Не вдається підключити Nexus 5X до ПК з Windows 10


16

У мене є Google Nexus 5X, і я хотів би підключити його до свого ПК з Windows 10.

Це не перший мій телефон Nexus, і я знайомий з речами, пов'язаними з комп'ютером як розробником. Але я просто не можу досягти успіху, щоб ваш телефон Nexus був розпізнаний ПК Win10.

На роботі на комп'ютері з Windows 7 мій Nexus розпізнається, і я можу переносити файли.

Але вдома на моєму ПК з Windows 10 драйвери, встановлені Windows, не в порядку. На моєму пристрої з’являється жовте попередження, яке відображається в диспетчері пристроїв.

Я намагався активувати режим налагодження (налаштування розробника Android), намагався перезавантажити, змінити порт USB. Я також спробував з USB-драйверами Google. (Я також знаю, що за замовчуванням на моєму зефірі Nexus 5X я повинен змінити режим з'єднання "USB-зарядка" на "Передача файлів (MTP)").

Кабель, який я використовую, у порядку, оскільки він працює на моєму ПК Windows 7, і я придбав його в магазині Google.

Я також дзвонив у службу технічної підтримки Google, і вони мені просто сказали, що вони не мають рішення для моєї проблеми, тому що я вже спробував усе, до чого вони звикли.

Я просто не знаю, що робити.

Моєю останньою спробою було встановити "Media Feature Pack для Windows 10 N & KN" (це допомогло мені, коли я хотів підключити свій попередній Nexus 5 на ноутбуці Windows 8.1).

Будь-яка пропозиція?

Вибачте за мою англійську.

З повагою,

Hellcat8.


1
Я зробив усе, що ви зробили, за вирахуванням контактів із службою підтримки Google. Здається, що проблема Windows 10 та MTP - це проблема, і я не впевнений, що відповідь зараз є.
DukeSilversJazz

1
Дякуємо за коментар Принаймні я знаю, що це не поодиноке питання. Будь ласка, дайте відгук, якщо ви знайдете рішення. Я теж зроблю це, якщо знайду.
Hellcat8

Зроблю. Я не тримав уваги і відповів, якщо щось знайдеться.
DukeSilversJazz

Відповіді:


4

Гаразд я нарешті знайшов щось, що мені допомогло.

The Медіа Feature Pack для Windows 10 N і KN (всі випуски) псевдонім KB-3010081є для першої версії Windows 10.

Але для Windows 10 з великим оновленням, яке ми мали кілька разів тому, є оновлення, яке витісняє KB-3010081. Це KB-3099229: https://support.microsoft.com/en-us/kb/3099229 .
Завантажте: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=49919

Після всіх моїх спроб вирішити свою проблему, це те, що зробило це для мене.

Сподіваюся, це допоможе.

З повагою,

Hellcat


1
Я спочатку відмовився від цього рішення, оскільки не використовую "N" (немає медіаплеєра Windows) або "KN" (корейська - немає Windows Media Player) версії Windows. Однак це виявилося неактуальним. З будь-якої причини компоненти Windows, які змушують MTP працювати, не були, поки я не встановив це оновлення, і без MTP, драйвери Android не встановлюватимуться. Завдяки мільйонів!
chriv

Це рішення (та інше нижче) працює для мене добре, якщо я застосую їх до підключення пристрою, але як тільки я підключив телефон до комп'ютера, і він був неправильно ідентифікований, застосування вищевказаного виправлення не працює. Він не підбирає нові драйвери, оскільки він все ще пов’язує пристрій з неправильними. І мої звичні виправлення видалення пристрою або видалення драйвера не виправляють це на моє здивування.
Том

3

Це працювало для мене (без завантаження пакета функцій для медіа).

На телефоні (після підключення до ПК):

  1. Відкрийте панель сповіщень.
  2. Торкніться повідомлення про з'єднання USB (USB для зарядки)
  3. Виберіть параметр PTP (цей працював для мене щонайменше)
  4. Готово! Тепер ви можете відкрити телефон на своєму ПК.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.