Як я можу змінити програму перегляду PDF за замовчуванням Google Drive на Android?


16

Я звик завантажувати PDF-файли на свій телефон і зберігати їх безпосередньо в папці для завантаження. Але зовсім недавно, коли я завантажую PDF-файли, з’являється програма перегляду Google Диска. Я знаю, що у програмі перегляду Google Диска є варіант завантаження. Але коли я відкриваю файл, це підказує, що немає програми, яка може його читати. У мене є Acrobat і Drive, з якими я читав PDF-файли.

Я думаю, що з деяких досліджень, які я проводив, оновлення для Google Drive робить його за замовчуванням для відкриття PDF-файлів. Я перевірив значення за замовчуванням, його не було. Я просто видалив оновлення для Google Диска як тимчасове рішення.

Я думаю, що я змінив значення за замовчуванням випадково (я не призначив цього раніше). Як я можу це змінити, якщо будь-коли?

Мій телефон - Samsung S5. Я використовую Chrome для цього.


Яку версію ОС він зараз працює?
Чах


1
Зауважте, у програмі, що називається диспетчером PDF, є програма, яка називається Google Viewer PDF, та функція aa, яка відрізняється. Перший можна видалити в диспетчері додатків.
Сантропедро

Відповіді:


9

У мене була така ж проблема з використанням Firefox на Android - цілком з розуму - але виправлена.

Після встановлення Google Диска всі мої посилання на pdfs відкриються за допомогою засобу перегляду PDF Google Drive.

Я виправив це у Firefox, збираючись про: config у рядку розташування, потім знайшов "browser.download.preferred.application / pdf" і зробив там Reset.

Наступного разу, коли я натиснув посилання на pdf, я отримав вибір завантажити, або скористатись Google View PDF Viewer.

Чи не повинно бути там у Chrome, десь під кришкою?

До речі, що "browser.download.preferred.application / pdf" у Firefox, здається, з’являється лише після того, як вибір був зроблений, у цьому випадку, змушений встановити Google Диск. Здається, що він переживає старі війни з браузерами.


7

Спробуйте очистити параметри за замовчуванням для програми Google PDF Viewer. Це можна зробити на Android 4.x - 5.x:

 1. Перейдіть у Налаштування -> Програми -> Усі.
 2. Прокрутіть униз до програми Google PDF Viewer та торкніться його.
 3. Прокрутіть униз до розділу «Запуск за замовчуванням» та натисніть кнопку «Очистити за замовчуванням».

Наступного разу, коли ви спробуєте відкрити PDF-файл, спливаюче вікно повинно представити вам параметри всіх встановлених програм, які керують переглядом PDF.


5
Для мене немає окремого додатка для перегляду PDF-файлів, а очищення за замовчуванням для Диска не допоможе.
wizzard0

Якщо вимкнути додаток Диск, це означає, що "я не можу відкрити файл", навіть якщо у мене встановлено Adobe PDF і
fbreader

1

У мене просто була ця проблема на Android 7.0 Nougat. Я на посиланні pdf / drop box випадково натиснув налаштування Диска PDF Viewer за замовчуванням.

Подібно до інших .. Щоб виправити це в Нугаті.

Ви повинні перейти в Налаштування-> Програми-> Все-> Диск-Відкрити за замовчуванням (трохи хитро)

"Очистити параметри за замовчуванням" може бути вимкнено, проте перший запис "Відкрити підтримувані посилання". Буде встановлено якесь значення, встановить його на щось інше, ніж "Відкрити в цьому додатку". Я встановив це як "Питай кожен раз".

Сподіваюсь, це допомагає.


1

Я перейшов у Налаштування> Програми та повідомлення> Переглянути всі програми> Диск> Відкрити за замовчуванням> Очистити за замовчуванням. Це працювало для мене. Тепер мені знову запропоновано, яку програму я хочу використовувати для відкриття PDF-файлів.

