Які рішення для віддаленого підключення до телефону Android?


12

Я сиджу за столом більшу частину дня, і мій телефон (Sprint HTC Hero) сидить поруч зі мною, дуже корисно, але це може відволікатись, щоб перенести фокус від мого ПК, щоб контролювати мій телефон, коли надходять повідомлення.

Які є хороші рішення для підключення до мого телефону та управління ним через WiFi або USB?

Я розумію, що мені знадобиться, щоб мій телефон був укорінений для більшості рішень там, і що функція мультитач, ймовірно, повинна вийти у вікно.

Примітка. Я перебуваю на Mac, але рішення, які потребують будь-якої платформи, слід враховувати при відповіді.

Відповіді:


6

Так, вкорінення зазвичай (але не завжди ) потрібно. Нижче наведено кілька варіантів:

  • Android Screencast : Мабуть, один із найпростіших та популярних sol'n
  • Google Code Project "Android VNC". Доведеться шукати його, я можу розмістити лише 1 посилання одночасно ...
  • Droid Explorer: додаток від Marketplace
  • Android VNC Server: посібник, який використовує APK, який не відрізняється від будь-якого вище

Спробуйте їх і подивіться, який із них дає найкращі варіанти.


1
Сервер Android VNC трохи складний у налаштуванні, Android Screencast вимагає встановлення SDK, а Droid Explorer, здається, є лише річчю для Windows. Я збираюсь відредагувати питання, щоб відобразити, що я перебуваю на Mac, але всі платформи слід враховувати.
Строзиковський

1
Встановити Android SDK неймовірно просто. Просто завантажте файл і дотримуйтесь вказівок. Невелика ціна на солодке рішення із Screencast ...
Веб

Я не зовсім проти використання Screencast, і насправді я, мабуть, все-таки налаштую SDK.
Строзиковський

2
Зараз я використовую Android Screencast, і це вражаюче. Саме те, що я шукав, власне.
Строзиковський

4

Можливо, вам слід спробувати Android-Notifier в GoogleCode спробувати під час використання Mac чи Linux. Android-Desktop-Notifier працює відмінно при використанні Windows.


Хоча це було не зовсім те, що я мав на меті знайти, я сьогодні спробую це спробувати і побачити, як це відбувається. Можливо, я задав неправильне запитання? :)
Строзиковський

Це здається хорошим рішенням, але воно не таке повноцінне, як хотілося б. Примітка. Я встановив, що всі сповіщення залишатимуться на робочому столі через конфігурацію Growl, щоб я не пропустив їх.
Строзиковський

Я збираюся зробити це прийнятою відповіддю. Я трохи використовував його і хотів би, щоб він надсилав усі сповіщення, але він чудово підходить для того, що мені насправді потрібно було зробити в підсумку.
Строзиковський

Я забрав відповідь, не тому, що це не є хорошою відповіддю, а тим, що прийнята відповідь краще відповідає моїм потребам. Я все ще використовую Android Notifier, хоча, як це приємно бачити, хто дзвонить з мого робочого столу, а не відкривати сеанс обміну екранами.
Строзиковський

3

Ніколи навіть не замислювався над цим питанням, але ось, над чим я працюю, - дроїд VNC-сервер з ринку. Досить швидке оновлення (так само швидко, як я звик на VNC), краще, ніж екран SDK або Droid Explorer. Навіть вбудована підтримка http-сервера - насправді я ще не пройшов тестування з настільним клієнтом, але клієнт http / java працює досить добре.


3

GTalkSMS ( сторінка Google Code Project ) - альтернатива андроїд-сповіщувачу, який працює над XMPP (GTalk, Jabber). Він дозволяє контролювати різні аспекти Android, включає систему повідомлень SMS та дзвінків / батареї та відповіді. Крім того, він може надсилати та отримувати файли на і з вашого пристрою Android. Є також багато інших особливостей.

Використовуючи XMPP як транспорт, "настільним додатком" може бути кожен клієнт XMPP. Це одне з великих переваг GTalkSMS, оскільки йому не потрібен спеціальний додаток для настільних ПК.

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до GTalkSMS. GTalkSMS - це програма для Android, що має ліцензію GPL з відкритим кодом. Кожен може зробити свій внесок.


Це третя відповідь, яку я бачив, як ви рекомендували GTalkSMS. Чи є у вас приналежність до цього продукту? Якщо так, перегляньте вимоги до розкриття інформації у FAQ .
але


1

MAXS (модульний Android XMPP Suite) дозволяє віддалено підключатися до вашого пристрою Android через XMPP . Він дозволяє контролювати різні аспекти Android, включає систему повідомлень SMS та дзвінків / батареї та відповіді. Крім того, він може надсилати та отримувати файли на і з вашого пристрою Android. Є також багато інших особливостей.

Використовуючи XMPP як транспорт, "настільним додатком" може бути кожен клієнт XMPP. Що є однією з великих переваг MAXS, оскільки йому не потрібен спеціальний настільний додаток. Хоча в майбутньому може бути такий.

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до MAXS. MAXS - це ліцензований додаток для Android з відкритим кодом GPLv3. Кожен може зробити свій внесок.


1
Просто спробував, і це працює чудово! У минулому я використовував GTalkSMS, але він виявився помилковим, і в останній раз, коли я його встановив, я навіть не зміг підключитися до XMPP. Мені також подобається ідея модульного дизайну, яка добре узгоджується з моделлю дозволів Android. Чудова робота!
Младен Ябланович

Дякую. Я дуже ціную ваші відгуки. Зауважте, що через помилку в Android 4.4 (.2) сервіс може не працювати стабільно в цих версіях. Також існує проблема з деякими серверами, які підтримують списки конфіденційності, які слід фіксувати в солов'їнах. . Відгуки Ласкаво просимо.
Потік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.