Екран вимикається під час дзвінка через проблему з датчиком близькості - Xperia Z3 compact


19

Я використовую Sony Xperia Z3 компактний Lollipop 5.1.1. Мій датчик близькості справді несправний (працює лише тоді, коли я сильно натискаю на верхній лівий кут телефону). Я впевнений, що це сенсор близькості, тому що я використовував тестові програми, і я бачу, що він виявляє близькість весь час (якщо я не натискаю сильно на кут).

Очевидно, моя найбільша проблема з цим полягає в тому, що мій екран темніє, коли я телефоную (тому, що датчик близькості вважає, що телефон знаходиться біля мого вуха). Спроба використовувати кнопку живлення для ввімкнення екрана не спрацювала, тому я встановив кнопку живлення для призупинення дзвінків (інакше мені довелося чекати, коли інша сторона зависне!).

Я бачив багато (багато!) Публікацій про цю проблему і спробував усі програми, які стверджували, що вимикають датчик близькості і не спрацьовують (включаючи використання налаштування служби на *#*#7378423#*#*)

 • KeepScreen
 • Екран під час виклику
 • Screenbl - датчик включення / вимкнення екрана
 • Смарт-екран увімкнено
 • Вимкнути датчик близькості
 • Виправлення близькості
 • Близькість екрана Off Lite
 • Близькість виклику

Я дав їм усі права адміністратора і що б вони не попросили, але всі вони не змогли ... Датчик близькості для них, напевно, занадто сильний ...

Моя єдина надія - знайти фактичне додаток для набору номера, яке може ігнорувати датчик близькості (раніше було популярним варіантом). У компактного дозвону Xperia Z3 компактного набору за замовчуванням немає цієї опції, а також наступні дозвони, які я спробував (принаймні, я не міг знайти цю опцію):

 • Туредіалер
 • DW Контакти та телефон і набір номера
 • Dialapp: Дозвончик KitKat
 • Реактивний набір телефону
 • Контакти +
 • Телефон KK (KK Dialer, Lollipop)
 • Готові контакти + набір номерів
 • pixelPhone Pro

Єдине додаток, у якого я знайшов цю опцію, і воно насправді спрацювало дуже добре: Viber , але Viber , на жаль, не може використовуватися як звичайний дозвон, а лише як дозвонник Viber-Viber або дозвонник Viber-out (на кшталт Skype кредиту) .

Тож, будь ласка, якщо ви знаєте про дозвон, для якого ви впевнені, що має можливість ігнорувати датчик близькості (або: "тримати екран увімкненим під час дзвінка", як це іноді називають), будь ласка, поділіться ним. Будь-які інші оригінальні ідеї також будуть вітатися.


Ви знайомі з Tasker?
Аман Тхакар

@beeshyams - ці команди не працюватимуть для xperia z3 compact. каталог, здається, неправильний. Будь-який шанс ви знаєте, що могло б працювати на моєму телефоні?
DMEM

@AmanThakkar - я завантажив Tasker. Не могли б ви детальніше зупинитися на тому, що мені робити з цим?
DMEM

@ProductManager Вибачте, я думав, що ви можете відключити датчик під час дзвінка, але виявляється, що це неможливо. Я шукаю інші способи. Чи виникають проблеми після встановлення кнопки живлення для відключення?
Аман Таккар

1
Якщо ви готові викорінити Android та встановити Xposed Framework, то можу сказати, що модуль « Вимкнути близькість» відмінно працював на моєму Android 5.1.1 (не на пристрої Sony)
Firelord

Відповіді:


9

Я впевнений, що деякі згадані тут рішення будуть працювати для інших людей, але, на жаль, єдиним рішенням, яке працювало для мене, було апаратне рішення. Я взяв телефон у лабораторію, і вони притиснули екран до задньої частини телефону з додатковим клеєм. Через 24 години телефон став хорошим як новий. Як програміст, я був розчарований, що жодне програмне рішення не може вирішити мою проблему, але я все ще відчуваю себе зобов’язаною поділитися своїм рішенням.


