Як дізнатися, який чіпсет wifi має мій телефон?


14

У мене є телефон LG Optimus One (модель LG-P500h). Як дізнатися, який чіпсет wifi має мій телефон? Чи існує загальний механізм, який буде працювати для всіх телефонів?


2
Я не знаю відповіді, але ... Це чудовий приклад типу питань, які нам тут подобаються. Це питання, як вирішити ту чи іншу проблему та чи застосувати її для майбутніх читачів.
але

Модель чіпсету ви можете побачити у розділі "Пристрій" у програмі CPU-Z. Введіть це в Google і перегляньте, чи потрапить він на сторінку специфікацій, яка також визначає підключення Wi-Fi
elig

Відповіді:


4

Ну без якоїсь спеціалізованої програми, завжди є dmesg.

Увімкніть wifi, потім запустіть dmesgв терміналі / adb shell/ ConnectBot. В кінці файлу ви побачите повідомлення про налагодження бездротового зв’язку.

dmesg | grep -i lan може бути корисним, якщо у вас встановлений зайнятий ящик.

Я отримую такі рядки:

TIWLAN: 1251 PG 1.2
tiwlan0: no IPv6 routers present

Перший сам по собі не цікавий, але другий кричить "мережевий адаптер" завдяки умовам іменування драйверів для мережевих адаптерів. "tiwlan0" ближче до правила іменування OpenBSD, ніж Linux (Linux-драйвери Linux просто називають це wlan0), але ... не несподівано.

Кілька веб-пошуків пізніше - і так, це бездротовий чіп TI .


2

Упевнений спосіб вогню, який спрацює для будь-якого телефону, - це зламати відкритий корпус, записати ім’я та номер частини мікросхем, а потім вивчити їх окремо. Це може бути досить інтенсивним, не кажучи вже про те, що ви можете пошкодити телефон у процесі. Зазвичай виробники не публікують перелік деталей для своєї продукції. Технічний опис продукту може містити тип процесора (Qualcomm MSM7227 у випадку вашого телефону). Вони також можуть перелічити GPU (Qualcomm Adreno 200 для вашого LG Optimus One P500). Хоча жодної гарантії на це.

Люди, які перебувають на isuppli.com, пройшли обладнання та інвентаризують деталі. Більшість їх звітів ви повинні заплатити, але деякі публікуються безкоштовно.

Більшість телефонів використовують чіп від Texas Instruments, Broadcom, Royal Philips Electronics або Atheros Communications. Використання цих імен виробника мікросхем у якості фільтра може допомогти вам зробити нуль на конкретному чіпі у вашій трубці.


0

Я просто використав dmesgкоманду в емуляторі терміналу і прокручував, поки не знайшов нічого, що назвав bcm432x...і wlan. Думаю, що це. У мене lg p500.


0

Використовуйте рецептор Wi Mark BenchMark від google play. АБО https://www.youtube.com/watch?v=rQtxZ4MbaFA


Чи можете ви включити трохи більше деталей? Для одного, де знайти той додаток, який ви згадуєте (посилання було б найбільш корисним) По-друге: для чого це посилання на Youtube? Не кожен може отримати доступ до нього (наприклад, через брандмауер або китайські стіни), тому кілька супровідних слів повинні супроводжувати його. У цьому контексті також пам’ятайте, що посилання можуть загинути (і відеоролики Youtube, зняті в автономному режимі для «авторських» проблем тощо).
Іззі

На жаль, я ще не знайшов телефону, чий чіпсет wifi він виявив.
Вільям

-1

Я просто гуглив: "який чіпсет є в галактиці j100" (мій телефон), прочитав і отримав відповідь ..... fyi, у цього є чіпсет від marvell ... А у вас, у LG є Qualcomm msm 7227


Я видалив повторюваний відповідь, який ви опублікували раніше. Надалі, якщо ви хочете додати більше інформації у свою відповідь, ви можете відредагувати її за допомогою посилання редагування . Не просто публікуйте другу відповідь, оскільки це призведе до плутанини.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.