Чи споживається енергія від акумулятора для роботи телефону під час зарядки?


26

Я хочу завантажити торенти, зберігаючи пристрій підключеним до зарядки. Мій пристрій виготовлений компанією Samsung.

Чи живиться пристрій від зарядного пристрою або акумулятора для живлення пристрою під час зарядки? Чи вдарить мій акумулятор?


Відповіді:


18

Звичайно, ваш пристрій потребує живлення - незалежно від того, встановили ви його для зарядки чи ні. Питання: Чи використовує вона більше енергії, ніж отримує зарядом? Що залежить від декількох факторів:

  • Ваше "джерело живлення". USB заряджається лише з розширенням 500 мА (USB2). 900 мА (USB3), A / C до 2 А.
  • Споживання енергії у ваших пристроїв. Залежно від того, що робить. Дисплей, увімкнений максимальною яскравістю, вже використовує більше, ніж може забезпечити USB, запис / відтворення відеозаписів у форматі HD займає трохи бітів, і навіть завантаження через Wi-Fi може перевищити це (див. Таблицю в моїй відповіді тут для деяких прикладів значень).

Тож у вашому випадку все залежить від джерела живлення. Якщо це USB, він може просто "затримати заряд", отримати "струмку" або втратити "дрібничку" або більше при завантаженні через WiFi - або, ймовірно, постійно втрачати зарядку під час мобільних даних. 1

Btw: Ваш пристрій може нагрітися в будь-якому випадку :)

Редагувати: Читаючи ваше запитання ще раз після обговорення в коментарях, схоже, я пропустив основну частину його. Запитуючи, чи буде "акумулятор вдарити", ви, швидше за все, хотіли дізнатися, чи "торрент під час зарядки" завдає шкоди вашій батареї. Важко сказати абсолютно, оскільки це залежить від акумулятора пристрою; але хороший показник - «температура». Батареї, які використовуються сьогодні, - це переважно літій-іонний (LiIo), відряджений літієвий полімер (LiPo). В обох є спільне не любити "екстремальні температури". Тож якщо в процесі роботи прилад нагрівається, це є індикатором, що ваш акумулятор може ненадовго не сподобатися.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, см нашого тег-віка і тег-віка . Обидва дають загальну інформацію про них.


1: Зауважте, що значення в пов'язаному посту є лише зразковими; Ваш пристрій може відрізнятися, але відносини будуть порівнянні.


Що робити, якщо пристрій вимкнено (хоча це не виключає питання)?)
Tamoghna Chowdhury

1
@TamoghnaChowdhury Тоді ви не можете завантажувати торренти 😉
Izzy

1
Це насправді не відповідає на питання "чи використовує він акумулятор чи пропускний зарядний пристрій, коли кабель зарядного пристрою підключений". І відповідь - це залежить від того, як був сконструйований конкретний телефон. Хоча я вважаю, що більшість використовує пропускний шлях, а потім потрудиш зарядку акумулятора тим, що залишилося - так як ти можеш витягнути акумулятор з телефону, і він буде чудово працювати від кабелю зарядного пристрою.
SnakeDoc

Якщо споживання вище, ніж подача, "акумулятор сприйме". І як ви правильно сказали, @SnakeDoc, чи буде передана потужність, залежить від дизайну; Я сумніваюся, що загальна відповідь на це можлива, тому я пропустив цю частину. Можливо, я повинен був би прямо сказати?
Іззі

1
@SnakeDoc У більшості налаштувань акумулятора насправді не існує концепції "проходження". Або струм переходить "у" акумулятор у режимі, в якому він працює, приводячи до збільшення хімічної енергії в клітині (чистий заряд), або переміщується "поза" комірки (чистий розряд). Це не так, як одна осередок батареї має декілька катодних та анодних з'єднань, тому вона може заряджатись в одну точку і одночасно розряджати. Єдине джерело живлення в зворотному напрямку - регулювання вниз від 5В до напруги зарядки акумулятора назад до напруги, необхідної для роботи ядра / тощо.
ζ--

10

Тести, зроблені для отримання відповіді, розміщеної нижче, були правильними, але інтерпретація результатів з мого боку була помилковою. Це було підтверджено двома джерелами, включаючи Батарейний університет, і на основі правильної інтерпретації та додаткових даних було розміщено окрему відповідь . Це також допомагає в читанні та розумінні


При зарядженні, якщо використовується, як і у вашому випадку, телефон споживається акумулятором від акумулятора.

