Як закрити (закрити / вбити) веб-браузер Android?


9

Я читав це питання. Який спосіб закрити програми в Android? але я хочу знати, як закрити - це означає закрити - додаток для економії енергії та обмеження завантаження.

Мої спостереження говорять мені, що Backкнопка приводить мене до попередньої сторінки (те, чого я не пішов), а Homeмені здається, що сторінка завантажується у фоновому режимі. Тож питання полягає в тому, як мені вийти з браузера.

Я спробував Advanced Application Killer, але я не думаю, що це спрацювало ...

Використання HTC Desire на Android 2.1


У браузері xScope є меню «вихід», яке варто переглянути.
Аластер

Так, це ТІЛЬКИ причина, по якій я продовжую використовувати Dolphin Browser HD ... у головному меню фактично є кнопка EXIT, яка дозволяє миттєво вимкнути браузер і видалити його з пам'яті.

Відповіді:


11

Закриття браузера не приносить користі. Підсистема android дуже добре управляє пам'яттю на пристрої і звільнятиме пам'ять від фонових програм, якщо вона цього потребує. Як я розумію, це робить це, зберігаючи стан програми в базі даних на диску. Якщо ви знову запустите додаток, він може відновити його стан з інформації в базі даних.

Якщо ви хочете зупинити завантаження браузера, і ви не бачите кнопки "Зупинити", натисніть кнопку меню. Це відобразить адресний рядок, що дозволяє натиснути кнопку зупинки. Хоча якщо адресний рядок зник, то, швидше за все, ваш телефон нічого не завантажує, якщо тільки на вашому сайті немає Javascript на ньому, що викликає регулярне оновлення елементів. Якщо це так, ви перебуваєте самостійно.


2

Не потрібно закривати програми вручну. Просто перестаньте завантажувати поточну сторінку за допомогою пункту меню "Стоп" та скористайтесь клавішею "Головна". Це дозволить додатку працювати у фоновому режимі, але без витрат на витрату енергії та витрачання ліміту завантаження.


гаразд, то чи є для цього one buttonрішення? Досить часто stopкнопка відсутня на екрані, тому вам доведеться "зробити її доступною" ...
Radek

1
також я не можу зрозуміти, як щось є в пам'яті і нічого не коштує ....
Радек,

@Radek Дивіться на це відповідь @ Barfielsmv. Крім того, я не впевнений, як це може коштувати чого завгодно, що щось у пам’яті не витрачає енергії, і оперативна пам’ять автоматично вивільняється підсистемою.
Арда Xi

1

Програми створені для збереження свого стану для зберігання _at_any_time_ та відновлення з цього стану. Вони також побудовані для закриття ОС у будь-який час (наприклад, коли їй потрібне приміщення для чогось іншого).

AFAICT, усі додатки мають один і той же стек екрана: відкриваючи сторінку програми «понад», ще одна додає в стек додаткові сторінки. Кнопка "Назад" просто вискакує саму верхню сторінку. Кнопка "Домашня сторінка" вискакує всі сторінки з стека.

Програми все ще запущені, і якщо вони будуть написані за вказівками, вони зберігатимуть попередній стан, коли ви явно їх знову відкриєте. Різниця між програмою, що зберігається, та програмою, яка чекає у фоновому режимі, менша, ніж у настільних ОС.

Ура


1

Відкрийте нову вкладку / вікно у своєму браузері. Закрийте вкладку, яку ви використовували, та будь-які інші, які були відкриті, за винятком щойно запущеного вікна / вкладки, який повинен залишити вас новою вкладкою / вікном, яка повинна бути вашою домашньою сторінкою. Тепер використовуйте стрілку назад. Це ефективно виходить з вікон і вирішує також будь-які проблеми з Java.


0

Дизайн андроїда говорить, що коли користувач "відходить" від програми, додаток повинен продовжувати працювати для швидкого запуску та для відтворення фонової музики тощо.

Це означає, що те, що ви просите, суперечить природі андроїда. Самі програми можуть вибрати, щоб закрити себе після натискання кнопки "Закрити". Оскільки програми повинні придумувати власні рішення, ви можете уявити, що "рішення однієї кнопки" немає.

Використання вбивці завдань - це рішення цієї проблеми. Єдина програма зі списку віджетів, щоб знищити всі непотрібні програми для підвищення продуктивності та підвищення акумулятора - це чудова допомога. Я використовую Advanced Task Killer, встановлений для збереження моїх найбільш часто використовуваних програм, але щоб закрити всі інші рідко використовувані програми.

Можливо, є браузер із кнопкою закриття, але той, який я використовую, не має кнопки закриття. Тоді знову відкриття сторінки, яку я останній раз відвідував, є вітальною функцією.


але остання відвідана сторінка не повинна перезавантажувати себе :-) в іншому випадку це може бути непривітна функція :-)
Radek

Я спробував, Advanced Task Killerале програми все ще залишалися в пам'яті ..
Radek

1
Використання вбивці завдань є відомою причиною втрат часу автономної роботи. Ядро Linux, яке працює на вашому телефоні, набагато краще, ніж ви самі. Він заповнить якомога більше оперативної пам’яті додатками, щоб забезпечити швидкість вашого пристрою. Якщо потрібно більше оперативної пам’яті, вона спробує безпечно відключити програми, які не використовуються. У результатах пошуку Google є багато статей, які окреслюють чому, ось випадковий: geekfor.me/faq/you-shouldnt-be-using-a-task-killer-with-android
Джейк Уортон

1
Так що ви, хлопці, говорите, що коли я зберігаю в пам’яті загравання процесора, що захаращує гру в пам'яті, мій пристрій повинен працювати краще. Боллоки. Є багато результатів пошуку в Google, які говорять про те, наскільки хороші їх результати при використанні вбивці завдань, а пояснення, яке надано, навіть не пояснює, чому в процесах вбивства використовується більше акумулятора (слід "перезапустити" код та завантажуватись із рубрики / мережі)
Barfieldmv

Щойно я натрапив на це питання - загалом, мені здається дивним, що на моєму телефоні КОЖНЕ додаток при натисканні назад зупиняється (активний лічильник додатків зменшується на одиницю), в той час як програма "Інтернет" НЕ зупиняється. Якщо управління пам’яттю настільки добре (і я, напевно, вважаю, що це є), я б очікував, що набагато більше програм просто повернеться на головний екран (замість того, щоб фактично зупинити додаток). Я дійсно не бачу, чи потрібно залишати роботу інтернет-програми - споживає вона акумулятор чи ні.
Edelcom

0

Видалення запису браузера з меню останніх програм призведе до вбивства браузера в тому сенсі, який ви маєте на увазі, але це не зупинить будь-яких поточних завантажень. Для цього утримуйте сповіщення про завантаження, доки не з’явиться невелике меню з написом "Інформація про додаток", натисніть цей запис та натисніть "Призупинити зупинку" на екрані, що з'явиться. Якщо додаток, відповідальний за завантаження, є нативним менеджером завантажень, також очистіть його кеш (можливо навіть це дані), щоб запобігти автоматичному відновленню завантаження. Це стосується версій Android під Marshmallow.


-1

натисніть і утримуйте піктограму веб-переглядача, поки не з’явиться панель інструментів вбудованого, натисніть піктограму інформації про додаток, там ви можете натиснути "примусити зупинити"


3
Я думаю, що це працює лише на конкретних пристроях або конкретних версіях Android. Ви можете розширити це, щоб надати більше детальних даних, оскільки це, безумовно, не існує на багатьох пристроях, які я бачив.
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.