Що таке "режим створення" в офіційному додатку для обміну повідомленнями Galaxy S?


12

Якщо ви відкриєте офіційну програму обміну повідомленнями, перейдіть до меню, а потім налаштування, є налаштування "режим створення", який має такі параметри (у тому порядку):

  • обмежений
  • увага
  • безкоштовно

Що це змінює? Це десь задокументовано?

Відповіді:


12

З пошуку в Google для "режиму створення mms" я знайшов це (серед інших), яке говорить:

Режим створення MMS - Виберіть " Обмежено", щоб ваш пристрій не дозволяв вам включати вміст у мультимедійні повідомлення, які можуть не підтримуватися мережею або приймальним пристроєм. Щоб отримувати попередження про включення такого вмісту, виберіть Керовані . Щоб створити мультимедійне повідомлення без обмежень щодо типу вкладення, виберіть Безкоштовно . Якщо ви вибрали " Обмежено" , створення мультимедійних презентацій неможливо.


1

Повідомлення довжиною більше 3-х текстів надсилаються як MMS (графічні повідомлення), а не SMS (тексти), тим самим коштуючи дорожче, ніж тексти, або поза межами договору (якщо у вас є тексти за попередньою оплатою).

  • Якщо ви залишите це налаштування на "Безкоштовно", це перетворення в MMS відбудеться без попередження.
  • Якщо ви залишите це налаштування на "Попередження", під час введення повідомлення, яке перевищує три тексти, на екрані з'явиться короткий спалах попереджувального повідомлення.
  • Якщо у вас є опція "Обмежено", ви не повинні мати можливість вводити більш довге повідомлення за один раз, але я повинен сказати, що мій Galaxy Ace встановлено на "Обмежений", і мені все-таки вдалося ненароком надіслати довге повідомлення як MMS.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.