Я використовую Google Pixel 2


0

Я вірю, що вам доведеться очистити типові налаштування для Google Диска. Ви встановили програму перегляду PDF з магазину ігор? Якщо у вас є, ви повинні точно очистити його за замовчуванням.

 1. Перейдіть до налаштувань
 2. Потім програми за замовчуванням
 3. Потім натисніть на додаток Google Диск і очистіть додаток Google Drive PDF Viewer праворуч від імен

Це відео може бути корисним для подальшого перегляду.


Якщо ви не змогли знайти налаштування програм за замовчуванням, це може бути тому, що ви перебуваєте в іншій версії Android, якщо це так, ви також можете знайти їх у розділі "Програми" у меню налаштувань.


Вибачте, що розмістили це у веб-програмах, не знали, що є ентузіасти Android. Відредагував питання для уточнення.
К. Маглабе

0

Ви також можете просто видалити оновлення диска Google із налаштувань програми.


1
Не зовсім. Було б непогано, якби ви могли відновити оновлення завантажених програм із Менеджера програм, але наш варіант - повністю видалити їх із несистемних додатків.
Аарон Гліон

1
@AaronGillion, для S5, Google Drive - це системний додаток. Це частина пакета GApps за замовчуванням OEM.
Tamoghna Chowdhury

0

Встановіть Firefox та завантажте PDF-файл, я попрошу вибрати програму за замовчуванням, щоб її відкрити, після чого всі PDF-файли відкриються у вибраному вами додатку


0

Це те, що працювало для мене. Жодна з інших, що не означало, пропозицій не спрацювала. https://productforums.google.com/forum/m/#!topic/chrome/u8xuBHFzHuo

У моєму випадку ці вказівки означали, що я повернувся до старої версії хрому, яка постачалася разом із моїм планшетом. Коли я натиснув на PDF-файл у цій старій версії хрому і мене попросили обрати глядача, я наголошував що-небудь, що не є Google, яке потрібно використовувати щоразу. Мені вдалося переглянути PDF-файл у своєму переглядачі, який я вибрав, і отримав PDF-файл у своїй папці завантаження.

Крок, який я маю додати до цих інструкцій, це те, що після виконання ними я спробував оновити хром до останньої версії. Новий вибір програми перегляду PDF все ще існує. Поки я ніколи не повернусь до глядача Google, я маю змогу знову змінити переглядач за замовчуванням.


1
Будь ласка, додайте всі кроки, а не просто посилання
KCD

0

Переглядач PDF-диска не можна побачити в програмах> go> allapps> drive> afte, виконуючи всі необхідні чіткі налаштування за замовчуванням та встановлюючи відкриті посилання, щоб запитувати весь час

Вимкнути диск та перезапустити телефон. Коли ви запустите всі параметри за замовчуванням, піде і знову ввімкнути диск


0

Перейдіть у Налаштування -> Програми

Виберіть додаток, який за замовчуванням використовує програму перегляду PDF у форматі PDF. Наприклад: ES File Explorer

Перейдіть до сховища, потім натисніть на чіткі дані. Це працювало на мене.


0

Перейдіть у Налаштування → Програми → Диск → Дозволи → Зберігання

Надати дозвіл на зберігання диска Google.

IMG:

Я вирішив своє питання про не відкриття pdf.


0

Android 7.0 на планшеті Asus.

Я спробував декілька раніше використаних варіантів, але жоден не працював над тим, щоб отримати хром, щоб використовувати програму перегляду PDF за замовчуванням, попередньо встановлену на пристрої (у моєму випадку Foxit ... дуже рекомендується для будь-якого маленького екрана, оскільки він пропонує "поповнення слова")

Нарешті я спробував достатньо здогадів та експериментів, що, на мою думку, мені вдалося.

