Як дистанційне керування за допомогою сервера Droid VNC через USB?


9

Я встановив Droid VNC Server на свій телефон Android 2.2 (CyanogenMod), але незрозуміло, як зараз керувати своїм телефоном через USB.

Коли я запускаю сервер на телефоні, він дає мені IP-адресу, але я не можу до нього пінг. Я не можу ні підключитися за допомогою браузера за вказаною адресою, ні через клієнт VNC.

У мене є кореневий доступ.

Чи може хтось пояснити мені наступні кроки?

Відповіді:


9

Я не знайшов посібника чи FAQ, які я знайшов для програми, тому я не впевнений, чи це так, як вони мали намір використовувати його. Це все-таки працює, і я не бачу альтернативного способу використання USB.

  1. Вам потрібно встановити ADB разом із належними драйверами для вашого пристрою. Це залежить від платформи та телефону, тому перевірте Google чи XDA.
  2. Увімкнути налагодження USB на своєму пристрої - Налаштування> Програми> Розробка> Налагодження USB
  3. Підключіть, запустіть дроїд VNC-сервер
  4. У командному рядку запустіть ці команди:
    • adb forward tcp:5801 tcp:5801
    • adb forward tcp:5901 tcp:5901
  5. Відвідайте http: // localhost: 5801 у веб-переглядачі або вкажіть клієнта VNC на localhost: 5901

Я помічаю, що продуктивність не є кращою через USB порівняно з 802.11g, тому я б рекомендував вирішити проблему лише в тому випадку, якщо доступ до вашого пристрою через WiFi неможливий.


Це спрацювало велике спасибі! Тільки проблема використання браузера на нього відповідає, але показують лише два посилання на TightVNC та авторський сайт. Замість цього я використовую UltraVNC Viewer для підключення та працює дуже добре.
Дрейк

Можливо, у вас не встановлена ​​Java, або у клієнта Java VNC виникла проблема з завантаженням у вашій системі. Так чи інакше, це не має значення, оскільки UltraVNC працював на вас.
Saiboogu
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.