Тут слід розуміти, що відбуваються два одночасні процеси - доливання та зливу. Якщо алгоритм зарядки акумулятора та реалізація в ОС недостатньо розроблені та впроваджені, існує ймовірність, що ця ситуація закінчиться "заплутати" процес зарядного пристрою на думку, що він подає менше струму зарядки, коли його немає.

Тому безпечна практика НЕ ​​використовувати акумулятор під час його заряджання. Хоча я не можу авторитетно говорити про ураження акумулятора телефону, краще дотримуватися безпечних практик в інтересах акумулятора

Цитуючи із зарядки літій-іонних акумуляторів , в яких видно три етапи заряджання акумулятора та поведінку струму / напруги на цих етапах (акцент мій, щоб виділити)

"Деякі портативні пристрої сидять у колисці заряду в положенні включеного струму. Струм, що проходить через пристрій, називається паразитним навантаженням і може спотворювати цикл заряду. Виробники акумуляторів радять проти паразитарних навантажень під час зарядки, оскільки це викликає міні-цикли, але це не може завжди уникати .... "

"Портативний пристрій слід вимкнути під час заряду. Це дозволяє акумулятору безперешкодно досягати встановленого порогу напруги та точки насичення струмом. Паразитичне навантаження плутає зарядний пристрій , зменшуючи напругу акумулятора та запобігаючи зниженню струму на стадії насичення на малювання струму витоку. Акумулятор може бути повністю зарядженим, але переважаючі умови призведуть до постійного заряду, що спричинить стрес ".

Посилання, розміщене в "Батарейному університеті", містить багато інших інформативних статей про зарядку акумулятора, які можуть допомогти

EDIT

Хочете додати схему із посилання на університет батарей вище та пояснити вплив "паразитарного навантаження":

Три етапи зарядки
Три етапи зарядки (натисніть на зображення, щоб збільшити)

У цьому типовому прикладі показано, що зарядка повністю займає трохи більше 3 годин із «етапом насичення», що становить 2 години.

На етапі насичення додавання напруги до акумулятора не збільшується, а струм стабільно зменшується.

Тепер, коли ви завантажуєте торрент, якщо припустити, через WiFi, він потребує 550 мВт (для Samsung Galaxy S3), що є важким режимом роботи. Дякуємо @izzy, що вказав на джерело у своїй відповіді тут .

Це навантаження, безумовно, перенаправить частину струму на завантаження торентів (я намагаюся визначити, скільки). Яким би не було точне значення цього струму, воно триватиме до тих пір, поки завантаження не відбудеться і звуження струму, як показано, не відбудеться. Це перший згубний ефект

Далі, через цей струм напруга, замість того, щоб бути плоскою, зростатиме, і більш загрозливий аспект наближається до кінця етапу насичення. Тут очікується різке падіння напруги після досягнення максимальної напруги, але це не відбудеться, оскільки струм паразитичного навантаження (струмове навантаження) не звужується. Це призведе до того, що акумулятор тримається на максимальній напрузі, що підвищує внутрішню температуру і створює напругу в акумуляторі, пошкоджуючи його.

Пов'язаний аспект полягає в тому, що стільникові телефони розроблені для швидкого розряду від 100 до 90%, що можна помітити, наприклад, у порівнянні з часом скидання між 80 і 70%, при тому ж використанні. Це розроблено так, щоб внутрішні температури клітини зберігалися на максимумі протягом найменшого часу. Детальніше про це Ваш бренд-акумулятор може брехати ... не погано

EDIT 2

Я проводив тести, використовуючи Honor 6, і результати, на мій погляд, безумовно вказують на те, що під час зарядки не використовуйте акумулятор.