 • Відкрийте "за замовчуванням" андроїд-менеджер файлів під назвою "Файловий менеджер" (який я ніколи не використовував раніше)
 • Знайдіть завантажений раніше PDF-файл на своєму пристрої та натисніть, щоб відкрити його.
 • Виберіть читач за замовчуванням у "Менеджері файлів"
 • Не забудьте натиснути "Завжди", перш ніж натиснути потрібну піктограму зчитування PDF
 • Згодом Chrome відкриє файли PDF у вашому читальнику PDF за замовчуванням

Зауважте, інші файлові менеджери, такі як ESFileExplorer, пропонують можливість встановити "відкрити за допомогою", але, хоча налаштування ES працювало для відкриття файлів PDF у більшості інших додатків, воно не працювало, коли Chrome відкривав файл PDF.

Щоб перевірити це, я зайшов;

програми / Foxit / OpenByDefault / Інші / ClearDefaults

і після цього завантажили файл за допомогою хрому та помітили, що Chrome очистив переглядач PDF за замовчуванням після очищення фокситу за замовчуванням /

Потім знову відкрив менеджер файлів, знову завершив процес, і він працював над тим, щоб Foxit встановив програму PDF за замовчуванням, що стосується хрому.

Сподіваюсь, що ця інформація буде корисною для інших так само розчарованою, як це зробило її тут.


0

Для мене Google Drive вже не встановлений за замовчуванням ні для чого, але в Google Диску відкриваються файли pdfs - і я видалив Google PDF Viewer. Що працювало - і на Marshmallow, і на Oreo - таке:

 1. Завантажте файл у форматі PDF .
 2. "Спробуйте" повторно завантажити його знову - чекайте підказки про те, що цей файл вже завантажений.
 3. Натисніть посилання на файл у вікні, що з’явиться, та виберіть програму за замовчуванням.

0

У мене ця проблема була протягом кількох місяців на Android 10 (Pixel 3a XL), і я вирішив цю проблему сьогодні. У моєму випадку у мене є додаток Kindle, який може відкривати PDF-файли, але ОС продовжує намагатися відкривати PDF-файли за допомогою "Drive PDF Viewer", якого не існує! Це було попередньо встановлено, але я думаю, що оновлення OTA повинно було видалити це додаток, не повідомляючи ОС переспрямувати на Kindle. Спробуйте це:

 1. ігровий магазин
 2. шукайте PDF Google
 3. знайдіть "Google PDF Viewer" та встановіть

Тепер відкрийте свій PDF-файл, він відкриється разом із цим нещодавно встановленим додатком. Потім я видалив цей додаток, і OS зробив просити у мене нове додатки по замовчуванням , з якою у відкритий PDF - файли. Я вибрав Kindle. Начебто зараз добре працює.


0

Я використовую Samsung Galaxy Note 2, і телефон не є проблемою, а також не Android. Це добре працювало.

Потім він зупинився і для кожного PDF, завантаженого через додаток Google Chrome. Він відображав весь PDF на Диску, але після його зберігання він просто не відкривався в будь-якому іншому переглядачі PDF, сказав: "Неможливо відобразити, нерозпізнаний формат".

Рішення. Видаліть усі оновлення програм Google, і все повернеться до звичайного.


0

Видаліть Google Диск, а потім встановіть Google PDF Viewer із Google Play Store. Потім це надає вибір читачів PDF після перезавантаження телефону. Вибрав Google PDF Viewer за замовчуванням, і тепер усе ідеально.


0

Це працювало для мене.

Перейдіть у Налаштування -> Диспетчер програм (програми) -> Торкніться Google Диска. Клацніть Відключити.

Тепер завантажте PDF. Відкриваючи цей файл, ви отримаєте можливість вибрати стандартний переглядач PDF за замовчуванням. Виберіть Adobe та натисніть "Завжди відкривати з".

Тепер поверніться до диспетчера програм та ввімкніть знову Google Диск.


-1

Мене теж вразило це питання. Диск Google викрадає завантаження, а потім Adobe хоче 9,99 на місяць викуп, щоб вивести їх звідти.

Видалення будь-яких оновлень Google Диска та його відключення також вирішить проблему ... і не відмовляючись від інших переваг хромованого браузера.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.