Які плюси та мінуси роботи CyanogenMod?


28

Чи може хтось, хто його використовує, перелічить відповідні переваги та недоліки? Мене насправді більше цікавлять недоліки та обмеження, оскільки похвали за це не важко.

Редагувати: Ooops, я забув згадати, оригінальний Droid, на даний момент працює Android 2.2

Відповіді:


6

Ваш пробіг за допомогою Cyanogen Mod (CM) залежить від телефону, яким ви працюєте. Якщо у вас є телефон HTC, у вас взагалі не буде запущено або встановлено HTC Sense. Тож віджети HTC не працюватимуть. Це перешкода для багатьох користувачів телефонів HTC, які користуються деякими з цих віджетів. Особисто мені вдалося знайти адекватну їм заміну. Тож це не було для мене перешкодою.

Якщо ви не використовуєте телефон HTC, можливо, не буде багато мінусів. Знову ж таки, можливо, ви не зможете використовувати жодних віджетів, що надійшли у вашому телефоні. Але у вас може бути інший додаток для набору номерів і контакт, тоді як ви звикли.

Чи підключаєтесь ви до системи електронної пошти на роботі, наприклад, поштової системи Exchange? Я це роблю, і це було однією з причин того, що я не використовую CM. Не те, щоб це не спрацювало, але в мене бракувало певної функціональності, кілька налаштувань, і мені не сподобалося, як контактний додаток управляв контактами Exchange. Що б HTC використовував для своїх збірок, працював краще IMO, тому я використовую ПЗУ на основі HTC.

Як заявляє Saboogu, обладнання також зміниться, але команда CM добре налаштовує свій ПЗУ та розробляє переробки, щоб вони добре функціонували навіть на старих телефонах.

Якщо ви вже вкоренилися, спочатку створіть резервну копію NAND. Дотримуйтесь цього посібника, я писав, маючи на увазі, що він написаний для Evo, але більшість інформації все ще стосується інших телефонів. Коли у вас є резервна копія, тоді витріть і спалахніть і перейдіть звідти. Подивіться, чи сподобалось вам і набір функцій. Таким чином, якщо ви його ненавидите, ви можете легко відновити резервну копію.


6

Найбільша мета CyanogenMod, на моїх очах, - забезпечити зворотну передачу функціональності для старих телефонів, які не отримують останню версію ОС Android (2.1+), наприклад, G1. Він також дає безліч маленьких перетворень тут і там, щоб додати на ваш телефон деяку функціональність, якої ви, можливо, ще не отримували.

Це також (як правило) вимагає вкорінення телефону, тому ви також отримуєте ці переваги .

Хоча CM випускає "стабільні" версії, ваша стабільність може відрізнятися. Ви, швидше за все, побачите більше перезавантажень з CM, ніж запас rom або інші різні помилки.


2

Дійсно залежить від вашого обладнання. На цьому етапі CM6, ймовірно, повільніше на G1, ніж випуск OTA 1.6. Можливо, не настільки стабільний, але, звичайно, більш функціональний.

З іншого боку, на більш високому пристрої пам'яті, який має вбудовану підтримку 2.x, ті самі недоліки не застосовуватимуться.


Як заявив Брайан Денні, ваш кон - це також професіонал. Це дозволяє старішим телефонам виконувати новіші ітерації ОС, які вона інакше не підтримувала б.
Джейк Уортон

Я з цим погодився. Я щойно провів CyanogenMod 6 на свій HTC Hero, який не є найпотужнішим телефоном у світі, і він працює добре. HTC не збирався приймати це минуле 2.1, але тепер я маю все на доброму рівні :-)
DilbertDave

0

Раніше я володів HTC Hero і звернувся до CyanogenMod (CM), оскільки він не містить HTC Sense.

Однак через обмеження обладнання я помітив, що мій телефон працював повільніше у міру збільшення версії Android. Оскільки Froyo телефон більше не працює, і часом він відстає.

Ще одна проблема, з якою я стикався, - апаратне забезпечення. Наприклад, камера може не мати деяких функцій, введених HTC.


0

Одним недоліком є ​​зменшення підтримки апаратних засобів у деяких випадках. IE Cyanogenmod для HTC Desire не підтримує HD відео.


Про яку версію ви говорите? Я не знаю жодної такої помилки.
RR

Ціаногенмобіль 7.1 та 7.2.

0

У нас в сім’ї є помаранчевий Сан-Франциско, клинок AKA ZTE.
Я б сказав, що найбільша слабкість, яку я виявив у CM7 rom для цього пристрою, полягає в різних маленьких помилках з датчиком близькості, підключенням до Wi-Fi та управлінням живленням.

IMHO це пов’язано з тим, що ZTE дуже хиткий у тому, як вони підтримують джерело ядра, і частково через те, що не було задокументовано ревізії апаратних засобів, що спричиняє різні незначні збої. Це спричинило додаткову роботу для розробок, які склали ядро ​​Blade для CyanogenMod, але всі проблеми були виправлені.

Іноді користувачі страждають від помилок і просто не повідомляють про помилки в трекері помилок, тому розробники не знають про проблеми, які потрібно виправити.

Все це є незначними питаннями, проти добре відомих плюсів CyanogenMod. Я мав набагато більше стабільності, продуктивності та підтримки від CyanogenMod, ніж я від Orange та їхніх ROM-дисків.


Якби я був ти, я б не намагався покласти Цианоген на свій телефон, тому що він може вдарити тебе.
RR

1
Що ще важливіше додати, що там були варіанти «Леза», деякі - європейські варіанти, деякі - 512 Мб, інші - 256 Мб, деякі - OLED, інші - різні різні сенсорні екрани, і не можна забувати і китайські варіанти, і індійські Варіанти (Dell?), так що в цілому, саме таким було і початкове CM7, більшість, якщо ні, все, однак виправлені. Витрата акумулятора все ще є проблемою.
t0mm13b
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.