Як встановити служби Google Play на емулятор Android 6.0?


16

Чи є спосіб встановити додаток Google Play на Android 6.0 (Marshmallow) AVD? Я знайшов Open Gapps для Android 6 тут: https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087008996

Щоб встановити їх, потрібно перезапуститись у режим відновлення та встановити цей zip-файл, але емулятор не має розділу відновлення, тому кроки спрямовані на випадок пристрою.

Чи знаєте ви, як я можу зробити те саме для емулятора? Я спробував розпакувати файл і поставив тут описані 4 APK (для Android версії 5): http://www.flinkd.org/2015/02/instal...i-21-lollipop/

але після перезавантаження емулятора, хоча піктограма Google Play з’являється в панелі запуску, коли я натискаю на неї, то емулятор виходить з ладу з деякими фатальними винятками в logcat. Я спробував встановити пакунки один за одним, перезавантаживши емулятор після кожної інсталяції, і з’ясував, що збій трапляється після встановлення Phonesky.apk, незалежно від того, натиснувши на значок Google Play.


Просто ідея (неперевірена): Перевірте мій список програм на користувальницьке відновлення та спалах . Flashify був одним із додатків, призначених перейняти подібні завдання від відновлення, тому можна спалахнути, не завантажуючись до відновлення. Можливо також працювати в Ему.
Іззі

Дуже дякую за швидку відповідь. Я перевірю це! :)
Танасіс Петсас

Не забудьте повідомити нас про результати, будь ласка! :)
Izzy

1
Можливо, файли в zip містять помилки. Я спробую деякі інші поштові файли, як я знайшов на інших веб-сторінках. Здається, Logcat не дає достатньої інформації про це. Я повідомлю вас.
Thanasis Petsas

1
Ви коли-небудь знаходили робоче рішення?
Ірвін Х.

Відповіді:


8

1) Перейдіть за допомогою GApps для емулятора від http://opengapps.org

2) Розпакуйте дістати

  • GmsCore.apk
  • GoogleServicesFramework.apk
  • GoogleLoginService.apk
  • Phonesky.apk

Запустіть емулятор з командного рядка на Linux, який ви робите

./emulator [name] -no-boot-anim -writable-system

на windows це, мабуть

emulator.exe [name] -no-boot-anim -writable-system

Переконайтеся, що у вас є доступ adb до емулятора.

adb remount

останнє, але не менш важливо, підштовхуйте все до системи.

adb push GmsCore.apk /system/priv-app/

(і повторіть для всіх інших APK)

потім перезавантажте с

adb shell stop

і

adb shell start

6
Це не працює. Ця помилка з'являється весь час: adb: error: failed to copy 'Phonesky.apk' to '/system/priv-app/Phonesky.apk': Read-only file system. Немає перемонтування не створює допомога, так як вихід кожного перемонтування є наступне: mount: Read-only file system. Так, дякую андроїд, ось чому я хочу поповнити це за допомогою rw -.-
CharlyDelta

У тому ж човні, що і @ChristianDreher - не можна записати у файлову систему. adb перерахунок успішний, і натискання на це отримує трохи шляху, а потім зупиняється. Я також не можу перерахувати з оболонки adb. Будь-які ідеї?
askvictor

У мене ця проблема була незліченна кількість разів у минулому, і мене вражає, що рішення не є широко відомим. Просто запустіть емулятор аргументом -writable-system. Привіт, престо, записуваний системний розділ, і ці інструкції раптом спрацьовують.
Адріан

1
Щоб уникнути Read-only file systemпомилок, слід запустити емулятор з -writable-systemпрапором
Vadik

Зробивши цю відповідь, мій емулятор не ввімкнеться.
користувач1917769
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.