можливе на SD-карту. Тим не менш, продуктивність просто не така хороша. Я не хочу вкорінюватися (хоча я це вважав), але мені потрібна ця річ, щоб носити мене ще вісім місяців.

Чи зможе допомогти скидання фабрики? Який недолік зробити скидання фабрики?

Я не переймаюся втратою нічого важливого. Між Market та AppBrain я не побоююся, що я не зможу повернути ключові програми назад. Також у мене є важлива синхронізація даних із хмарою, тому я там не хвилююся.

Чи є щось втрачене, що я не можу відновитись? Наприклад, мені доведеться повернутися до магазину Verizon і запропонувати їм перепрограмувати мій номер телефону? Чи є якась причина, що я не повинен просто продовжувати та перезавантажуватися?


Оновлення : Тож я вчора зайнявся поривом, і все склалося добре. Я використовую 2-факторну аутентифікацію Google, і це трохи ускладнює речі. Одного разу я пережив, що це було добре. Я швидко виявив додатки, які мені справді потрібні, іотримуюнасолоду від «швидкого» виконання.

Мені просто шкода, що я не можу прийняти багато відповідей. Усі вони були дуже корисними.


2
Я трохи не вагаюся, як опублікувати це як відповідь, тому що я не можу знайти жодної документації для кінцевого користувача, але документи розробника описують "заводський скидання" як просто витирання /dataрозділу ( див. Тут ). Я вважаю, що це також робить функцію "скидання на заводські налаштування" телефону, але знову ж таки, я не можу знайти посібник користувача чи що-небудь, що дає конкретні визначення.
eldarerathis

1
так, eldarerathis, скидання на заводські налаштування просто знищить точки монтажу / data та / data / data. Там зберігаються будь-які встановлені програми, їх налаштування та будь-які налаштування користувача. окрім налаштувань та даних додатків, більше нічого не буде видалено.
Райан Конрад

Відповіді:


11

Ви будете в чистоті здебільшого. Я заново скинув свій Moto DROID v1 за кілька місяців тому, і хоча це зробити так, як це зробити, дуже страшно, ви втратите дуже мало. Як ви кажете, ви зможете перезавантажити будь-який додаток, який ви раніше придбали, і ваші контакти / електронна пошта повинні синхронізувати резервне копіювання просто чудово. Трохи страшно бачити екран запуску під час першого завантаження, але ви швидко проїдете це. Як і ви, я намагався очистити стільки, скільки міг, і став «худим», але все ж побачив велике підвищення продуктивності після скидання.

Одне, що ви хочете обов’язково зробити, це зберегти будь-які текстові або MMS-повідомлення, які ви отримали на вашу SD-карту. Вони зберігаються в системній пам’яті за замовчуванням і будуть стерті, якщо попередньо їх не зберегти на SD-карту. Можна зберегти зображення, приєднане до тексту, тривалим натисканням на нього. Ви отримаєте спливаюче вікно з можливістю зберегти його на SD-картці.


3
Журнали викликів також не відновлюються. Якщо ви хочете зберегти їх, вам знадобиться спосіб їх резервного копіювання / відновлення.
afrazier

@afrazier: Я використовую виключно Google Voice, і він має власні журнали.
але

4

Я часто робив скидання до заводських налаштувань (іноді небажано, тому що бета-ROM, який я використовував, вибивався повністю), я б сказав, що чим довше у вас є робочий телефон, тим складніше, коли ви їх витерли.

Можливо, ви не помітили всіх маленьких твінь, які ви робили тут і там у багатьох додатках, які ви раптом зрозумієте, коли зробите скидання на завод. Деякі з цих налаштувань можуть бути незрозумілими або важкими для відтворення, не забудьте взяти до уваги, що ви знаєте, як переробити всі ці налаштування.

Більшість даних і контактів Служб Google майже захищено в хмарі, але SMS / MMS - ні (я досі не зрозумів, чому Google не додав резервну копію SMS за замовчуванням; хоча є програми синхронізації SMS, які будуть створити резервну копію SMS на Gmail). Вимкнено паролі Wi-Fi, а також власні сертифікати Wi-Fi, переконайтеся, що вони є. Перевірте всі програми, якими ви користувалися регулярно, якщо вони мають резервну копію налаштувань; у більшості додатків для заміни домашнього екрану є і багато інших популярних додатків. Історія ігор майже не виходить, за винятком можливостей онлайн-ігор, не забудьте запам'ятати вхід для всіх (легко забути їх, оскільки ви зазвичай не здійснюєте вхід у свій телефон, якщо припустити, що телефон - це персональний, не спільний пристрій).

Якщо у вас є великий кеш електронної пошти, контактів та інших синхронізованих даних, а у вас немає великого плану даних, то переконайтеся, що виконайте синхронізацію на Wi-Fi.


Не хвилюйтесь у SMS. Я використовую виключно Google Voice.
але

3

Боятися нема чого.

Я проходжу це, мабуть, раз на місяць або близько того. Коментатори правильні, а Factory Resetстирають лише дані на вашому пристрої. Це очищає всю пам'ять і простір назад до того, що було, коли він вийшов із заводу.

Наприклад, якщо ваш телефон укорінений, заводське скидання цього не змінить. Просто видалення даних.

я знайшов хороший спосіб очистити і почати свіжим. Незважаючи на те, що ви можете просто відновити свої програми з SD-карти чи хмари, вони (і їхні іноді помилкові дані) - це, мабуть, те, що сповільнювало ваш телефон в першу чергу.

Після скидання на заводські налаштування я перевстановлюю додатки по мірі переходу, лише підбираючи те, що мені дійсно потрібно було почати. Через деякий час я заграю іграми та безкоштовними програмами дня , і найближчим часом для мене буде стерти дані.

Factory Reset, Швидше за все , буде хорошим рішенням вашої проблеми, і не НЕ несе яку - або значна або необоротну втрати.


0
 1. Немає ризику скинути заводські налаштування телефону (крім того, щоб стерти все, що ви встановили, та ваші особисті дані). Він не зіпсується з вашою SDcard, якщо у вас є.
 2. Повторне скидання телефону не пришвидшить його швидше, ніж ви могли зробити, якщо ви просто очистили програми в системі. Думати, що це може прискорити, - це нерозуміння того, як працює система. Android запускає всі програми модульно. Що означає, що якщо ви видалите додаток, він на 100% піде від операційної системи (за винятком, можливо, кеша, який з часом теж на 100% піде, коли його перезаписать інший додаток). Щоб пришвидшити телефон, я б здійснив такі дії:

  • Зайдіть у налаштування> програми та відключіть / видаліть усі небажані програми.
  • Увійдіть у налаштування> програми та очистіть дані та кеш усіх програм, які ви не використовуєте.
  • Видалити всі SMS / MMS
  • Видаліть журнал викликів
  • Видаліть історію всього іншого, що зберігає довгі записи
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.