Як змінити формат дати та часу на Marshmallow?


16

Я використовую Nexus 5X з Android 6.0.1, рівень патчу січень 2016. Я хотів би змінити мову системи на англійську, але хотів би зберегти свій локальний формат дати. У версіях до Marshmallow була можливість встановити формат дати, але я можу знайти її більше ...

Як встановити мову інтерфейсу на англійську мову, а формат дати - DD.MM.YYYY або YYYY-MM-DD?


Нещодавно я завантажив андроїд зефір на свій телефон, і є лише один англійський для вибору мови, але ви можете вибрати англійську Великобританію, англійську США або англійську АС для введення з клавіатури. На жаль, зміна вводу клавіатури на інший англійський, ніж американський, не змінює формат дати з розмітки США мм / дд / рр. Вибір іншої мови змінює макет, але єдиною англійською мовою для вибору має бути версія США.

Відповіді:


13

В Android Marshmallow ви, здається, не можете змінити формат дати. Натомість він автоматично вибирає те, що підходить для вашої мови.

У вашому випадку вам здається, що ви хочете англійський (британський) варіант, а не англійський (американський) варіант. Тож перейдіть до налаштувань мови та змініть її. Будь-який інший англійський варіант повинен працювати, оскільки я впевнений, що лише американці використовують варіант MM / DD / YYYY.


5
Але і dd / mm / yyyy не є розумним. Як я можу отримати дати ISO 8601 (рр-р-мм)?
mirabilos

3
Я хочу, щоб формат ISO був належним стандартним форматом. Я не думаю, що Android правильно здогадується, коли відображає дату в гіршому форматі, який він міг обрати. Той, хто вирішив, що не слід дозволити вибирати формат і що система може здогадатися про такі налаштування, насправді не дуже багато знає про розробку та розробку програмного забезпечення.
Пабло Аріель

0

У мене була така ж проблема. Перейдіть у Налаштування мови та перевірте, чи встановлено ваш англійський (США).


2
Як це змінює формат дати на щось здорове?
Макс Рід

3
@MaxRied Я думаю, що Грег намагається домогтися того, що англійська (США) використовує MM-DD-YYYY, тоді як англійська (Великобританія) та деякі інші англійські мови використовують DD-MM-YYYY. Якщо англійська мова, що не входить до США, відповідає іншим потребам, ви можете вибрати її, щоб отримати потрібний формат дати.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.