Як я можу запобігти відключенню екрана під час телефонного дзвінка?


11

Під час дзвінка екран вимикається через X секунд. Половину часу я не можу змусити його ввімкнутись назад, не натискаючи кнопку включення / вимкнення, яку я встановив для припинення телефонного дзвінка (тому що половину часу я не можу змусити екран повернутися назад). Чи є спосіб просто вимкнути цю "функцію"?

У випадку, якщо це має значення:

 • Телефон: Samsung Vibrant
 • ОС: 2.2 / FROYO.UVKA6 / 2.6.32.9

1
Це повернуто так, що ви не випадково натискаєте кнопку під час розмови.
kyrias

Дивіться android.stackexchange.com/questions/8667/… TL; DR - Використовуйте Screebl
Sparx

У мене Motorola Droid 1, і на моєму телефоні екран "прокидається" під час дзвінка, коли я відтягую його від обличчя. Я не впевнений, чи це датчик тепла / руху чи щось таке, але, враховуючи, що Vibrant є новішим, ніж Droid 1, я впевнений, що ваш телефон працює аналогічно.
Коді Капелла

@BigCaseyDog Це сенсор близькості, який є не що інше, як простий датчик світла. Якщо ви покриваєте його, Android передбачає, що ви покладете телефон на вухо, після чого він не буде вводити вхід.
Потік

Відповіді:


15

Увімкніть екран під час дзвінків

Це налаштування доступне не на всіх телефонах, але якби це було, воно було б у розділі: Головна> Налаштування> Налаштування дзвінків> [Дисплей>] ...

Але що стосується труднощів із включенням екрана

Будьте впевнені, що кнопка живлення не закінчує дзвінки (Налаштування> Доступність> Кнопка живлення закінчує дзвінок: переконайтесь, що це не відмічено)

Потім просто витягніть телефон і натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути екран.


Частина друга вашої відповіді зробила трюк. Я здогадуюсь, я лише спробував клавіші гучності перед тим, як "розбудити її"; кнопка живлення теж працює. Дякую!
Джо Касадонте

3

Ви впевнені, що екран згасне через X секунд? Телефони Android з датчиками наближення зазвичай вимикають екран, коли їх кладуть на вухо. Телефон повинен автоматично вмикатися на екран, якщо ви розкриєте датчик світла / близькості (наприклад, видаливши його з вуха). Galaxy S робить це, і я вважаю, що Vibrant теж робить це, оскільки вони в основному однакові моделі телефону. Інші Android-телефони поводяться аналогічно.

Я не впевнений, чи можна відключити цю функцію. Навіть якщо це так, ви зіткнетеся з іншою проблемою: Випадкове натискання кнопок на сенсорному екрані частинами вашого обличчя, що може призвести до зависання.


У 1.6 мого Droid теж була ця проблема. Деякий відсоток часу екран не прокинеться, коли ви віддаляєте телефон від обличчя. Він пішов з оновленням 2.1 або 2.2.
TomG

Я підозрюю, що це те саме на моєму телефоні, тільки воно не пішло ні з якими оновленнями :(
Joe Casadonte

3

У мене на LG-P500 вже кілька місяців була така ж проблема, але я тільки вирішив її. Я виявив, що датчик близькості покрився пилом, оскільки кришка екрана трохи піднялася в області датчика близькості. Як тільки я його очистив, він знову працював нормально.


2

Ви можете відключити датчик близькості або просто перейти до налаштування виклику, і ви знайдете опцію, яка читає, що екран не прокидається.


Я думаю, що T-Mo зняв цю опцію зі сторінки "Налаштування дзвінків" ...
Джо Касадонте

можливо, але на стандартному розблокованому андроїд-телефоні опція існує.
Ааді Дроїд

2

Я не зовсім впевнений, як вимкнути цю функцію, але коли у мене був Droid Eris, це зробить те саме. Я виявив, що якщо я просто натисніть одну з кнопок гучності збоку, екран повернеться, не припиняючи дзвінок.


1

Я помітив (під час пошуку, як божевільний, поставити телефон у універсальний водонепроникний чохол для моєї ручки, де захований датчик близькості), що під час розмови Bluetooth на екрані залишається ввімкненим.

Крім того, як каже Брайан тут , коли я їзжу з запущеним додатком "Страва" і отримую дзвінок, екран стає чорним, але якщо натиснути кнопку "назад" , він повернеться до Страви з екраном на.


0

Щоб зберегти екран та відключити датчик близькості, запускайте іншу програму під час телефонного дзвінка. Екран залишатиметься увімкненим, поки телефон лежить біля вашого вуха.