Дякую за візуальне пояснення щодо клею - незважаючи на те, що натискання на кут спрацювало, я все ще не зрозумів, на що розширити екран повністю вільно!
Дао

@Tao Я думаю, це було кілька міліметрів. Це було неможливо побачити, коли дивився на телефон спереду, але трохи видно, коли дивився збоку.
DMEM

Так, тут точно так само.
Дао

1
Програмне рішення, яке працювало для мене, було [встановлення Xposed Framework] (v), а потім використання цього додатка Sensor Disabler . Як я кажу, це працювало для мене в минулому, але зараз я намагаюся звільнити /systemпростір для встановлення xposed frame. Дуже засмучує.
Робін Уінслоу

Проблема сталася зі мною точно так само кілька днів тому, я не знаю основної причини, але це так! і насправді я не хочу обманювати свій пристрій за допомогою деяких (інвалід, програма для задач або щось подібне), тоді проблема нерозв’язна, якщо я не перевезу пристрій у деякі магазини ремонту? це помилка калібрування датчика і її потрібно відрегулювати чи що?
мудрість

3

Єдиний спосіб, коли мені вдалося вирішити цю проблему з Macrodroid:

 • поставити кнопку спуску на гучність (вгору)
 • поставити дію для відхилення виклику.

Тож коли я телефоную / отримую дзвінок, я можу закінчити його кнопкою збільшення гучності.

Працює на Z3 Compact.


Сьогодні наткнувся на цікавий варіант: "глобальні налаштування -> доступність" "використовувати кнопку живлення для припинення дзвінків". Все одно не дозволяє використовувати сенсорну панель під час дзвінка через: |
rogerdpack

1

Ви можете спробувати це рішення для збереження екрана під час дзвінка за допомогою програми автоматизації MacroDroid (Root не потрібно)

Щоб отримати уявлення про те, як це працює, необхідні настройки, тестування / усунення несправностей , дивіться мою відповідь .

Додаткова настройка для цього рішення від головної панелі програми НалаштуванняTrigger OptionsProximity Sensor TriggerУвімкнути Роботу з вимкненим екраном

Ваш макрос виглядатиме так (активується після активації дзвінка)

Тригер :

Датчик близькості → виберіть Далекий (можна також спробувати з близьким також)

Дія :

Екран увімкнено / вимкненоекран увімкнено

Обмеження :

Стан дзвінкаУ режимі дзвінка (Макрос запускається, коли ви дзвоните)

Відмова від відповідальності:

 1. Тестували на Huawei Honor 6, працює Kitkat
 2. @Firelord підтвердив, що він не працює над його версією Lollipop. Не знаю, чи пов'язано це Lollipop / ROM / Device. На форумах MacroDroid в одному дописі робиться посилання лише на те, що Moto G не працює задовільно, але підтверджує хорошу роботу на Samsung S5 , обидва запущені Lollipop. Попросіть ОП підтвердити, працює він чи ні на його пристрої

Приємна спроба, але, на жаль, не вийшло. Хороший додаток, хоча ... Мені вдалося керувати іншими налаштуваннями телефону, такими як факел чи Bluetooth, але не зміг увімкнути екран або скасувати вплив датчика близькості (навіть після спеціальних налаштувань, які ви згадали).
DMEM

викликається макрос Я надіслав електронною поштою вам і розробникам журнал.
DMEM

Спасибі. Побачений і відповів розробнику. Він одна команда, тому можна очікувати затримки у відповіді. Будемо сподіватися, що це буде вирішено
бдсшеям

На жаль, немає любові до мене на Nexus 5.
rogerdpack

1

Ви протестували датчик наближення на пристрої, оскільки це звучить так, як це може бути пов'язано.

Спробуйте наступне.

Меню> Установки> Про телефон> Діагностика> Тестовий пристрій> Торкніться вушної близькості

Якщо це не вдалося, обов’язково зніміть кришки або протектори екрану, а потім повторно протестуйте, якщо він працює, тоді датчик близькості був закритий або перешкоджений.


