Чи можна скористатися швидкою завантаженням для резервного копіювання пристрою?


28

Багато людей розповідають про fastbootте, що його можна використовувати для спалаху зображення на одному з розділів.

Чи можливий також зворотний зворот, тобто зробити двійковий знімок і зберегти його як поштовий файл, який містить точне бінарне представлення розділу, який слід створити з резервного копіювання?

тому я запитую це резервне копіювання - це два кроки.

1) зробити знімок / знімок для резервного копіювання (резервного копіювання) 2) та замінити зображення / знімок з резервного копіювання (відновити)

мені здається, що швидка завантажувальна машина робить лише одне, тоді як вміти записувати на внутрішній спалах Androids (у двійковому " dd" -стилі), здається, він також повинен мати можливість читати зі спалаху.

Таким чином нікому не потрібно було б організовувати та керувати іншим потенційно недостовірним ромом, щоб виконувати роботу з читання.

Відповіді:


17

Якщо ви скористаєтеся нашою -вікі для швидкого завантаження та переходите за посиланням на Список команд швидкої завантаження , ви побачите, що відповідь - НІ. Fastboot має лише команди для запису на пристрій. Кілька винятків включають:

  • переконавшись , що це пристрій взагалі, використовуючиfastboot devices
  • деякі команди конкретних OEM для читання значень конфігурації ( fastboot oem <option>- зауважте, що всі ці, крім oem lock/ oem unlock, параметри починаються з INFO?)
  • кілька команд завантажувача
  • перезавантажте пристрій після "виконаної роботи" ( fastboot reboot/ fastboot reboot-bootloader)

З вступу CybogenMod Fastboot Intro , акцент мій:

fastboot - це невеликий інструмент, який постачається з пакетом Android SDK (комплект розробників програмного забезпечення), який можна використовувати для повторного спалаху розділів на вашому пристрої. Це альтернатива режиму відновлення для встановлення та оновлення.

Вікіпедія описує швидку завантаження як діагностичний протокол, що входить до пакету SDK, який використовується в основному для зміни флеш-файлової системи через USB-з'єднання від хост-комп'ютера. (знову наголос мій).

Жодне джерело не говорить про резервне копіювання розділів (або даних) з пристрою.


4
Дякую за відповідь на запитання. Я знаю, що тобі, мабуть, здається, що я просто недостатньо добре шукав інформацію. З uboot, розділом відновлення, модом відновлення, режимом роботи з годинником, fastboot, adb і т. Д. Дійсно багато речей, які, схоже, мають подібні цілі, а інформація іноді заплутана. Суть у дійсності полягає в тому, що запис і читання в пам'ять / з пам'яті - це основні операції, і здається ідіотичним, що швидко робити завантаження можна лише одним з обох . Це здорово , ви можете прошити з FastBoot, але чому б не бути в змозі читати , здавалося , «мені неправильним», тому я запитав
humanityANDpeace

Я вас ні в якому разі не звинувачував: Особливо нові люди тут можуть легко заплутатися (з причин, які ви вказали). Якби я хотів звинуватити вас, я розмістив "коментар RTFM" - замість цього я вважав, що невеликий звіт не може зашкодити.) // Насправді, резервне копіювання розділів може бути набагато складніше (якщо тільки Nandroid вашого власного відновлення не робить саме це ). Ви можете ddпереносити розділи і мій Adebar може допомогти вам створити відповідний сценарій для цього (працює через ADB).
Izzy

Звичайно, я просто хоч і мав правильний натяк на наявні ресурси. Ваша відповідь була чудовою та приємно сформульованою, дякую! Я пропустив констатацію певного фону, коли писав повідомлення. Фон (я додав тим часом) просто -і як зазначено на тезі wiki- що його абсурдні (на мене) можна прошивати зображення, але не приймати їх.
humanityANDpeace

Це не такий абсурд. Було б безглуздо, якби ви могли створити резервну копію таким чином, але не мали можливості відновити її #D Але так, я розумію, що ви зрозуміли. Радий, що я зміг пролити трохи світла!
Izzy

Я підозрюю, що тут також є питання безпеки. Можна скористатися швидкою завантаженням, щоб створити секторне зображення заблокованого пристрою, що дозволяє отримувати доступ до вмісту файлової системи без необхідності скидання заводських налаштувань.
джиггуньєр

7

Ми можемо тимчасово завантажити спеціальне відновлення

швидке завантаження <kernel> [<ramdisk>]

потім резервні копії системних розділів


Чому це заборонено? Має бути можливість завантажувати системне зображення, яке здатне прочитати (і створити резервну копію) вмісту пристрою, чи не так?
Маттіас Вайлер

Для майбутніх читачів: пристрій повинен підтримувати fastboot bootкоманду. <kernel>може бути чимось на зразок ClockworkMod (cwm.zip) або TWRP (twrp * .img).
Йоганн

1
Для деяких телефонів (наприклад, Xiaomi) це також вимагає розблокування завантажувача, що неможливо зробити без стерти даних.
chrki
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.