Ці результати випробувань знаходяться на сестринській електротехнічній майданчику та сподіваюсь також поглянути на це. Буде оновлено тут, як тільки я отримаю більше інформації

До тих пір,

Не використовуйте телефон під час зарядки, принаймні для завантаження чи завантаження чи будь-якого іншого важкого режиму роботи (велика енергоспоживання).

Це, мабуть, є кращим підходом, оскільки використання телефону під час зарядки не уникнути

Хоча я підозрюю, що виробники пристроїв мали б погодитися з мінімальними навантаженнями або використанням під час зарядки - я не зміг дослідити це, оскільки це не зафіксовано AFAIK.


4
Сучасні батареї не матимуть помітного впливу на час автономної роботи навіть під час використання під час підзарядки. І в цьому немає жодної реальної шкоди для акумулятора. Я особисто роблю це з років! Сучасні батареї та алгоритми боротьби з ними досить розумні.
Яскаранбір Сінгх

5
Оскільки зарядний ланцюг вбудований у пристрій, ви сподіваєтесь, що він буде розроблений для зарядки, коли пристрій увімкнено.
користувач253751

2
У мене витягнутий акумулятор із Droid RAZR HD, який засвідчить правдивість цього поста. Він був перезаряджений за таким сценарієм і роздувся, як повітряна куля.
Майкл Хемптон

1
Хоча вам, безумовно, слід уникати "великої експлуатації під час зарядки" через перегрів (екстремальна ситуація: живлення А / С під час запису HD відео + завантаження потоку через 3G / LTE + отримання альтернативного потоку через 3G / LTE + відтворення отриманого потоку зі своїм відображення на повній яскравості = користуйтеся рукавичками, коли торкаєтесь пристрою, або ви спалили б пальці: ~ 6 Вт споживання під час ~ 2 Вт зарядки), я сумніваюся, що ваше "паразитичне навантаження" має великий ефект у "повсякденному випадку" - так як інакше не було б жирне попередження на обкладинці (або ми чули про безліч гарантійних випадків).
Іззі

1
@beeshyams Погодився. Хоча я вважаю, що це питання "завищено". У мене тут використовується декілька пристроїв Android, деякі з них уже 5 років, і завжди заряджайте їх під час увімкнення - інколи навіть працює на них через ADB (USB зарядка разом). Особливо 5-річні моделі все ще мають ідеальне здоров'я акумулятора. Звичайно, жодне з "обов'язків", застосованих під час стягнення, не є "важким" :)
Izzy

6

Так. Під час підзарядки телефон використовує живлення від акумулятора. Хоча це щось, що скоріше буде залежати від того, як розроблений телефон, тому це не завжди може бути правдою ... але більшість телефонів саме так.

Я грунтуюся на своїй відповіді на тесті, який я зробив. Я знизив напругу зарядки, одночасно змусивши телефон (мій старий Samsung Galaxy S3 I9300 ) використовувати високу батарею, включивши потокове відео Wi-Fi, повну яскравість, гучність тощо. Акумулятор почав розряджатися більше, ніж перезаряджатися, і поступово зменшувався до нуля . Незабаром після того, як акумулятор досяг 0, мій телефон автоматично відключився, як якщо б не був підключений зарядний пристрій (він був підключений, і після відключення він почав нормально заряджатися).

Не кажучи вже про те, що я не зміг працювати під час підключення без батареї.

Знову ж таки, результати можуть відрізнятися.

Що стосується завантаження торрентів, це буде незначним впливом. Тому що насправді нічого інтенсивного обладнання не відбувається. Можливо, ви можете використовувати вбудований в монітор батареї Android, щоб оцінити, чи буде ваш телефон до того часу, поки завантаження не завершиться чи ні.