+1, працює. Натискання кнопки додому, щоб перетворити програму дзвінків у фоновий режим, також працює, вам потрібно зачекати секунду, щоб ефект було вимкнено.
ce4

0

Якщо ввімкнути тачпад, коли дзвінок надходить, екран залишатиметься увімкненим навіть тоді, коли телефон тисне на ваше обличчя. Наприклад, якщо ви відповідаєте на дзвінок Google Voice і вам потрібно натиснути "1", щоб отримати дзвінок.

Звичайно, це призведе до того, що ви неодноразово натискаєте кнопки обличчям, змушуючи GV сказати "цей дзвінок записується" і, можливо, завись, але так, ви просили його.


0

02-09-2013 - Коли екран затьмарюється (за замовчуванням за умовчанням) під час дзвінка може бути дуже неприємним. Я щойно придбав новий Samsung Galaxy Proclaim, телефон Android, і це вирішило проблему.

Перейдіть у Налаштування> Доступність> Кнопка живлення завершує виклик: переконайтесь, що це не встановлено

Потім, коли екран темніє, коли ви дзвоните, і вам потрібно повернутися для натискання номерів підказок, номерів рахунків чи будь-якого іншого .... просто натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути екран. Оскільки ви скасували завершення дзвінка натисканням кнопки живлення ... екран повернеться і не завершить дзвінок. Сподіваюсь, це допомагає.


1
Ви помітили, що ОП явно перевірив цю функцію, оскільки він хоче мати можливість закінчити дзвінок, а екран не ввімкнувся назад? Тож ваша пропозиція просто повертає його туди, де він був раніше: Неможливо ввімкнути екран і не в змозі закінчити дзвінок.
Izzy

0

Я жив з цією проблемою кілька місяців, але врешті-решт я потрапив у свою крайню точку.

 • Шукали Google та спробували інші пропозиції щодо виправлень
 • Я зрозумів, що просто витратив занадто багато часу ...

Тому я придумав власний план:

 • розірвав телефон
 • відключити датчик від плати
 • увімкнув телефон для тестування і він працював!
 • У мене є S4, і на моєму обладнанні цей датчик також був приєднаний до аудіороз'єму
 • Мені ще потрібен мій аудіороз'єм, тому я зірвав датчик з аудіороз'єму і з великим задоволенням кинув його
 • скласти все разом
 • Прожив решту свого життя з однією проблемою менше телефону

1
Зазвичай програмні шляхи вирішення проблем краще (їх декілька).
Енігма

Бал пропущено: "* втратив гарантію на добро"
Izzy

0

чи трясе ваш телефон, щоб активувати функцію камери? Якщо так, просто потрясіть телефон, тоді натисніть кнопку назад, щоб вийти з режиму камери. Також на деяких телефонах загорятиметься екран під час підключення до живлення чи відключення живлення.


0

У мене однакова проблема затемнення екрану в моєму LG під час телефонного дзвінка. Це важливо, тому що я повинен сидіти і слухати дійсно довгі конференц-дзвінки, і я повинен бути готовий вимкнути звук, щоб відповісти на запитання.

Я не знайшов згаданих налаштувань. Моя єдина робота - це бути в іншому додатку, і коли мені потрібно перейти до телефону, я клацну піктограму виклику у "Другому екрані".

Отже, тепер у мене є один кран замість 2 кранів, щоб розбудити телефон. Це незначне поліпшення.


-1

З вашого опису, здається, може виникнути проблема з датчиком близькості. Датчик близькості повинен миттєво вимкнути екран, коли ви кладете телефон до обличчя під час дзвінка. Те, як ви описали вимкнення екрана після X часу, звучить так, що це нормально час. Ви можете використовувати додаток під назвою AndroSensor для перевірки функціональності датчика близькості. Це також пояснить необхідність повернення екрана вручну замість того, щоб він відбувався автоматично. Крім того, ви можете придивитися уважно до датчика, на ньому може бути пил, що заважає йому працювати належним чином.

Як зазначають інші, Vibrant повинен мати можливість відключення датчика. Цю опцію вже перевірено? Це може мати щось спільне з цим.


-1

Я знайшов пару налаштувань у Cyanogenmod, які можуть бути корисними. Я не впевнений, чи вони доступні у ванільному Android.

введіть тут опис зображення

Крім того, сенсор близькості застосування в HTC є досить хорошим. Але я не впевнений у вібрації.


-2

Найкращий спосіб, який мені здається, - накрити екран на кілька секунд, а потім відпустити. Це така ж міміка, як якщо б ви дзвонили в голосову пошту або функцію, для якої потрібно натиснути клавішу. Це найкращий засіб, який я встановив, що всі функції увімкнено. До речі: мені дивно, що у вас встановлена ​​кнопка живлення, щоб зависнути. Я вважаю, що це функція, яку ви налаштовуєте, щоб рекламувати ще одну проблему. Можливо, вирішення проблем із функцією повісити допоможе і в цьому?


1
Я неодноразово пробував цей ручний трюк - ніякої радості. Я встановив кнопку
вимкнення,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.