SD-карта не відображає файли при підключенні до ПК


25

Коли мій телефон MOTOROLA G3 (2015) оновлюється до Marshmallow, він не відображає файли при підключенні до ПК. Під час з'єднання він показує параметри лише як чарінг, PTP, MTP, MIDI. Коли я вибираю MTP, він показує зовнішню карту, але не відображає вміст, де як виявлена ​​внутрішня пам'ять, так і всі файли.

Відповіді:


30

Це добре обговорюється та легко виправити помилку ... Відключіть USB-кабель, перейдіть до "Налаштування", "Програми" та "Показати системні програми" та знайдіть зовнішнє сховище та медіа-пам’ять, очистіть дані та кеш-пам’ять на кожному з них та перезавантажте, а потім дайте йому 5 хв. після повного завантаження відновіть медіабази та підключіться до USB та виберіть MTP. Слід добре піти.

РЕДАКТУВАННЯ: У деяких випадках, коли SD-карта містить велику кількість (медіа-файлів) файлів, для відновлення баз даних може знадобитися більше 5 хвилин. Немає способу дізнатися, чи накопичується стан цієї бази даних в самому телефоні, тому іноді просто потрібно набратися терпіння.

Також зауважте, що деякі користувачі заявляють, що цього недостатньо саме по собі, але іноді розділ системного кешу потрібно стерти та перебудувати. Офіційні інструкції щодо виконання цієї операції від Moto є тут . Зауважте, що ця операція може зайняти значний час ... 5-15 хвилин, зрідка навіть довше, не переривайте операцію.


2
Я перетворюю SD-карту (16 Гб) у внутрішню пам’ять, але тепер, коли я підключаюся до комп'ютера, вона показує лише внутрішню пам’ять (8 ГБ). Як я можу скопіювати річ на свою "sd-карту" з комп'ютера?
truongnm

1
@truongnm Цей коментар не стосується прямо цього питання чи відповіді. Якщо у вас є інше питання, будь ласка, задайте його окремим запитанням, включаючи всі відповідні деталі. Це не дискусійний форум.
acejavelin

1
Я все це зробив, все ще показуючи лише зовнішню карту. При підключенні до ubuntu він показує зовнішню карту та вміст. Проблема з Windows, я встановив драйвери usb, оновив і усунув неполадки. Досі нічого не відбувається ..
Сахін Шеріф

1
Я видалив кеш-пам'ять та дані для додатків "Зовнішнє зберігання" ("Archivio esterno" італійською мовою) та "Media Storage" ("Archivio contenuti") італійською мовою. Вимкнено телефон. Увімкнув його знову. Змінено з режиму підзарядки через USB на MTP, потім назад у режим поповнення USB, потім назад на MTP. І все-таки проблема, вміст SD-карти не відображається ... :( ОНОВЛЕННЯ: через кілька хвилин вміст нарешті з'являється !!!!
MDT

1
Підтверджено, що працює над LG G3 6.0, що містить 32 Гб SanDisk SD-картки, заповненої 17,85 ГБ даних, і чекає 20 хвилин відразу після перезавантаження.
Eido95

7

Приблизно через 4 години встановлення драйверів, витирання даних і кешу додатків, витирання розділу кешу тощо.

Я знайшов рішення - просто змінити опцію USB з 'MTP' на, Chargingпоки USB був підключений до комп'ютера, а тоді, поки він ще підключений, ще раз змінити опцію USB на MTPвуале!

Редагувати: Як знайти параметри USB, залежно від пристроїв. На пристроях Samsung Galaxy торкніться і перетягніть панель сповіщень вниз, а потім торкніться опції "Підключено як <будь-який- тип пристрою-the-phone-is-currently-connected-as>".


1
Де ця установка, моліться, розкажіть? : - /
zaTricky

0

Після оновлення від Motorola, воно працює ..


2
Чи можете ви надати ще детальну інформацію, щоб допомогти іншим відвідувачам із тією ж проблемою? Якщо ви зможете відредагувати свою відповідь, щоб вказати номер збірки, який працює для вас, це дозволить людям сказати, чи оновлення має виправити їх.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.