5
Ваш тест нічого не каже. Якщо ваш зарядний пристрій не зміг забезпечити достатньо енергії для вашого телефону, очевидно, що телефон забиратиме енергію з акумулятора. Жоден тест не потрібен, щоб дізнатися його.
Άνδρας

@ Alex.S IMO, що коментар відповідає питанням, а не відповіді тут. ОП просто не розуміє очевидних речей, інакше питання не існувало б на першому місці. Варто лише пояснити очевидні речі, які йому потрібні були. Звичайно, плакат пояснив би ситуацію тут краще.
Firelord

Здається, ваш зарядний пристрій не дуже гарний.
SnakeDoc

@Firelord Це не очевидно, що використання батареї під час зарядки погано для здоров'я батареї, згідно з іншими відповідями тут, таким розумним дизайном було б не використовувати батарею під час зарядки, і це можна реалізувати, запустивши пристрій на струм зарядного пристрою.
q126y

@ q126y, якщо б це було так, заряджання через USB було б відключено за замовчуванням, коли виявлено з'єднання ADB. Тисячі розробників використовують свої пристрої таким чином. І як я писав в іншому коментарі: Мій пристрій з найкращою витривалістю акумулятора в даний час є моїм етапом в 2010 році² - який я завжди заряджав, коли включався. Він як і раніше використовує свій оригінальний акумулятор. Поки я пишу це, його заряд складає 82% - після того, як він сьогодні був від батареї (відключений живлення) ~ 18 год. Єдині пристрої, якими я в основному заряджаюсь під час вимкнення, - це два мої планшети, якими я рідко користуюсь; одна навіть майже постійно зв’язана & працює;)
Izzy

5

Коротка відповідь

  • Чи витрачається енергія від зарядного пристрою або акумулятора для живлення пристрою під час зарядки? "- живлення споживається від зарядного пристрою.

  • " Я хочу знати, чи вдарить мій акумулятор [під час завантаження торрентів]" - Ні

Довгий і технічний відповідь

На додаток до моєї попередньої відповіді, цитуючи Університет акумуляторів BU-409 Зарядка літій-іонного

Помітив, що на цьому веб-сайті були й інші питання, які безпосередньо чи косо торкалися цього аспекту використання мобільного пристрою / планшета під час зарядки

Більшість відповідей схиляються до того, щоб сказати: "це безпечно", мало хто виступає за обережне використання / поради щодо використання мобільних пристроїв взагалі під час зарядки. Відповіді ґрунтувалися на досвіді та / або технічних фактоїдах, але не мали глибокого технічного обґрунтування.

Отже, ось що я зробив, щоб спробувати і зрозуміти, як поганий хлопець «паразитично навантажує» (як пояснено в попередній відповіді):

  1. Проводив тести на користуванні моїм пристроєм (Huawei Honor 6) під час зарядки з кількома умовами завантаження для імітації використання (докладніше про це пізніше)

  2. Опублікував ці результати випробувань на сестринському веб-сайті SE Electrical з нагодою підтвердити інтерпретацію результатів експертами-електриками.

  3. Університет батареї, надісланий поштою , запитуючи їх погляд на результати тесту. Я надзвичайно вдячний Брюсу Хуангу з Університету Батарей, який пройшов результати тестів і запропонував цінні відомості, а також за те, що дозволив мені цитувати його пошту

Налаштування тесту

Активований режим літака, а запущені програми мінімізовані. Використовується зарядний пристрій OEM та зарядний кабель.

Завдяки @Izzy для поданої тут таблиці використовували значення, що відповідають Samsung Galaxy S3, оскільки в ОП є пристрій Samsung, і результати можуть мати більшу схожість, ніж тестування зі значеннями Motorola.

