Що таке RUU?


11

Я прочитав, що воно розшифровується як "Утиліта оновлення ROM".

Що це робить?

Як воно працює?

На які розділи це впливає?

Як це викорінювати телефон?

Чи можу я випадково використати неправильний RUU на своєму телефоні?

Відповіді:


13

RUU - це виконуваний файл Windows (HTC в даний час не підтримує Mac чи Linux), який встановлює ПЗУ на ваш пристрій. Він замінить такі розділи:

  • Система ( /systemточка кріплення)
  • Завантаження ( /bootточка кріплення)
  • Відновлення
  • Дані користувача ( /dataточка монтування, це означає, що ви втрачаєте всі свої особисті дані)
  • Він може оновити ваше радіозображення (якщо новіше)

Ви використовуєте RUU, просто підключивши телефон і запустивши виконуваний файл. Я вірю, що також може знадобитися синхронізація HTC, але я цього ще не робив.

Причина цього викорінює ваш пристрій двояко, хоча це залежить від вашої точної конфігурації. По-перше, suбінарний додаток і додаток Superuser зазвичай встановлюються на ваш системний розділ, коли ви отримуєте root. Оскільки це перезаписано з біржовою версією розділу, ці дві речі не будуть присутніми. Це заважає вам здійснювати дзвінки в suбінарний файл, який необхідний для надання дозволу root на додаток.

По-друге, у розділі Boot є прапор, який визначає, чи adbd( ні , демон ADB) працює з дозволом root, називається ro.secure. Значення за замовчуванням для цього зображення на завантажувальному запасі дорівнює 1, це означає, що воно не працює як root (тому 1 означає "так, це безпечно"). Багато користувальницьких ПЗУ встановлюють це значення 0, так що ви можете одразу отримати кореневу підказку при використанні adb shell, а також, щоб ви могли виконувати привілейовані команди без необхідності в оболонці (тобто adb pull).

Відповідно до вашого останнього запитання, я не думаю, що ви можете запустити неправильний RUU, але я ніколи не намагався. Він проходить процес перевірки перед завантаженням, і тоді я припускаю, що він перевіряє наявність у вас належного пристрою та чого іншого. Я думаю, що перевірка не вдалася б, якщо ви спробували використати її на пристрої, для якого він не був призначений.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, мені вдалося розкопати PDF-сайт із сайту HTC, який описує, як використовувати RUU на HTC Magic (бездротова версія Rogers). Хоча кроки, як правило, однакові для будь-якого пристрою Android.

Також слід зазначити, що існує програма з відкритим кодом, яка створена для того, щоб забезпечувати ті ж функціональні можливості, будучи крос-платформними. Це просто називається HTCFlasher, і я сам його не використовував. Ви можете знайти його в коді Google, якщо він вас цікавить.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.