Як оновити Android на своєму пристрої?


63

Це питання спільноти Wiki розроблено як "канонічне запитання" для запитань про те, як оновити пристрій до нової версії Android.

Я хочу отримати нову версію ОС для свого пристрою Android. Як я можу це зробити?

Дивіться також: Де я можу знайти акції або власні ПЗУ для свого пристрою Android?

Відповіді:


43

Це повідомлення у спільноті Wiki. Якщо ви бачите спосіб покращити його, будь ласка, йдіть прямо вперед і відредагуйте його.

У вашому конкретному випадку є кілька факторів, які входять у відповідь.

  1. Чи є офіційне оновлення від перевізника / виробника? Потім використовуйте офіційний метод.
  2. Чи немає офіційного оновлення, але хтось створив ПЗУ, який ви могли б встановити на укоріненому пристрої? Тоді вам потрібно шукати, як оновити неофіційно.
  3. Якщо у вас є небагато знань з програмування, і ви знаєте про драйвери пристроїв Linux, ви можете спробувати зробити власний ПЗУ для пристрою. Почніть з існуючого проекту ROM, наприклад, Cyanogenmod і перенесіть його на обладнання. Це зажадає чимало зусиль, є ризик заблокувати ваш телефон, і це може бути неможливо навіть для вашого пристрою (через брак драйверів). Якщо ви все ще вважаєте, що варто спробувати, поцікавтесь у розробників ПЗУ, з чого ви починаєте. (Зауважте, що питання щодо написання користувальницьких ПЗУ не є темою на цьому веб-сайті.)
  4. Якщо немає ні офіційного оновлення, ні спеціального ПЗУ, і ви не маєте знань і вільного часу, щоб самостійно перенести порт, тоді ваш єдиний інший варіант - придбати новий пристрій.

Офіційна

Спочатку перевірте, чи існує офіційне оновлення для вашого пристрою.

Для більшості пристроїв ви просто переходите на Settings | About phone | System updates. Якщо оновлення готове для вашого конкретного пристрою, воно вам скаже. Якщо вам пощастить, вам навіть не потрібно буде йти так далеко, оскільки з'явиться повідомлення, що повідомляє, що оновлення готове.

Зауважте, що операторам та виробникам потрібен час, щоб додати свої налаштування до ОС. Тільки тому, що була оголошена нова версія, це не означає, що вона одразу доступна для вашого пристрою. Навіть коли певне оновлення ОС оголошено для вашого пристрою, воно майже завжди є поетапним розгортанням, що означає, що від офіційного випуску воно може бути доступним для вас днів або тижнів. (Дуже часто файл оновлення доступний для кмітливих користувачів для оновлення вручну.)

Деякі виробники / носії пристроїв мають незначні або грубі способи розповсюдження оновлень. Наприклад, Samsung відомий тим, що вимагає від користувачів використання програмного забезпечення Kies.

Неофіційний

Якщо офіційного оновлення для вашого пристрою немає, вам потрібно буде почекати його (якщо таке буде зроблено) або встановити користувальницький ROM. Існує яскраве модове співтовариство, яке дуже важко працює, щоб зробити нові оновлення ОС для старих пристроїв та пристроїв, де виробник / оператор дуже повільно здійснює свої налаштування.

Укорінення та миготіння ROM на вашому пристрої - це занадто велика тема, яку слід висвітлювати в цій публікації. Для цього зверніться до цих інших питань:

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.