Новий додаток Facebook активує GPS при запуску - як відключити?


22

Це почалося з останнього оновлення додатків Facebook.

Я не хочу відключати свій GPS прямо - мені подобається, що він з’являється автоматично, коли я дзвоню в Google Maps. (Що зазвичай перебуває у ситуації, де я, пекло, я). Але я не бачу вагомих причин дозволити Facebook запитувати, де я весь час. В налаштуваннях Facebook немає можливості вимкнути це.

Оскільки мій телефон (віховий етап I) вкорінений (але все-таки є офіційною ОС 2.2.1 Motorola), мені цікаво, чи є якесь додаток, за допомогою якого я могла б увімкнути / вимкнути використання GPS у кожній програмі. Чи є таке?

(Якщо є, я також хотів би відключити його у веб-переглядачі.)


Під "останнім оновленням" ви маєте на увазі 1.7 чи 1.7.1? Вони, очевидно, були звільнені того ж дня. Я просто повернувся до 1.6.4 за допомогою Titanium Backup, але це не спрацює, якщо у вас вже немає резервної копії APK.
Велоцираптори

Відповіді:


8

Подібно до дозволів, відхилених, Метью згадує LBE Privacy Guard, яка також дозволяє вибірково відключати дозволи для додатків. Також добре для відключення геотегів на ваших фотографіях, а також для запобігання Facebook та / або Twitter транслювати ваше місцезнаходження.


7

Фондовий Android не пропонує можливість заборонити додаткам використовувати певні дозволи. Під час встановлення, коли ви погоджуєтесь приймати будь-які дозволи програми, які запитує, - ви застрягаєте з ними, якщо ви не видалите додаток.

Оскільки ви вкорінені, ви можете спробувати використовувати Tasker для автоматизації включення GPS лише під час використання певних додатків, таких як "Карти", та відключення його при виході програми. Таким чином, ви можете відключити GPS, щоб Facebook та будь-які інші додатки автоматично не замикалися на вас.

Крім того, користувацький ПЗУ CyanogenMod 7.1 має цю особливість. Ось покрокове керівництво по встановленню щодо встановлення його на Milestone. У CM7, у налаштуваннях Manage Applications, коли ви торкаєтесь будь-якої програми, ви можете натиснути будь-який дозвіл, щоб відкликати його (він перекреслиться.) Натисніть його ще раз, щоб скасувати зміни. Майте на увазі, що хоча програми зазвичай справляють відсутність дозволів в Інтернеті чи GPS витончено, деякі основні дозволи (наприклад, запис / читання на / з SD-карти) можуть призвести до збоїв у програмі або нестабільності.


Дякуємо, що вказали, що є СМ для віху! Це, безумовно, в моїх планах, хоча мені доведеться докласти трохи сміливості для цього. Тим часом, я думаю, я буду використовувати один із застосунків блокатора, описаний в інших відповідях.
JCCyC

4

Додаток на зразок відхилених дозволів (вимагає root) може допомогти у цьому. Він говорить, що працює не на кожному пристрої та ПЗУ, але є й інші подібні додатки, які, можливо, не допоможуть вам зробити це.

Як правило, ви також можете розпакувати APK, відредагувати файл AndroidManifest.xml, щоб видалити дозволи, перепакувати все та встановити цю змінену версію. Я не впевнений, чи працює він для підписаних програм (чи є зашифровані програми?), Однак я не можу зараз знайти посібник, який я прочитав для цього. Можливо, це також суперечить умовам використання тощо, тому переконайтеся, що ви знаєте та несете відповідальність за те, що ви робите :)


0

дуже просто :)

перейти settings -> Personal -> locationsта вимкнути супутники GPS

працював на мене


0

Tasker приємний, але я знайшов ще один додаток для Android - "GPS конфіденційність", який автоматично видаляє координати GPS. Ви просто визначите свої "області конфіденційності", і на ваших фотографіях не буде тегів GPS, якщо вони зроблені в цих областях. Дуже корисно, якщо у вас є діти, які фотографії автоматично завантажуються в Інтернет. https://play.google.com/store/apps/details ...

Сподіваюся, це буде корисно і для вас!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.