Введення зворотного вибору за допомогою клавіатури Swype


15

У мене є Samsung Galaxy S і використовую клавіатуру Swype за замовчуванням (гаразд, я захоплююсь цим). Використовуючи Swype, я не можу знайти символу "backtick" `, який обмежує мою можливість відповідати на запитання або додавати коментарі на цих веб-сайтах SE. Він існує на клавіатурі Android, але перехід у Налаштування> Місцеположення та текст на середині шляху через введення публікації - це біль, особливо якщо я згодом хочу повернутися до Swype, тому мені доведеться це зробити двічі.

Я думаю, що я здійснив вичерпний пошук усіх доступних символів (довге натискання, натискання клавіш, довге натискання, клавіша символів тощо). Чи існує зворотний зв'язок на клавіатурі Swype, і я просто цього не помічав? Якщо ні, чи є спосіб, за допомогою якого я можу налаштувати клавіатуру Swype, щоб вона включала перемикання?


До речі, схоже, що розробники swype знають про проблему протягом останніх 7 місяців. Я б подумав, що це вже було б виправлено. swype.uservoice.com/forums/55960-swype-for-android-beta/… - Буде Z 19 жовтня о 13:25
Буде Z

Відповіді:


9

Якщо вам потрібен лише зворотний відбір, коли ви вводите код на сайтах StackExchange, то насправді немає підстав для введення символу.

Кожен раз, коли ви знаходитесь у вікні запитання чи відповідей, набір піктограм трохи вище поля, натисканням 101 010кнопки додається пара відповідних задніх посилань у текстове поле у ​​поточному місці курсору, з деяким текстом, що замінюється між ними, тепер просто наберіть над цим текстом за допомогою Swype (або вставити). Відмінно працює на моєму Galaxy S із включеним Swype.

Редагувати Для більш нових версій Swype дивіться відповідь MiquelFire, де backtick тепер доступний як розширений символ на .'клавіші біля пробілу.


Га! Я звичайно маю свій телефон у ландшафтному режимі при використанні веб-браузера, тому я навіть ніколи не бачу цих кнопок, але досить просто повернути його на 90 градусів. Я теж зрозумів, що я можу ввести коментар у поле "Відповідь", а потім вирізати та пропустити його у поле коментарів!
Niall C.

Здається, що backtick був там на "Extra-Long-Press-on-". " принаймні з SWYPE версії 2.72, що є у мого Samsung Galaxy S2.
sabre23t

10

Ще одне підтвердження того, що зворотний галочок відсутній у Swype. Але вам не потрібно копати цю глибину, щоб переключитися. Довго натискайте в області введення, виберіть "Спосіб введення", а потім ви зможете вибрати клавіатури Samsung або Android. Ще один довгий натискання і два клацання, і ви повернулися до Swype.


+1. Не знав, що ти можеш так змінити клавіатури. Днями мені доведеться RTFM. :)
Niall C.

8

Утримуючи '.клавішу, ви отримаєте меню додаткових символів для набору. Я бачив `там.

Оновлення 2012-10-09: Нещодавно я перевірив бета-версію Swype і помітив, що `перейшов на r4ключ, але моя оригінальна відповідь все ще діє для версії Swype, вбудованої в мій телефон. Майбутні версії Swype можуть переміщувати спеціальні клавіші навколо, і вам може знадобитися їх полювати.


1
Підтвердив, що остання версія Swype це дозволяє.
Муфаса

-1

Я ніколи раніше не використовував цей символ на своєму телефоні, але дивився в моїй версії Swype, не у версії Galaxy S, але все-таки останньому оновленнях, і не знайшов зворотного зв'язку. Схоже, вам доведеться надіслати електронний лист команді Swype і сподіваємось, що вони слухатимуть або обмінюватимуться ним. Вибач людина.


1
Це насправді не відповідає на питання.
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.