Видалення контакту з панелі "Прямий доступ"


33

Щойно я перейшов на Android 6.0, і на панелі "Поділитися" з'явилася нова сіра зона поверх різних програм, в які вона встановлює контакти, які, я вважаю, ви там зафіксуєте. Це було б хорошою особливістю, за винятком того, що контакт там закінчився, і я не можу знайти спосіб його видалити. Чи є такий?

Зокрема, контакт, здається, був там поміщений програмою Messenger, але немає можливості також змінити його закріплення від програми.


1
Виходячи з мого досвіду, контакт додається через обмін історією з ними, а не через спеціальне закріплення (подібне до "Пропозиції щодо додатків" на "Головному екрані", хоча в цьому випадку його можна відключити), але я згоден, що немає натякніть, чи можна її легко зняти.
Андрій Т.

1
Досить цікавим (...) аспектом є те, що спочатку конкретний контакт був телефонним номером, на який я надіслав рівно одне SMS. Я додав його до нового контакту в надії отримати кнопку / метод видалити / видалити ... такої удачі немає. ОТОХ, кілька контактів, з якими я ділився набагато більше, не з'являються.
lfabio

1
Я створив запит на функцію для відстеження випуску AOSP : # 194126 . Розгляньте його в головній ролі, щоб стежити за прогресом.
Андрій Т.

1
Оновіть через кілька днів користування телефоном: тепер область була захоплена WhatsApp - що добре і добре, за винятком а) у неї є лише контакти WA b) вона показує деякі, з якими я не поділився принаймні принаймні 12 місяців. Отже, схоже, що одна програма може перейняти всю панель, і в цей момент вона просто показує деяку підмножину своїх контактів там? OTOH, месенджер тільки коли-небудь поміщав туди один контакт.
lfabio

1
Слідом за цим пройшло (дуже) довго. Оригінальний вид дефекту виправлено, наскільки це стосується використання, інші контакти зайняли цю область. Вибір контактів, які представляються, залишається досить випадковим і лише слабко залежати від частоти та швидкості використання.
lfabio

Відповіді:


15

Виявляється, що - для укорінених людей - є спосіб повністю відключити Direct Share!

Для короткої версії перейдіть до нижньої частини цієї відповіді.

У моєму пошуку способу не допустити, щоб ця дурна функція не переймала мене, я ознайомився з тим, як ця функція реально реалізована в додатках розробниками. Виявляється, вони реєструють послугу у наміреного приймача (читайте: слухач подій), і коли я зрозумів це, я почав шукати спосіб заблокувати певні наміри для трансляції через систему. Що ж, Android насправді вбудований. Це називається " Намірний брандмауер" . Я швидко зрозумів, як створити для нього правило, щоб заборонити додаткам отримувати "Ей, чи є додатки, які хочуть помилку користувача, поклавши під великий палець кілька кнопок Direct Share, коли вони збираються щось торкнутися?" -події.

Ви просто створіть простий xml-файл, як і впадете це:

<rules>
  <service block="true" log="true">
    <intent-filter>
      <action name="android.service.chooser.ChooserTargetService" />
    </intent-filter>
  </service>
</rules>

Тепер вам потрібно покласти його на телефон і скопіювати в каталог намірного брандмауера. На більшості пристроїв, які були б

/data/system/ifw/

Я просто використав Root Explorer, щоб скопіювати файл туди (не потрібен chmod), спробував поділитися чимось, що спричинило появу цілей Direct Share та BOOM! Нічого!

Рекомендую ознайомитись із фоновим режимом (див. Посилання вище), особливо про те, як працює намірний брандмауер та як можна знайти папку.

Щасливі, що не ділиться!


Я створив файл, названий із disable-direct-share.xmlвмістом точного вмісту XML, потім скопіював його в існуючу папку /data/system/ifw/за допомогою Root Explorer, і ... все ще з’являється роздратований "Надіслати через" окремі контакти, через кілька секунд після програми. Root LineageOS, Android 7.1.2. Будь-яка ідея? Спасибі!
Ніколя Рауль

Хм, ні, я думаю, що це має працювати. Це файл, який я буквально завантажую і переходжу до папки: stor4ge.rejh.nl/_stored/var/android/system-images/…
REJH

1
Дякую!! На основі вашої відповіді я створив сховище з трьома способами встановлення цього файлу: без комп’ютера лише на телефоні, з adb і, нарешті, зі змінним поштовим файлом відновлення. Дивіться github.com/stefansundin/android-disable-direct-share
stefansundin

1
Ви також можете застосувати це виправлення без кореня через TWRP. 1. скопіюйте кудись файл xml. 2. перезавантажте систему для відновлення (TWRP). 3. Натисніть Додатково> Диспетчер файлів. 4. Знайдіть свій файл /sdcard/, скопіюйте його. 5. відкрити каталог /data/system/ifw, вставити 6. перезавантажити назад в систему.
ВасяНовіков

1
Я б радив проти цього методу в Android 10 (Q) - він працював чудово через 9 (Pie), але через 10 він виходить з ладу додаток, з якого ви намагаєтеся поділитися.
MartyMacGyver

7

Ви можете відключити меню "поділитися через", видаливши дозвіл Messenger на доступ до своїх контактів. Це не практично, якщо ви використовуєте Messenger як основний додаток для SMS, але якщо ви використовуєте інший додаток, це добре.