Перший тест був зарядним, при цьому мобільний телефон увімкнено (в ідеалі він повинен бути вимкнений, як пропонується, але потім, як я тестую?) Та вимірювання, зроблені за допомогою 3C Toolbox. 3C Toolbox був налаштований для запису змін при кожній 1% зміні стану акумулятора. Можливі більш часті вибірки, але це призвело б до більшої потужності, можливо, спотворюючи результати випробувань.

Яскравість екрану зберігалася на рівні 0% або мінімум, що відповідає 567 мВт від таблиці.

Другим тестом було те, що в режимі розробника було збережено яскравість екрана на 50% та включення "Екран ніколи не спить під час зарядки". Причина вибору цього і не завантаження наступна.

а) Екран на (повинен) давати стабільне, безперервне навантаження та допомагає вловлювати «паразитичне навантаження» в дії.

b) Завантаження Wi-Fi споживає 549 МВт. Дисплей при мінімальній яскравості становить 567 мВт, а максимальна яскравість - 1568 мВт. Оскільки тестування проводиться з яскравістю 50%, ми, можливо, можемо його оцінити середньостатистично і вважаємо, що завантаження екрана становить 1058 мВт, що майже вдвічі більше, ніж завантаження через WiFi та приблизно дорівнює завантаженню UMTS (див. Таблицю), оскільки завантаження торрентів було проблемою ОП.

Результати тесту

Як можна помітити на пов'язаному сайті, графік напруги результатів випробувань виглядає дуже різним в обох випадках, і я був впевнений, що прибив «паразитарне навантаження» в дії. Виходячи з цього, логічним тлумаченням було те, що використання пристрою під час заряджання для завантаження шкідливо для акумулятора.

Я неправильно дійшов такого висновку, тоді як тести були правильними . У обох випадках я помилився, не дивлячись на масштаб (вісь Y) графіка, зосереджуючись на значеннях min та max, на що вказував Брюс Хуанг із БУ та @ericnutsch у своїй відповіді на пов'язаному сайті . Це означає, що обидва графіки майже схожі та не перекошені, як це виглядає.

Але ця вправа дала гарне розуміння, про що йдеться нижче.

Висновки

  1. Як показано у відповідях на електричних сайтах, що цитують технічну літературу урожаю 2008 року, найкращою практикою було електричне "ізолювання" акумулятора та навантаження. Це означає, що схема зарядки розрізняє акумулятор і навантаження (тут потужність екрана або завантаження) та відповідає їх потребам окремо. 8 років - це довгий час в електроніці, і я впевнений, що всі основні виробники пристроїв OEM це застосували, якщо не вдосконалили його, як це також пропонується у відповідях на пов’язаному веб-сайті (чи пояснює це, чому пристрої постачаються без попередження: "Дон" t користуватися телефоном під час зарядки?) І якщо навантаження достатньо значна, це може вплинути на час зарядки. Цитуючи Брюса Хуанга дослівно

Оскільки струм заряду менший із включеним екраном, для заряджання акумулятора потрібно тривати більше часу. З наведеної діаграми я не можу сказати, чи довше або коротше "постійний час зарядки" (він посилається на поточні графіки в результатах тесту).

Для подальшої перевірки цього я провів третій тест. Це також заряджалося з увімкненим екраном, але яскравість знижувалася до найнижчого рівня, дозволеного ROM. Це робить екран майже непрозорим. Це було для того, щоб пристрій увімкнув, витрачаючи при цьому мінімум енергії. Професійна версія Darker (екранний фільтр) дозволяє це робити. Результати:

а) Зарядка зайняла на 5 хвилин менше, ніж попередні два тести.

b) Графіки напруги та струму були аналогічні попереднім тестам.

Проста аналогія (не технічно сувора) для розуміння - розглянемо кран ( зарядний пристрій ), з'єднаний трубою для поливу клумби ( Акумулятор ). Тепер ви хочете заповнити цистерну ( завантажуйте або використовуйте телефон під час зарядки ). Таким чином, ви підходите до крана, використовуючи який дві труби можна з'єднати самостійно ( електрична ізоляція ). Залежно від розміру цистерни, її можна заповнити до поливу квітки або може затримати час, необхідний для заповнення клумби.

