Автоматичне видалення повідомлень з певного контакту


9

Чи є програма, де ви можете додати контакти чи номери до списку, і хтось із цього списку автоматично видалить текстові повідомлення, коли спробує надіслати вам текст? Переважно той, який може мати цей список, захищений паролем.


3
Чому ви просто не заблокуєте їх через свого оператора? Це позбавить вас від клопоту (та SMS-платежів, якщо у вас немає текстового плану).
Матвій

1
Блокування @MatthewRead через вашого оператора далеко не те, чого ви можете очікувати в кожній країні. У Швеції мені відомо, що кілька основних перевізників не пропонують послугу.
pzkpfw

Відповіді:


0

Коли ви блокуєте номер, він автоматично блокує всі вхідні дзвінки та повідомлення з цього номера, а також видаляє всі розмови, які ви мали з ними. Це так, що вони взагалі не зможуть зв’язатися з вами і незалежно від того, що вони роблять, вони не зможуть зв’язатися з вами. Коли ви блокуєте особу, це також знижує їх номер телефону. Якщо ви спробуєте зателефонувати або надіслати їм повідомлення, він також не пройде, оскільки ви вже заблокували їх. Проблем не буде, оскільки ви не можете зв’язатися один з одним. Це найкращий шлях. Сподіваюся, я можу допомогти.


0

В даний час для цього вам не потрібен зовнішній додаток, це функція Android з давніх-давен. Повідомлення від заблокованих відправників видаляються по прибуттю, щоб вони навіть не з’являлися на вашому пристрої.

Перейдіть до телефону -> Детальніше -> Установки -> Блокування дзвінків -> Список блоків та додайте номер, який потрібно заблокувати.

Крім того, перейдіть до свого журналу телефону чи списку SMS та виберіть Додатково -> Номер блоку .


0

Я прочитав усі ці відповіді, але для тих, хто користується мобільним телефоном Samsung, на жаль, телефон зберігає повідомлення із номеру заблокованого та зберігає їх у програмах, що фінансують заблоковані повідомлення. Це серйозно дивна ідея і не корисна, якщо ви намагаєтесь не бачити повідомлень, які вас засмучують або обтяжують. Він також показує, коли вам зателефонував заблокований номер


-1

Ви можете просто завантажити додаток із магазину Play - він може блокувати текстові повідомлення та навіть телефонні дзвінки. Спробуйте Truecaller , додайте контакт до Чорного списку, який призведе до блоку


-2

Рекомендую спробувати фільтр спаму SpamHound SMS (для iOS https://itunes.apple.com/app/id1263185195 , для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redwerk. спамхаунд ). У цьому додатку ви можете створити правила фільтрації, які блокують певних відправників або повідомлень, які містять спеціальний текст. Усі спам-повідомлення будуть відправлені в папку Небажана, а ви їх не отримаєте. Сподіваюся, за допомогою SpamHound ви позбудетесь від дратівливих спамерів!


Які у вас стосунки з цим додатком? Чи знаєте ви розробника, чи ви просто задоволений клієнт?
Дан Хулм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.