Якщо платний додаток перестане працювати, чи можу я повернути гроші?


20

Наприклад, додаток Скажи правильно! користується стороннім сервісом Forvo . Я думаю, що програма може з часом перестати працювати (наприклад, якщо API зміниться, або якщо умови служби сторонніх служб змінюються)

Чи повинні платні додатки, придбані в магазині Google Play, працювати все життя?

Редагувати : Попередній приклад коштує 1 євро, і, очевидно, якщо він перестане працювати, це не буде великим завданням. Але те саме стосується програм, які коштують 20 євро і більше. Я був би не радий, якщо дорогий додаток перестане працювати через 3 місяці, і мені цікаво, чи Google має політику щодо цього в своєму магазині Play.


7
Так. За час життя в додатку :) До жаль, папаша, але за один долар , ви платите за додаток, ви не можете очікувати , що DEV підтримувати його на його чи вашу життя. Коли DEV вирішує припинити оновлення додатка, яке закінчується його життя рано чи пізно. І ні, тоді немає грошей. Ви не отримаєте своїх грошей у кіно, коли кінець закінчиться :)
Іззі

2
Якщо ваш автомобіль перестав працювати, чи очікуєте ви, що дилер поверне ваші гроші? На все життя? Якщо ваш краватка або взуття не виходять, ви очікуєте повернення коштів?
wbogacz

1
Законність цього закону залежить від того, які закони застосовуються, коли / де ви придбали додаток.
lzcd

@Pere - Програмне забезпечення є таким же відчутним, як краватка, взуття чи автомобіль. Ви визначили його цінність і придбали її в угоді на протязі озброєнь - визначальних характеристик чесної торгівлі. Значення, отримане за сприйняте рівне витрачене значення. Ви володієте ним за погоджений період повернення.
wbogacz

Відповіді:


26

Довідковий розділ Google Play Store (доступний з кнопки меню меню Google Play Store ліворуч> довідка та відгуки> пошук повернень та повернення коштів> Повернення додатків та ігор), відповідні вашому запитанню, (наголос мій)

Через 2 години і більше, зв’яжіться з розробником Якщо 2-годинний термін повернення Google Play минув, розробник несе відповідальність за прийняття рішення про отримання відшкодування. Зверніться безпосередньо до розробника програми та попросіть повернути гроші. Контактну інформацію розробника програми можна знайти на сторінці інформації про програму чи гру в Google Play. Для отримання інструкцій зверніться за допомогою до додатка або гри для Android.

Отже, очевидно, що схвалення запиту на відшкодування покладається на розробника програми, і якщо розробник не відповість, він далі говорить

Необов’язково: зв’яжіться з Google. Якщо розробник не допоміг, Google може зробити це. Для вирішення вашої проблеми зверніться до нашої служби підтримки.

Читаючи між рядками, розробник не зобов’язує повернути гроші. Крім того, де розробник не дає гарантії "довічний час", жодне програмне забезпечення не може цього гарантувати. Це просто неможливо зробити з зрозумілих причин.

Підсумовуючи це, я не думаю, що ви в межах своїх прав брати на себе і вимагати повернення коштів, як у вашому випадку

Редагувати : У відповідь на вашу редагування відповідь все-таки однакова, але розробник може скоріше схилити (здогадуватися) працювати над оновленням та випустити, щоб вирішити проблему, що виникає через три місяці, оскільки інші користувачі також будуть зачеплені та негативно позначився б на його рейтингу в Play Store, до якого вони досить чутливі. Надіслати його в цьому випадку може бути найкращим варіантом із журналами додатків / систем та журналами аварійних збоїв, якщо такі є  

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.