Як встановити мелодію MP3 в Android (Nexus S)


9

Я використовую музику (останнє до сьогодні) та TTPOD як свої MP3-програвачі.

Після Googling, я думаю, я можу встановити свій тон дзвінка MP3, тривалим натисканням на пісню за допомогою програми Music. Однак, як тільки я довго натискаю, є лише наступні виділення

  • Грати
  • Додати до плейлиста
  • Видалити
  • Магазин для художника
  • Більше художника
  • Пошук

Я очікував, що зможу отримати вибір Set as ringtone, але не знайшов.

Чи можу я знати, який "правильний" спосіб встановити MP3 в якості мелодії дзвінка в Android?



Ви робите довге натискання на музику у вбудованому додатку "Музика" або у додатку "Сторона музики"? У вбудованому варіанті ви обов'язково повинні отримати опцію "Встановити як", коли ви довго натискаєте окрему мелодію.
GAThrawn

Я використовую вбудований додаток Музика. Зараз у них є нова версія. Я отримую наведені вище варіанти, але не "Встановити як".
Cheok Yan Cheng

v3 + програми "Музика" просто не має Set Asменю. Ви можете спробувати видалити оновлення та скористатися старішою версією, якщо хочете.
eldarerathis

Відповіді:


6

Це не «правильний» спосіб, але IMO - це хороший спосіб: використовуйте Ringdroid . З його допомогою ви можете вирізати відповідну частину MP3, яка буде використовуватися як мелодія дзвінка. Таким чином ви зможете позбутися тих примхливих вступів пісень, які мають повільний початок і заощаджують простір, не маючи в папці мелодії всього дубліката MP3.


1
Він хоче прочитати мої контакти. Це занадто багато, щоб лише встановити MP3 з Google Music як мелодію дзвінка. Чи є краще рішення після більш ніж 1 року?
Мартін Тома

Існує ще одна подібна програма під назвою Ringtone Maker , але вона також потребує дозволу читання / запису для контактів, оскільки вона дозволяє встановлювати мелодії, що стосуються контактів.
onik

4

В останніх версіях Android (принаймні в Nexus S) якось важко встановити MP3 як мелодію дзвінка. Раніше в меню під назвою "Встановити як" був варіант, але в новому додатку "Музика" він зник.

Що ви можете зробити, це скопіювати mp3 у /sdcard/media/audio/ringtonesцю ringtonesпапку, можливо, вона порожня або навіть не існує, у цьому випадку просто створіть її.

Потім ви переходите до Settings -> Sound -> Phone ringtoneі вибираєте mp3 зі списку.

Щасти!


Casey_Miller - спасибі! Ваше - це єдине рішення, яке, здається, працює, і воно прекрасно працює (у мене Nexus S з версією Android 2.3.4).

1

Я використовую Ringtone Maker , який є безкоштовним додатком. Ця програма дозволяє вибрати частину пісні як мелодію дзвінка. У ньому є деякі попередньо вибрані частини (на основі популярних редагувань, що входять до бази даних), або ви можете вибрати свою частину пісні, яку слід встановити як мелодію дзвінка.

Якщо ви просто хочете, щоб початок пісні був у якості дзвінка, відповідь @ bakytn - це шлях.

Деякі інші музичні програми дадуть вам можливість вибирати пісню як мелодію дзвінка, наприклад, PowerAmp $ 5 , але я не впевнений, що вони пропонують з точки зору вибору частини пісні.


-2

Завантажте музичний додаток MP3. Виберіть вкладку пісні та натисніть вибрану пісню. Ви отримаєте варіант set as ....


Чи можете ви надати посилання?
Сід
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.