Який вплив має показник / локаль на час роботи акумулятора?


Відповіді:


4

Щодо локальної роботи, тригери GPS та Wifi можуть швидше розрядити акумулятор.

Вбудований стан розташування в Locale може враховувати вежі стільникового зв'язку без GPS, якщо встановити діаметр умови розташування приблизно в 2 км.

Існує також плагін для умови локальної локації "Розташування (економія енергії)", який використовує вежі комірок для визначення місця розташування. Користується тим, що телефон вже слухає вежі. Найбільший потенційний недолік використання енергозберігаючого місця - це те, коли ти знаходишся в районі, щільному з вежами стільників, як у великому міському центрі міста з безліччю високих будівель (особливо якщо ти працюєш вище, де багато башт видно на телефоні) .


5

Я розробник Locale.

Термін служби акумулятора - це ключовий показник, який ми ретельно перевіряємо. Єдина особливість у Locale, яка реально впливає на акумулятор, - це стан розташування. На момент написання цього запису умова розташування в Locale 1.4.3 може точно визначити 100-метрові зміни місця в середньому протягом 4 хвилин, використовуючи при цьому 3% або менше акумулятора.

Якщо ви налаштували програму Locale для включення / вимкнення Wi-Fi або Bluetooth, то термін служби акумулятора може фактично покращитися залежно від точної конфігурації.


2
Що ви маєте на увазі під "3% або менше акумулятора"? Це 3% вашої батареї на кожне виправлення, на 3% більше залучення над фоновими режимами очікування, 3% на 4 хвилини, 3% на годину, 3% на день чи щось інше?
GAThrawn

2
Ми перевіряємо ресурс акумулятора на G1, Droid 1, Nexus One, Nexus S, Evo 4G та Tattoo (а також час від часу інші телефони). Ми налаштували Locale, використовуючи всі вбудовані умови та параметри, включаючи приблизно 5 різних місць розміром 100 метрів. Ми вимикаємо Wi-Fi, Bluetooth вимкнено, 3G увімкнено, GPS увімкнено, фон синхронізується. Вмикаємо програму Locale і залишаємо телефон у спокої на кілька днів, але переміщуємо його між місцями. У цьому тесті Locale використовує 3% від загальної кількості акумуляторів. Якщо ви фактично переглядаєте Інтернет, здійснюєте дзвінки тощо, то витрата акумулятора у Locale складе 0%.
Підтримка

4

Я давній користувач Locale та досить новий користувач Tasker. Обидва я вважаю дуже корисними інструментами для автоматичного управління своїм пристроєм.

Я використовую програму Locale для всіх завдань, пов'язаних з GPS. Вібрує, коли на роботі між робочим часом. Мовчать, коли вдома перебувають між спящими годинами. Коли я вперше встановив Tasker, я переніс ці профілі і виявив, що мій термін служби акумулятора різко скоротився незалежно від того, як я змінив налаштування опитування.

Tasker - це більше додаток для дій / відповідей у ​​моїй установці. Розмістившись у док-станції для автомобілів, Tasker автоматично запускає додаток Car Home, вмикає Bluetooth та запускає Google Navigation. Коли навушники підключаються до запуску музичного плеєра Cubed. Вимкніть вібрацію всіх сповіщень, коли підключений USB-кабель комп'ютера.

Я не проти керувати обома або заплатив за обидва, але розчарувався в тому, що не зміг досягти всього в Tasker. Подвійна установка дає мені щонайменше на 30% більше часу роботи від батареї, ніж робота лише Tasker.

Якщо ви вирішили вибрати Tasker, не забудьте поекспериментувати з частотою опитування GPS та мережевим розташуванням. Це також допомагає різко змінити витрату акумулятора.


3

Якщо ви запускаєте події за допомогою координат GPS (і, можливо, Wi-Fi), вони значно зарядять ваш акумулятор, як і будь-який інший додаток GPS.

Якщо ви запускаєте події за датою / часом тощо, ви відчуєте мінімальне зниження рівня заряду акумулятора. Часто переваги цих додатків значно перевищують будь-яку сторону, тобто зменшують яскравість або час очікування екрана вниз, коли акумулятор виряджається.


1
Так. Я використовую Tasker, щоб вимкнути функцію синхронізації телефону, коли він працює від акумулятора; що помітно продовжує термін служби акумулятора.
offby1

3

не забувайте, що при використанні профілів на основі сенсорів .. комбінуйте їх із несенсорними ..

як, наприклад, не використовуйте профіль, який буде перевіряти лише рівень освітлення та регулювати дисплей. Комбінуйте його з "Дисплей увімкнено" та затримкою декількох хвилин .. і не дозволяйте йому змінювати рівень, якщо він уже має цей рівень ..

використання батареї знаходиться в руках користувача. перевірте кожен створений профіль, якщо він використовує додатковий акумулятор, і якщо так .. налаштуйте його.

завжди перевіряйте своє місцезнаходження на комірці замість gps, і якщо потрібна більша точність, все ж спрацьовуйте, щоб ваш gps був запущений коміркою поблизу. він вимикає GPS, як тільки програма вбита ...

конфігуруючи клітинку поруч, нехай вона "блукає" хоча б хвилину, щоб ви отримали всі необхідні комірки.

такий вид виконання завдань зробить задачу справжньою економією акумулятора.


2

Я використовую програму Locale, щоб увімкнути Wi-Fi та перейти на 2g залежно від місця розташування. Це було на моєму Rooted g1 / CM5, а також на моєму g2 / CM6.

Що стосується мого g2, підтримка WiFi вдома та повернення до 2 г, коли на роботі значно покращує час роботи акумулятора. Я також вимикаю Sync під час роботи.


2

Як локальний , Tasker намагається мінімізувати витрату акумулятора. Звичайно, якщо використовується місце розташування GPS, він повинен перевірити GPS - який сам витрачає багато акумулятора при постійному оновленні поточного положення. Але є просте рішення цього питання.

Комбінуючи умови розташування - це можливість заощадження:

  • Якщо вам потрібна лише сира позиція, залишайтеся з умовою Cell Near . Оскільки комірки або відомі системі для питань телефонії, це не потребує "додаткової потужності".
  • Якщо Cell Near недостатньо точний, розташування з мережевим розташуванням є дещо точнішим, хоча для цього також потрібно трохи більше енергії акумулятора.
  • Якщо вам потрібно якомога точніше місце розташування, комбінуйте умови. Наприклад, поставте умову Cell Cell для нерозподіленого місця та додайте позицію GPS для більшої точності. Тоді Tasker використовував GPS лише тоді, коли відповідає стан Cell Cell . Таким чином у вас є найкраще з двох світів: економія енергії, яка не знаходиться поруч із налаштованими місцями, та точність запуску потрібної дії.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.