Це відповідає на першу частину питання ОП " Чи споживається енергія від зарядного пристрою чи акумулятора для живлення пристрою під час зарядки? "

  1. " Паразитичне навантаження та падіння струму ". Каже університет акумуляторів

"Паразитарне навантаження плутає зарядний пристрій, зменшуючи напругу акумулятора та запобігаючи зниженню струму на стадії насичення, проводячи струм витоку."

Дослідження цитату Брюса Хуанга (моє наголос)

Я не думаю, що паразитарне навантаження не зможе запобігти поточному падінню назавжди. Я думаю, паразитарне навантаження лише затримує падіння струму на певний проміжок часу. У цьому тесті паразитичне навантаження може бути занадто малим (включення екрана з 50% яскравістю не є величезним навантаженням) для створення значної затримки до падіння струму.

Це повністю пояснює, чому падіння струму в обох випадках схоже і не відрізняється, оскільки паразитарне навантаження було недостатньо значним.

Це відповідає на другу частину питання ОП " Я хочу знати, чи вдарить мій акумулятор [під час завантаження торрентів]"

  1. Чи означає це, що ми можемо зробити що-небудь із камерою, поки вона заряджена? Боюся, що ні . Реалізація схеми зарядки, їх допуски, характеристики тощо відрізнятимуться від пристрою до пристрою та серед виробників оригіналу. Це не означає, що ви можете зробити багато чого під час зарядки. Інформація про пристрій, яка є власником, швидше за все не буде доступною для загальнодоступного домену та не надається за запитом

Отже, я б не рекомендував використовувати камеру під час зарядки для інтенсивних програм з потужним голосуванням (просто щоб бути на безпечнішій стороні), використовуючи стіл Іззі як керівництво, якщо ви дійсно дбаєте про свій акумулятор. Окрім того, щоб не тримати руки від камери протягом декількох годин на день, ви також зробите перерву :-)


1

У мене були кілька телефонів, які я підключив до зарядного пристрою, а потім вийняв акумулятор, і телефон все ще працюватиме нормально, як якщо б акумулятор знаходився всередині.

У кращому випадку, можливо, ви можете підтримувати весь телефон лише від зарядного пристрою, але це, на мою думку, залежить від пристрою.

Що стосується нагрівання пристрою під час зарядки та використання - це мікросхема, яка регулює струм всередині, тож не акумулятор нагрівається, це мікросхема, яка повинна одночасно обробляти зарядку + розряджання.


0

Відповідь одним словом: "Так"

Так, смартфони використовують акумулятор під час використання навіть під час зарядки,

Але не дуже корисна практика використання мобільних пристроїв під час зарядки, оскільки це повільно вбиває термін служби акумулятора.


4
" Але не дуже корисна практика використання мобільних пристроїв під час зарядки, оскільки це повільно вбиває термін служби акумулятора ", - уточнюйте будь-ласка. Розглянемо додавання деяких достовірних джерел. Якщо можливо, цитуйте лише технічні. Поки ви працюєте над цим, розгляньте наступне. Як написати гарну відповідь?
Firelord

Але відповідь правильна і досить повна (тобто попередження про те, що використання під час зарядки може бути поганим для акумулятора). Жодні джерела не повинні бути приводом, щоб перетворитись на негативний імхо.
Штійн де Вітт

0

Є багато відповідей, які є правильними і заглиблюються в глибину. Але ІМО можна поставити дійсно просто у формулу:

Акумулятор = зарядний пристрій - телефон

Тобто якщо зарядний пристрій подає більше струму, ніж малює телефон, акумулятор все одно заряджатиметься (хоча повільніше, ніж якщо телефон вимкнений). Якщо телефон використовує більше струму, ніж зарядний пристрій, акумулятор буде розряджатися (а не заряджатися).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.