Зламаний екран, коли режим налагодження був відключений. Як я можу знову ввімкнути adb?


40

Екран мого телефону фізично зламаний, тому він нічого не відображає, але сенсорний аспект, здається, працює, тому що я можу розблокувати свій телефон і отримати зворотній зв’язок.

Перш ніж перейти до заміни, я хотів би створити резервну копію особистих даних із вбудованої пам'яті на SD-карту. Я впевнений, що якщо я можу отримати adb для розпізнавання пристрою, я можу скористатися Android Screencast, щоб побачити, де я торкаюся екрана, і робити те, що мені потрібно робити. Проблема полягає в тому, що коли я підключаю його, він не розпізнається, поки мій емулятор є.

Я підозрюю, що у мене не може бути включена налагодження через USB, що, на мою думку, необхідно для роботи adb. Якщо це так, чи може хтось надати мені скріншоти свого Droid X (працює 2.3.X), переходячи з головного екрана, через усі меню, до активації режиму налагодження? Сподіваюсь, я можу це зробити за допомогою мертвих рахунків та adb звідти.

Редагувати: я нічого не змінив щодо ПЗУ чи запуску; це все запас.


Здається, що USB-роз'єм також зламаний. Чи можете ви підключити телефон до комп'ютера? Якщо так, то, можливо, ви можете встановити його в режимі USB-накопичувача.
Кевін М

Ні, роз'єм USB нормально, я думаю. Коли я підключаю його, мій комп'ютер видає шум "підключений до пристрою", але більше нічого не відбувається.
Нейт Парсонс

Ви коли-небудь цього досягали?
Джейсон С

На жаль, ні, я втратив дані, коли отримав телефон для заміни. Я повинен увімкнути adb на своєму поточному телефоні зараз, щоб уникнути цього ...
Нейт Парсонс

Це може бути трохи пізно, але у дроїда X був міні-порт HDMI! Чому б просто не використати це?

Відповіді:


12

Нещодавно виникла та сама проблема (на Nexus S другого Android, що працює на платформі Android 4.0, з повністю розбитим екраном та оцифровщиком та adb вимкнено):

Запустіть систему відновлення, що працює з включеною функцією adb Потім використовуйте консоль adb для доступу до даних пристрою та створення резервної копії. У Nexus S ви не можете використовувати sdcard для видалення даних з пристрою, тому для цього вам потрібно використовувати adb.

Передумови:

 1. Телефон дійсно є режим швидкого завантаження з завантажувального включена командою
 2. Телефон як і раніше працює (крім екрана)
 3. Встановлено SDK (з робочими файлами adb + fastboot)
 4. Зображення для відновлення CWM, завантажене в /tmp/cwm.zip (увімкнуло adb при запуску)
 5. Linux із встановленим uudecode (частина пакету 'sharutils' на Ubuntu)

Як це зробити:
a) Запустіть пристрій у режимі швидкої завантаження та завантажте відновлення CWM таким чином

me@workstation:~$ fastboot boot /tmp/cwm.zip 

b) зачекайте деякий час для завантаження CWM, а потім увійдіть у пристрій

me@workstation:~$ adb shell 
shell@android:/ $ mkdir -p /tmp/backup/data /tmp/backup/sdcard 

Замініть DATA_DEV та SDCARD_DEV на справжні імена пристроїв,
залежно від вашого телефону, це, швидше за все, одне з таких:

 • DATA_DEV: /dev/block/mtdblock*
 • SDCARD_DEV: /dev/block/mmcblk*
 • використовувати dfкоманду для пошуку кандидатів за розміром.

  shell@android:/ $ mount -oro <DATA_DEV> /tmp/backup/data 
  shell@android:/ $ mount -oro <SDCARD_DEV> /tmp/backup/sdcard 
  shell@android:/ $ exit 
  me@workstation:~$ adb shell tar czf - /tmp/backup \| uuencode foo | uudecode -o - > /tmp/backup.tar.gz
  

Застереження та додаткові пояснення:

 • Чому uuencode? ADB-консоль, схоже, перехоплює потік даних і очевидно вставляє повернення каретки перед кожним каналом . Uuencoding даних перед передачею їх через stdout adb захищає від цього.
 • Хто НЕ працює на шифровані
 • Ви також можете просто повторити процес на відключених пристроях і передати все /dev/block/*по одному і зрозуміти, який саме для чого потім
 • Вам потрібно знайти відповідне зображення для відновлення CWM

Я набрав цю першу fastbootкоманду. Це застрягло <waiting for device>. Що це означає?
Джейсон C

1
Пристрій у режимі швидкої завантаження не було виявлено, і програмі потрібно або більше прав, або чекає, коли ви підключите пристрій у режимі швидкої завантаження. Яка у вас модель? Якщо це Nexus або Sony: чи завантажений завантажувач (ще не працює завантажувач Fastboot)? Вам потрібно натиснути якусь унікальну комбінацію клавіш на кожному пристрої, щоб завантажити її в цей режим. Зауважте, що телефони Samsung взагалі не пропонують режим швидкого завантаження.
ce4

Спасибі. У мене Motorola Droid Razr Maxx HD. Чи потрібно утримувати кнопку живлення + гучність при завантаженні? Я не усвідомлював, що це був режим "швидкої завантаження", але я просто прочитав його на сайті Motorola, вивчаючи щось інше. Я спробую це, коли повернусь з роботи додому.
Джейсон C

Можливо, вам доведеться виправити це, я сумніваюся, що ця модель має розблокований завантажувач, який має функцію швидкого завантаження.
ce4

Пізніше доповнення: Замість використання uuencode, найпростіше було б: adb shell "stty raw & tar czf - /tmp/backup" > /tmp/backup.tar.gz. stty rawПовідомляє систему , щоб відправити дані «сирий» (тобто без зміни) - і не додавати повернення каретки до нього. Тож одна вимога менше, як sttyце доступно на пристрої під час доставки.
Іззі

9

У Droid X немає фізичної клавіатури - але якщо це було, ви можете спробувати це в терміналі. Цю відповідь я залишаю тут для інших телефонів, які мають розбиті екрани.

setprop persist.service.adb.enable 1

Це вмикає налагодження через USB (на HTC Dream, що працює RC29), і є одним із способів викорінити Dream, коли на ньому є розбитий екран.


Де я набираю це?
Джейсон C

1
@JasonC У оболонці командного рядка Android. Якщо у вас ще немає способу потрапляння на один, ви не зможете налаштувати його зі зламаним екраном.
Dan Hulme

Якщо пристрій підтримує USB OTG, ви можете підключити USB-клавіатуру, тоді вам потрібно знати послідовність клавіш або комбінацію клавіш, щоб вивести термінал, а потім ввести командний рядок.
порг

3

Якщо пристрій може підтримувати режим хосту USB, ви можете придбати кабель USB-OTG (USB на ходу) та підключити USB-мишку або USB-клавіатуру, щоб обійти зламаний сенсорний екран.


У мене є пристрій GT-I9305, який повинен підтримувати USB OTG, принаймні "google" так говорить, але якщо я підключую свою бездротову мишку, нічого не станеться, будь-які ідеї, як запустити курсор?
tomasb

@tomasb Ви коли-небудь змогли визначити мишу?
Джейсон С

2
@Jason Так, я був. Як USB OTG, так і миша Bluetooth, рішення досить складне, але я ще не знайшов нічого простішого (або просто працюючого), описаного тут: android.stackexchange.com/a/69600/60711 Моя ситуація була дещо складнішою, тому що я спалахнув новий ПЗУ, таким чином мій андроїд був неініціалізований.
tomasb

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.