Вимкнути захист екрана


55

Деякі програми не дозволяють знімати скріншоти, як я можу зробити знімок екрана?

Це мій телефон, і я повинен мати можливість робити все, що завгодно, з тим, чому існує навіть можливість заборонити знімки екрана?

Android 5.0.1


3
У мене ніколи не було програми, яка заблокувала знімки екрана, що це за додаток
maks112v

5
Неважливо, що це за додаток (додаток для покупок в Інтернеті та додаток для онлайн-банкінгу). Це факт, що додатки мають певний контроль над деякими функціями моєї ОС, що далі? Заборона підключення до Інтернету під час відкриття програми?
Палій

Перейдіть до налаштувань і не дозволяйте програмі контролювати це дозвіл
maks112v

2
Я не можу редагувати дозволи програм, а також немає такого дозволу на цей тип управління.
Палій

1
@SarpSTA добре, тоді я знайшов остаточну причину викорінити це;)
Палій

Відповіді:


23

Банківські програми, як правило, використовують, FLAG_SECUREщоб запобігти захопленню або запису екрана. Є кілька способів відключити це:

  1. Модуль Smali Patcher для Magisk. Magisk офіційно підтримується на версіях Android 4.2⁠ – ⁠9.0.
  2. Модуль DisableFlagSecure для Xposed. Xposed офіційно підтримується на версіях Android 5.0⁠ – ⁠8.1.

Метод Smali Patcher вимагає підключити телефон до ПК та запустити програму Windows, щоб фактично генерувати модуль. Зауважте, що Magisk на Android 4.2 не підтримує MagiskHide.

Метод Xposed має великий застереження: багато банківських додатків використовують платформу SafeNet Google для перевірки цілісності пристроїв і запобігають використанню програми на пристроях, на яких встановлено Xposed. Це робить модуль марним у додатках із підтримкою SafetyNet, і наразі немає можливості приховати Xposed від SafetyNet.


Використовуйте ці модулі з обережністю, оскільки вони відключають прапор у всій системі .


3

Програми, встановлені прапором LayoutParams.FLAG_SECURE, не дозволяють робити знімки екрана (або записувати відео). Це, звичайно, ваш телефон, але додаток належить його власнику (і він може по праву не допустити, щоб користувачі захоплювали щось чутливе за своєю суттю). Вам заборонено робити знімок екрана лише для тих екранів, на яких встановлено вищевказаний прапор. Однак ви можете зробити знімок екрана, спроектувавши телефон на екран ПК та захопивши його. Таким чином, пристрій не має уявлення про те, що зроблено скріншот.


Як можна спроектувати "телефон на екран ПК", а потім зафіксувати його? Чи можете ви уточнити, чи ви маєте на увазі використання окремих або декількох різних додатків? Дякую.
Ерік Хепперл - CodeSlayer2010

1
"Однак ви все ще можете зробити знімок екрана, спроектувавши свій телефон на екран ПК та захопивши його. Таким чином, пристрій не має уявлення про те, що зроблено скріншот." Цього не вистачає важливого аспекту: Зйомка екрана зображення повинна бути майже миттєвою операцією, яка НЕ ​​повинна вимагати використання вторинного пристрою, щоб зробити знімок екрана.
bgoodr

Ця відповідь є фальшивою. Для додатків, які використовують FLAG_SECURE, немає можливості проектувати програму на інший екран, оскільки програма не дозволить.
Арете

Я стикався з цим на LastPass. Я не бачу причини, чому ви хочете зробити знімок екрана одного із своїх власних паролів у додатку. Це насправді тримає вашу руку, щоб ви не трахали власну безпеку.
Пол Стеліан

1

Ви можете використовувати додаток Vysor і проектувати екран Android на екран комп'ютера, а потім робити знімок екрана на вашому ПК.


Я спробував це, і це не вийшло. В основному, оскільки ви "кастируєте" екран через додаток Vysor, знімки екрана не працюватимуть.
Арете

2
Ви повинні робити знімки екрану на своєму ПК, а не на мобільному
Pratik Singhal

5
На вашому ПК ви отримаєте чорний екран, оскільки Android визначає, що ваш додаток використовує FLAG_SECURE. Тож це не допомагає. Ви, очевидно, цього не пробували.
Арете

Я спробував це за допомогою програми, у якої відключений екран. Не має значення, використовує це додаток FLAG_SECURE чи ні, екран буде прогнозований точно
Pratik Singhal

2
TeamViewer був би іншим варіантом зробити те саме. Встановіть хост-додаток на свій телефон, а потім підключіться до нього з ПК та зробіть знімок екрана вашого ПК.
липень.Текня

1

Також є програма Smali Patcher для Windows, яка створює власний модуль Magisk для вашого пристрою та має можливість відключити FLAG_SECUREзагальну систему.


0

Виходячи з відповіді 'користувача', використання такої програми, як Droid @ screen droid на екрані , дозволить проектувати екран телефону на ПК, а потім знімати його за допомогою кнопки PC Prnt Scrn.

ОНОВЛЕННЯ: Дзеркало екрана Android - це краще та швидше дзеркало екрана

https://github.com/adakoda/android-screen-monitor


-1

У деяких банках потрібно спочатку увійти та відключити заходи безпеки щодо мобільних додатків. Я це зробив у своєму банку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.