Чи безпечно apkmirror.com?


47

Чи безпечно завантажувати та встановлювати Google Play з apkmirror.com ? Як я можу перевірити це безпечне завантаження?

Посилання:

Мені довелося скинути заводські налаштування свого оригінального Samsung Galaxy Tab, оскільки він відмовився від запуску. Після скидання мені не вдалося оновити Google Play. Кожен раз, коли я намагаюся, він виходить з ладу з "(процес com.android.vending) перестав працювати".

Я бачив кілька посилань на сайт, але нічого офіційного від Google.


www.apkmirror.eu - це сайт, який блокує ваш браузер і просить гроші. Будьте уважні, якими ви користуєтесь.
Дамаск

2
www.apkmirror.eu не має стосунків до apkmirror.com ... Просто для того, щоб зрозуміти, сайт .eu не має зв'язку з "справжнім" apkmirror або Android Police.
acejavelin

Відповіді:


39

Apkmirror.com керують тими ж людьми, які стоять за AndroidPolice.com, одним з найбільших веб-сайтів новин Android. Усі завантаження перевіряються та затверджуються вручну, і дозволено використовувати лише безкоштовні додатки, тому ви не знайдете жодних "тріщин" apks або "warez".

Оскільки у вас вже встановлений Play Store, лише апк, підписаний тим самим ключем, що і встановлена ​​на даний момент версія, зможе оновити додаток, тому це додаткова перевірка завантаженої вами програми. Тому, якщо ви завантажуєте додаток з Apkmirror.com, ви повинні бути в безпеці.

Особисто це один з єдиних сайтів, з яких я б довіряв завантажувати програми.


9
Як ми можемо перевірити, чи доступний APK від APKMirror саме той, який доступний у Play Store? Чи можете ви надати метод? Ваша відповідь покладається на довіру, і довіра - це те, що використовується і отримує користь, коли багато користувачів звикають до якогось продукту . // (Пам'ятайте, що * ell та * enovo розпродавали довіру свого клієнта, використовуючи підроблені сертифікати SSL на комп’ютерах, які вони постачали клієнтам. Вони є дуже великими компаніями в певних регіонах.)
Firelord

Якщо у вас немає копії apk з Google Play, це дуже важко. Якщо це зробити, ви можете перевірити відповідність контрольної суми MD5 для обох програм. Ти маєш рацію, але це залежить від довіри. Зважаючи на те, що сайт існує виключно для того, щоб дозволяти завантажувати apks, будь-які сумніви в безпеці файлів призведуть до того, що сайт втратить багато довіри в Android-спільноті, і, швидше за все, закінчиться як AndroidPolice.com, так і Apkmirror.com.
bmdixon

1
@bmdixon Чи можете ви підтвердити, що якщо додаток підписано ключем Google, це, безумовно, законно? Той факт, що це програма, яка контролює всі програми на моєму пристрої, робить мене надзвичайно обережним.
Девід

4
Якщо він підписаний ключем Google, він майже напевно легітимний. Якщо хтось ще отримав ключ від Google, можна було б підписати програми за допомогою нього, але це було б величезним ризиком для безпеки для всього Android, а не лише для Play Store. Ви можете бути впевнені, що ніхто не має доступу до ключа Google.
bmdixon

1
Для подальшої свободи є F-Droid
beppe9000
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.