Автоматично тьмяний екран у визначений час?


9

Прокидатися вранці на дуже світлий екран - це не весело. Я вважаю за краще, щоб екран був темнішим у моїй темній спальні, коли я прокидаюся. Хоча я міг вручну змінити яскравість перед сном і змінити його, як тільки я встаю, це занадто турбує.

Як я можу автоматизувати зміну яскравості екрана залежно від часу доби?


Мій Pixel від Google має налаштування видалити багато синього з мого екрану на заході сонця та відновити його на сході сонця. Тож я здогадуюсь, що справжня відповідь на це старе питання - це просто почекати, поки я можу дозволити собі флагманський телефон.
але

Відповіді:


10

Якщо ви не проти заплатити кілька баксів, я настійно рекомендую Tasker . Ця утиліта автоматизації дозволяє налаштувати багато вбудованих (і деяких сторонніх додатків) дій Android на основі різних параметрів, включаючи час доби.

У програмі Tasker вам потрібно буде створити 2 окремих профілю, а до кожного додати 2 дії. Перша дія буде однаковою для обох профілів - вимкнення автоматичної яскравості. Друга буде аналогічною - часова дія щодо зміни яскравості дисплея, при цьому час доби та рівень яскравості є різницею.

 1. Запустіть Tasker і натисніть +кнопку внизу o на головному екрані, щоб створити новий профіль. Дайте йому описову назву, наприклад, "Яскравість вниз", наприклад.
 2. Виберіть контекст "Час" у представленому меню.
 3. Для параметра "Від:" виберіть час доби, для якого слід знизити яскравість.
 4. Зніміть прапорець "До:" і натисніть зелену кнопку "Прийняти".
 5. У діалоговому вікні "Вибір завдання" натисніть кнопку "Нова задача" та назвіть її "Низька яскравість екрана" та натисніть кнопку "Прийняти".
 6. Натисніть кнопку "+", щоб додати дію, виберіть категорію "Відображення", виберіть дію "Автоматична яскравість", виберіть опцію "Вимкнено" у спадному меню "Встановити" та натисніть зелену кнопку "Прийняти".
 7. Натисніть кнопку "+", щоб додати ще одну дію, виберіть категорію "Відображення", виберіть дію "Яскравість дисплея", встановіть бажаний низький рівень (20 - найнижчий рекомендований параметр), переконайтесь, що "Ігнорувати поточний рівень" та "Негайне" Параметри ефекту "перевірені та натисніть зелену кнопку" Прийняти ".
 8. Натисніть зелену кнопку "Прийняти" на екрані "Редагування задач / ...".
 9. На головному екрані один раз торкніться профілю "Яскравість вниз", потім торкніться його гайкового ключа та виберіть опцію "Клонувати".
 10. Торкніться нещодавно клонованого профілю, торкніться його гайкового ключа, виберіть параметр «Перейменувати» та назвіть його «Яскравість вгору».
 11. Торкніться значка годинника, виберіть параметр "Редагувати", змініть час "З:" на час доби, коли ви хочете, щоб яскравість зросла, і натисніть зелену кнопку "Прийняти".
 12. Тепер торкніться самого завдання (ім'я, яке ви дали йому на кроці 5), виберіть опцію "Перейменувати", назвіть її "Збільшити яскравість екрана" та натисніть зелену кнопку "Прийняти".
 13. Ще раз торкніться завдання та виберіть параметр «Редагувати».
 14. Натисніть на дію "Яскравість дисплея", встановіть рівень на більш високе значення та натисніть зелену кнопку "Прийняти".
 15. Натисніть зелену кнопку "Прийняти" на екрані "Редагування задач / ...".
 16. Переконайтесь, що на головному екрані кнопка в нижньому правому куті пише "Увімкнено", і вийдіть із програми Tasker.

Тепер ви повинні бути налаштовані.


2
Інструкції Lifehacker трохи простіші, але досягти того ж самого.
але

6

Не впевнений, який у вас телефон, але у більшості телефонів вищого класу Android є датчики світла, і ви можете встановити екран, щоб автоматично регулювати його яскравість залежно від навколишнього освітлення.

Якщо у вас на головному екрані з’явився віджет Power Bar (його один із вбудованих віджетів Android після Donut), просто торкніться значка яскравості вправо, доки він не покаже «A» для автоматичної яскравості.

Крім того, перейдіть у меню Налаштування -> Дисплей -> Яскравість і поставте галочку "Автоматична яскравість".


3

У моєму телефоні немає датчика навколишнього освітлення, і у мене була точно така ж проблема. Я використовував AutomateIT , це програма, схожа на Tasker / Locale, за винятком того, що є безкоштовна версія, а також платна версія.

Він може змінювати налаштування яскравості залежно від тригерів, наприклад, часу доби або підключення до домашнього Wi-Fi. Платна версія дозволяє поєднувати декілька тригерів у складені правила, використовуючи булева логіка AND / OR.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.