Які переваги користувацького ПЗУ над укоріненими запасами?


Відповіді:


18

Переваги

Користувальницький ПЗУ може бути меншим, ніж попередньо вкорінений запас ROM, а з коренем ви можете робити практично все, що завгодно. Таким чином, головна перевага перед просто вкоріненням полягає в тому, що робота вже зроблена для вас, якщо ви захопили користувальницький ROM з особливостями, які вас цікавлять. Наприклад, користувацьке ядро ​​з кращою підтримкою розгону може бути включене в спеціальний ROM.

Як випливає з назви, плита ПЗУ має багато свободи в налаштуванні. Але, як правило, "добре відомі" власні ПЗУ мають:

 • Спеціальні теми або принаймні шпалери чи віджети. Це може включати модифіковані кольори та піктограми системи, екрани запуску тощо.
 • Корінь, звичайно (див . Переваги вкорінення ).
 • Менше програмного забезпечення (наприклад, видалення "Мій рахунок" T-Mobile).
 • Корисні утиліти для типу людини, яка прошиває користувацькі ROM (наприклад, диспетчер ROM).
 • Мішмош модемів та ядер, вибраних для найкращого часу роботи акумулятора чи продуктивності. Модеми зазвичай є на складі, але ядра можуть бути запасними або на замовлення.
 • Додаткові параметри в меню (наприклад, CyanogenMod дозволяє користувачеві перезавантажуватися до режиму відновлення або швидкого завантаження, а не просто перезавантажувати пристрій зазвичай).
 • Додаткові налаштування користувальницького інтерфейсу (наприклад, CyanogenMod дозволяє користувачам розміщувати / вимикати елементи керування в рядку стану замість використання віджетів).

Нарешті, користувацькі ПЗУ не повинні починатись із запасів, починаючи з того чи іншого. Це може ввімкнути додаткові функції на системному рівні (наприклад, вбудоване прив’язування) або дозволити оновлення до версії Android, яка не була або не буде випущена для вашого пристрою. Він також може звільнити вас від важко видаляються бітів ROM-накопичувачів, таких як їх власні користувальницькі інтерфейси / пускові установки, які часто неможливо видалити.

Недоліки

 • Спеціальні ПЗУ, особливо ті, що не базуються на складі, часто є трохи експериментальними. Вони можуть бути не настільки стабільними, як запас, особливо з користувацькими ядрами або коли вони не базуються на запасах (драйвери важко отримати правильно).
 • Спеціальний диск може включати практично будь-які додатки, які хотів включити творець, і ви можете вважати їх програмними засобами.
 • Спеціальні теми можуть бути не такими, якими ви хочете; багато плит із ПЗУ не є дизайнерами.
 • Щось недобре чи шкідливе може бути включене до ПЗУ.
 • Стримати ваш пристрій - це завжди можливість. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите, коли прошиваєте користувальницький ROM, і ніколи не використовуйте ПЗУ, розроблений для іншого пристрою.
 • Як і вкорінення, мигання користувальницького ПЗУ майже напевно позбавить гарантії пристрою, який не розробляється (наприклад, Nexus).

Чи збільшує вкорінення / установка користувальницького ПЗУ зручну оперативну пам'ять будь-якого мобільного телефону?
TheRookierLearner

Залежить. Багато побудови оператора / постачальника включають власні служби та пускові установки, які займають більше пам’яті, ніж стандартні побудови Google, на яких базується більшість користувацьких ПЗУ. HTC Sense, Motorola Blur та Samsung TouchWiz займають більше пам’яті, ніж основна платформа. Зауважте, що вкорінення саме по собі не впливає на використання пам'яті.
Марк Портер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.