Чи можу я надсилати / завантажувати MMS-повідомлення через WiFi?


11

Чи можна надсилати / завантажувати MMS-повідомлення через WiFi чи обов'язково підключатися до мого провайдера через мобільне передавання даних?

Якщо у користувача є активне з'єднання Wi-Fi, що відбувається, коли є вхідний MMS?

Відповіді:


13

Це можна зробити технічно. AFAIK увесь зв’язок між компонентами, що підтримують MMS, здійснюється за допомогою стандартного TCP / IP. Але в звичайних налаштуваннях постачальника, MMS-магазин і сервер (и) пересилання (MMSC) доступні лише через мережу провайдерів. Ось чому ви не можете надсилати та отримувати MMS через WiFi.

Це також причина, коли ви не можете телефонувати та відправляти / приймати MMS одночасно, коли у вас є лише 2G (GPRS / EDGE) підключення.

Зазвичай андроїд припиняє з'єднання даних GSM, якщо є з'єднання Wi-Fi, і всі дані будуть перенаправлені через інтерфейс WiFi, але є один виняток : трафік MMS все одно буде проходити через мобільний зв’язок для передачі даних.


7

Я не думаю, що це можливо, оскільки дані надсилаються через стільникову мережу, а не через традиційне підключення до Інтернету у стилі Wi-Fi.


Потрібно додати тут - що я в індійській мережі GSM.
Спаркс

@Sparx Ця відповідь є правильною в будь-якому випадку - немає жодного способу, щоб ваш оператор дізнався, підключений ви до Wi-Fi, або як перенести вам повідомлення, якщо ви є. Це частина мобільної мережі. Деякі перевізники надішлють вам це електронною поштою, якщо ви налаштуєте їх, але я не знаю про індійських перевізників.
Метью читайте

3

Ваша мережа, ймовірно, використовує окремий MMS APN для мультимедійних повідомлень, і вони обмежені власною мережею оператора, тому повідомлення не можна отримувати через WiFi. Крім того, повідомлення спрямовуються на ваш номер телефону, так що це можна порівняти із використанням SIP / VoIP через ваш звичайний номер телефону.

Якщо є активне з'єднання Wi-Fi, воно ігнорується, а замість нього використовується пакетна інформація (якщо вона включена).


3

Це залежить від перевізника. UMA - це форма радіо, яка дозволяє надсилати традиційні тексти та мсм по Wi-Fi. T-Mobile в США - це той, хто має його, а про те, де ви знаходитесь, я би проконсультувався з вашим постачальником.


1

Як уже згадували інші, єдиний спосіб отримати MMS, спрямовану на номер, який обслуговує ваш оператор, - це підключення до їх служби. Однак ви можете розглянути таку послугу, як Google Voice. Google Voice надає альтернативний номер, який потім спрямовується на ваш телефон. Наразі Google Voice підтримує лише SMS, але можуть бути й інші сервіси, які пропонують підтримку MMS. Потім SMS-повідомлення, надіслане на ваш номер Google Voice, буде видно в додатку Google Voice, навіть якщо у вас є лише з'єднання Wi-Fi.


1
Голос Google (офіційно) не доступний в Індії. YMMV
devnul3

1

Я думаю, що більшість (розумних) телефонів не знають, як створити окремий IP-розетку для надсилання / отримання MMS через wifi. Таким чином вони повертаються за замовчуванням до розетки даних, наданої оператором. Або вони можуть не мати можливості перемикатися між двома різними розетками автоматично. Якщо ви запустили корінь телефону і змінили IP-розетку за замовчуванням MMS, ви можете втратити все MMS-з'єднання залежно від телефону.


0

Це стара тема, я знаю, але я хотів додати, що додаток для мультимедійних повідомлень Nokia N900 може отримувати повідомлення про MMS через стільникову мережу та отримувати MMS, сам через Інтернет, принаймні на Вітер (тепер Freedom Mobile ) в Канаді. Це уникало плати за роумінгові дані і є однією з особливостей, яку мені найбільше не вистачає з мого N900, тепер, коли я використовую телефон Android.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.