Як я можу читати файли epub чи mobi за допомогою Kindle?


17

Я придбав кілька електронних книг, які я отримав у форматі EPUB та MOBI.

Чи можу я прочитати ці файли MOBI або EPUB за допомогою програми Kindle?

Я скопіював файли MOBI в папку kindle, але вони не відображаються на головному екрані Kindle.

Відповіді:


12

Я відповім на власне запитання, сподіваючись на допомогу іншим: мені просто довелося перезавантажити свій пристрій, і тепер, коли я запускаю Kindle, файли MOBI, які я скопіював у папку Kindle, знаходяться на головному екрані.

Тож очевидно, що додаток Kindle потрібно перезапустити, коли ви додаєте електронні книги до його папки (не завантажуючи їх через магазин Kindle).

ОНОВЛЕННЯ

Додано папку Kindle:

/sdcard/kindle

Примусове закриття та / або очищення даних не спричиняє файл EPUB, який я щойно скопіював у папку. Повідомте вас після ще одного тестування.

ОНОВЛЕННЯ 2

Для тих, хто цікавиться: програмне забезпечення Caliber може конвертувати будь-яку електронну книгу між численними форматами (включаючи EPB та MOBI). Отже, якщо формат EPUB не розпізнається, просто конвертуйте його в MOBI та використовуйте перетворений файл.


1
Вам також може знадобитися повторне сканування SD-картки, щоб програма розпізнавала нові медіа-файли у своїй папці.
Чах

Це також працює для ePubs? Чи можете ви також підтвердити шлях у вашій відповіді до конкретної папки Kindle, куди ви їх помістили, щоб вона давала іншим вихідний посилання?
ейдилон

1
Це працювало для мене з файлом з
фотознімками в

Мені не вистачало всього, окрім примусового закриття та повторного запуску програми, дякую.
Джошуа Аслан Сміт

1

Для мого Nexus 5x, який не має SD-карти, мені потрібно було створити папку /storage/emulated/0/kindleі розмістити .mobiтам свої файли. Відкрили додаток Kindle, і вони там!


0

Станом на 2018 рік Kindle не визнавав epub. Тому я скористався веб-сайтом, щоб перетворити його на mobi. Але воно все одно не визнало. Я згадав, що тепер для додатків потрібні дозволи на виконання віртуального SD-карти. Отже, це властивості програми, я дав йому дозвіл на зберігання і перезапустив Kindle. Тепер це спрацювало.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.