Чи може мій телефон вибухнути, якщо зарядити його зарядним пристроєм, який постачається з іншого телефону?


12

У мене з другом є дроїди, і ми часто користуємося настінними зарядними пристроями один одного із зручності. Мені сказали, що можливо, що мій телефон може вибухнути, якщо зарядити його зарядним пристроєм, який не був побудований спеціально для мого телефону. Наскільки це правда для дроїдів?1
Хіба більшість сучасних електроніків не мають схем захисту від перезарядки? Струм повинен перешкоджати автоматично, коли він перевищує певний рівень, чи не так?
DavidAP

Відповіді:


14

Незважаючи на те, що це стандартна котушка на основі ваших активів, правда полягає в тому, що ви можете зарядити телефон майже будь-яким USB-зарядним пристроєм там, якщо такі речі справжні:

 • Специфікація на виході становить + 5 В постійного струму, принаймні 500 мА. Якщо більше (700mA, 1000mA), ви, як правило, добре; телефон намалюватиме лише те, що потрібно. "Офіційним" зарядним пристроєм мого HTC Magic є 5VDC 700mA.
 • Штифти даних у зарядному пристрої мають коротке значення (більшість сучасних зарядних пристроїв працюватимуть. Якщо iPhone заряджає кабель usb своїм кабелем, це означає, що штифти даних будуть коротшими).

Якщо ви використовуєте автомобільний зарядний пристрій, не діставайте дешеві. Потужність автомобіля набагато шумніша від побутового струму, і вам потрібен зарядний пристрій, який може пережити кривошип (запуск двигуна).

Якщо ви живете в країні, де живлення ненадійне, ви можете зарядити джерело живлення або інший кондиціонер.

Я успішно заряджав цегли для зарядки годинника GPS Garmin, зарядний пристрій від старого смартфона (FreeRunner) та USB-розетки на терміналах очікування Southwest Airlines (хоча я відключив налагодження USB та масове зберігання USB, перш ніж використовувати загальнодоступну зарядку USB кіоск.)

Якщо ви їй не довіряєте, не використовуйте! Телефони дорогі.

Якщо ваш пристрій НЕ заряджає USB (Pandigital Novel) ... перевірте розмір штекера та специфікацію виходу.

Якщо ваш пристрій використовує забавний штекер (B&N Nook Color - це MicroUSB, так, за винятком того, що їх штекер у їхньому кабелі довший), тоді вам потрібен цей кабель.


3
+1 для відключення налагодження через USB.
theTuxRacer

4

так, заряджати пристрій зарядним пристроєм, який має більшу потужність струму, ніж потрібно.

Закон Ома говорить нам про співвідношення між струмом, напругою та опором:

I  =   V   /   R 

(струм = напруга / опір) Оскільки напруга підтримується постійною (5 В), єдиним фактором, що визначає розряд струму, є навантаження (інший термін опору), який прилад розміщує на зарядному пристрої. Таким чином, пристрій буде проводити лише стільки струму, скільки потрібно, і не більше.


1
Саме так! Це найбільш неправильно зрозумілий аспект специфікацій електричних пристроїв: що струм не є властивістю пристрою чи джерела живлення, це функція напруги джерела живлення та опору ланцюга пристрою. Текуча специфікація пристрою - скільки струму він повинен скласти для належної роботи (наприклад, пилосос 12,5 працює найкраще при 12,5 А), а поточний параметр адаптера (зарядного пристрою) - це максимум, який він може безпечно переносити. Адаптер не може примушувати більше струму на пристрої, ніж пристрій при заданій напрузі.
Аді Інбар

Якщо ви використовуєте зарядний пристрій, показник підсилювача якого менший, ніж показник підсилювача пристрою, до якого ви підключите його, то зарядний пристрій або не доставить потрібну кількість струму, або перевантажить (навіть тоді, це набагато ймовірніше бути зруйнованим і припинити функціонування, ніж розпочати пожежу). Але немає проблем із зарядним пристроєм, поточний параметр якого вище, ніж у пристрою.
Аді Інбар

2

У традиційних електричних умовах завжди краще перевищувати потужність джерела живлення щонайменше до 125 відсотків. Отже, якщо смартфон використовує 700 мА, то зарядний пристрій на 700 мА знаходиться на вершині накопичувача і, можливо, може вийти з ладу. 1 А (інакше 1000 мА) безпечніше. Телефон намалюватиме лише те, що потрібно.


1

Дроїди? як у телефонів Motorola Droid або телефонів Android?

До речі, перевірте технічні характеристики зарядних пристроїв, якщо вони однакові, небезпеки немає. Більшість зарядних пристроїв використовують лінію 5 В, сумісну з USB-зарядкою, але силова струм може відрізнятися. Наприклад, Galaxy S використовує зарядний пристрій 0,7А, а Galaxy Tab 10.1 - зарядний пристрій 2А. Я б не намагався заряджати свій Galaxy S з лінії 2A, але було б нормально використовувати менший силовий струм для вкладки, але це призведе до зниження ефективності зарядки.


4
Пристрій буде проводити стільки струму, скільки потрібно (безумовно, у випадку з Galaxy S, майже напевно для всіх інших Android-пристроїв), тож ви були б цілком у безпеці, використовуючи перетворювач Micro-USB більш високого струму.
AlexWilson

Може, це заряджає саме те, що потрібно, розсіюючи решту як тепло? Чи може воно перегрітися?
Джон Онстотт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.