Це насправді не рішення, чи не так?
REJH

1
Це працює, якщо вони надходять лише від Messenger і користувач використовує інший SMS-додаток як додаток SMS за замовчуванням. Контакти можуть надходити і з інших програм (у моєму випадку, наприклад, від сторонніх програм електронної пошти та Whatsapp), але відключення дозволу на контакти призводить до їх несправності.
pileofrocks

7

Іншою альтернативою може бути використання таких програм, як AndmadeShare, які повністю замінюють меню спільного використання. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andmadesoft.share


Це було запропоновано і на AOSP, так, і це може бути хорошим проміжним рішенням.
lfabio

посилання мертве
Дмитро

4

В даний час. станом на 6.0 немає жодного способу відключити пряму частку всіх разом. Деякі додатки можуть додавати опцію вимкнення прямого доступу до своїх додатків.


2
Я справді добре з цією функцією - якщо вона працювала за призначенням, тобто (я припускаю), розміщуйте там контакти, які «найчастіше діляться». Я вітаю це. Але потрібен спосіб редагувати список. Слід сказати - потрібен простий спосіб редагувати список.
lfabio

Зараз проблема полягає в тому, що програми можуть додавати будь-який контакт, і якщо декілька чатів, наприклад, додають одну людину, їм залишається безліч способів зв’язку з однією людиною. Займаючи місце понад усе. вкладка вгорі для переключення між людьми та програмами - на мій погляд, кращий варіант.
Roh_mish

4

Перейдіть до налаштувань. Клацніть на Додаткові функції. Прокрутіть униз до прямого доступу. Вимкніть його, і всі контакти перестануть користуватися даними через.


2
Так, у мене немає додаткових функцій у меню налаштувань? Ми говоримо про налаштування телефону, правда?
lfabio

1
Він працював для Galaxy S7. То, можливо, цей метод є специфічним для телефонів Samsung? І так, я знайшов "Додаткові функції" в меню налаштувань телефону, після "Дисплей".
kdb

Це була точна відповідь, яка вимагала ледве жодного копання та не потребувала коріння телефону чи чогось різкого.
Іван

1
Чи можете ви включити скріншот? Дуже дякую! :-)
Ніколас Рауль

1

Я виявив, що у випадку WhatsApp, який відображає образ образи у вашому меню прямих передач (тобто ваша бічна курка, коли ваша дівчина шукає), ви можете відсунути цей контакт вниз та зі списку, надсилаючи вкладення іншим, більш безпечним контактам. Оскільки Whatsapp відображає останніх чотирьох людей, з якими ви щось поділилися, поділіться фотографією з чотирма іншими людьми або стільки контактів, скільки потрібно, щоб витіснити контакт із правопорушника з чотирьох найкращих.


1
Проблема в тому, що це хаотично. Це може спрацювати, а може і не. Це може виховувати людей, з якими я насправді взаємодію, це не може - воно виховувало пару контактів, з якими я не мав взаємодії протягом трьох років ..
lfabio

нещасливі ви :( Не потрапляйте в дію. будьте в безпеці!
Roh_mish

1

Для успішного видалення контактів Outlook із Share через меню, я зробив наступне: - 1. Налаштування, Програми, Менеджер програм, Outlook, Дозволи - зніміть прапорець 2. Outlook, Піктограма передач, натисніть відповідний обліковий запис, зніміть прапорець Синхронізувати контакти, натисніть RESET Account

Це контактне повідомлення електронної пошти Outlook видалено з меню "Надіслати через". Перспектива працює як звичайно, але дзвінок відгороджений від решти мого телефону.


Це насправді не відповідь на це питання, але це саме те, що я намагався зробити. Тож дякую за відповідь!
ssmy

Це я теж шукав, і це спрацювало, але, на жаль, здається, це було лише тимчасовим рішенням. Контакти Outlook повернулися.
bmaupin

1

Я виявив, що якщо ви заблокуєте контакт у Whatsapp, він перестане показувати його в меню спільного доступу та в новому розділі "часті чати", коли ви ділитесь або пересилаєте повідомлення.

Однак, коли ви розблокуєте його, можливо, він знову з’явиться в цих двох місцях.

З повагою.


1

Ви можете видалити Direct Share зі свого телефону, незалежно від виробника, встановивши Fliktu , що є набагато кращим варіантом, ніж Andmade Share.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.