1

Використання Завдання:

Назва профілю: екран увімкнено

Умови:

 1. Дзвінок Будь-який, * +
 2. Датчик наближення

Завдання

 1. Меню (будь-яка назва, будь-які налаштування. Це увімкнення екрана для показу меню. Ви також можете використовувати спливаючі вікна, якщо хочете, хоча це може не працювати)

 2. Час очікування на дисплеї (для збереження екрана одразу після появи меню. Установіть його на будь-який відповідний час)

Це працювало для мене, і під час дзвінка загорявся екран. Важко повторити свою проблему, тому що я її сам не маю, але ви можете спробувати її.

Редагувати: Якщо ви розглядаєте питання про вкорінення, я думаю, що багато додатків працюватимуть. Крім того, перевірте, чи є у вас можливість: Увімкнути та залишитися . Вони не доступні на моєму телефоні, але можуть бути доступні на вашому. Або , можливо , вам буде потрібен доступ до кореневої для цього.

Це те, що я маю на увазі:

Знімок екрана


Чи можете ви використовувати простіший шаблон для дотримання? Мені довелося розібратися (не дотримуватися) того, що ви задумали у своєму профілі. Подумайте про використання шаблону, як використовує Izzy . Що б я не з'ясував, це не працює, тому я чекаю на перегляд вашої відповіді. Експортуйте свій профіль, якщо ви не можете полегшити відповідь.
Firelord

@Firelord Я зроблю це невдовзі
Аман Тхакар

@AmanThakkar Я з "Firelord" на запит шаблону. Не дуже впевнений, що ви мали на увазі у своїй відповіді. Оцінюємо більш покроковий посібник.
DMEM

Спробуйте зараз. Я спростив свою відповідь. Сподіваюся, це спрацює.
Аман Тхакар

Потрібне спрощення можна представити таким чином: профіль: подія -> викликати будь-який, профіль: стан -> датчик близькості. Розташування може відрізнятися, але справа в тому, щоб полегшити його слідування. Як людина повинна знати, де знаходиться датчик виклику або Близькість?
Firelord

0

Єсс! У мене була така ж проблема і планую витрачати свій телефон!

Macrodroid допоможіть мені вирішити проблему з близькістю! Датчик близькості - завжди кажіть - БЛІЗ. І я не можу закінчити дзвінок або цифру введення - екран був заблокований.

Засіб усунення - встановіть Macrodroid та створіть макроси Тригер: Датчик близькості → виберіть «Близький до дії»: Екран на все! Мій телефон зараз працює нормально !!!!!! Бджоли, дякую вам за ваш крутий розум та велике серце! ps Я можу змахнути з екрана ботоном!


Що це за телефон? Не працює для мене, чи встановив датчик близькості на "тригер" або "обмеження" (Sony Z3 Compact)
user56reinstatemonica8

Тут не працює Nexus 5
rogerdpack

0

У мене насправді виникає ця проблема, оскільки я купив цей телефон у лютому, і мені було лінь взяти його назад. Я вирішив зателефонувати Sony після того, як мій телефон сьогодні роздратував мене не зрозуміло, і він попросив мене зайти - Налаштування - Про телефон (якщо це ваш перший раз, натисніть згоду) - Діагностика - Тоді вам потрібно вибрати вкладку тесту - Прокрутка вниз до кінця та виберіть "Близькість вуха" - тепер він підкаже вам, щоб покласти руку над датчиком, і якщо він вібрує, це означає, що ваш датчик працює повністю. Якщо він вібрує з моменту, коли ви вибрали близькість до вуха, то ваш СЕНЗОР НЕ ПРАВИЛО :(

Він сказав мені, що якщо я купив його Райт, мені доведеться відправити його на Sony протягом приблизно 14 днів, щоб вони могли побачити, що з цим не так, і якщо це можна відремонтувати ... Ніколи більше не зроблю помилку, купуючи щось, крім яблуко.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.