Поради щодо економії електроенергії для Galaxy S2, які не передбачають перетворення її на німецький телефон


11

Мій Galaxy S2 завжди демонстрував не більше 8 годин роботи акумулятора. Це стосується запасу ROM, а також недавнього оновлення 2.3.5 та вкоріненого ядра. Усі поради щодо економії акумулятора, які я бачив, суттєво зводяться до того, щоб "вимкнути все, що змусило вас придбати чортовий телефон, і використовувати його тільки для голосових дзвінків, як німий телефон". - тобто відключити 3g / EDGE / wifi / gps / bluetooth / яскравість екрана. З партії я зробив наступне:

  • Екран постійно встановлений на 10% яскравості, тобто найнижчу.
  • Bluetooth / Wifi / GPS увімкнено лише за потреби, що не так багато (пара четвереньких чеків щодня).
  • Синхронізація відключена.
  • Гаптичний зворотний зв'язок / вібрації вимкнено.
  • 2 ємнісні кнопки встановлені лише у темряві, тому протягом дня вони ніколи не вмикаються.

І все-таки акумулятор розряджається, як божевільний, і якщо я не ношу із собою зарядний пристрій, телефон навіть не може встигнути за день. Чи є спосіб дізнатися, які додатки повіять акумулятор?

Графік використання акумулятора та список програм за допомогою використання акумулятора насправді не допомагають; він показує мені лише ті програми, які я запускав сам нещодавно.

То чи є ще щось, що можна зробити, щоб поліпшити термін служби акумулятора, або я змирився завжди носити зарядний пристрій?


Тут є багато питань щодо підказок акумулятора. Ви дивилися на когось із них? (Я бачу цілу низку ймовірних кандидатів праворуч у розділі "Пов'язані".)
але

Це було саме моє значення - якщо рішення полягає в тому, щоб вимкнути все, що перешкоджає призначенню смартфона. І всі поради, які я бачив до цього часу, зводяться до того, щоб просто це зробити.
Рекс

2
Я рекомендую експериментувати з іншими ядрами. У моєму оригінальному SGS Vibrant фондове ядро ​​дає мені цілий день, якщо я не використовую його , тоді як мій поточний дає майже повний тиждень без використання (просто синхронізація через WiFi). Ніколи не буває менше доби, якщо у мене екран не увімкнений годинами.
Матвій

Більш «розширений» акумулятор може бути вашим єдиним рішенням, якщо ви не готові відмовлятися від функціональності. Звичайно, товстіший акумулятор означає товстіший телефон, але функціонувати перед естетикою, правда?
Чах

1
У моєму Galaxy s2 батарея працює в режимі нормальної роботи близько 24 годин. Основні причини споживання акумулятора, які я помітив, - це високий трафік WiFi або 3G, грати в 3D ігри та освітлювати екран годинами.
Хомам

Відповіді:


12

Зазвичай я отримую день у день, носячи зарядний пристрій USB, оскільки я завжди маю біля себе ноутбук чи інші комп’ютери. Деякі люди проходять через придбання другої батареї або товсту розширену батарею.

Будь-які програми, які синхронізуються кожні 15 хвилин, - це смоктання акумулятора, оскільки це заважає спати телефону. Синхронізація щогодини або близько того не повинна значно впливати на акумулятор Якщо можливо, слід віддати перевагу програмам, які використовують C2DM (тобто натисніть замість опитування). Багато додатків, які опитують дані, мають настроювану частоту опитування, намагаються мати однакову частоту опитування для всіх додатків або цілих кратних.

Для поштових скриньок, яким потрібно періодично отримувати термінові електронні листи, не використовуйте акціонерного електронного клієнта, а використовуйте клієнт Gmail або Exchange, який використовує push. Якщо ваш сервер електронної пошти підтримує розширення IMAP IDLE (розширення Push для протоколу IMAP), слід використовувати сторонній клієнт IMAP, наприклад, K9 Mail. Однак не використовуйте push для поштової скриньки з високим трафіком з низьким пріоритетом. Можливо, ви зможете знайти приємне місце для себе, скориставшись двома або більше поштовими скриньками для вашої високої терміновості та поштової скриньки з високим трафіком.

Якщо ви вкоренилися, андерлок. Більшість телефонів мають набагато більше процесора, ніж потрібно для щоденного використання; розблокування приборкає телефон, щоб він несподівано не перейшов у режим повної потужності, не забудьте відновити годинник перед активними процесорними діями (наприклад, іграми) та знову розігнати його.

Сподіваюся, ви знаєте відключити Live Wallpaper. Вони гарні для показу, але не, якщо ви хочете, щоб ваш телефон прослужив день.

Закріпіть телефон у кишені. Я виявив, що мій телефон швидше розряджає акумулятор, коли в щільній кишені, оскільки апаратні кнопки часто випадково натискаються, що активує екран і не дає телефону спати.

У деяких користувальницьких ПЗУ, наприклад, CyanogenMod, на панелі сповіщень є віджет живлення, який зручний для швидкого включення / відключення функцій висмоктування акумулятора, наприклад, GPS, 3G тощо.

введіть тут опис зображення

Однак пам’ятайте, що врешті-решт все це є компромісом:

введіть тут опис зображення


8

Є два додатки - Juice Defender та Woofi, які при спільному використанні можуть значно збільшити термін служби акумулятора вашого телефону. Ідея полягає в тому, що якщо вам не потрібно отримувати сповіщення про одразу отримання повідомлення через Інтернет, ваші мобільні дані не повинні постійно працювати. Juice Defender (серед іншого) відключить ваш мобільний Інтернет, а потім повторно включить його через визначений проміжок часу, щоб ваш телефон перевіряв наявність нових повідомлень. Це не впливає на текстові повідомлення та телефонні дзвінки.

Woofi використовує ваше мережеве розташування як основу для відключення та включення Wi-Fi, щоб увімкнути Wi-Fi антену лише тоді, коли ви десь можете користуватися нею. Якщо ви такий контролер, як я, ви також можете все це зробити з Tasker. У мене це налаштовано так, що коли мій екран відключається, усі підключення до Інтернету відключені, поки я не вмикаю екран. Потім, якщо він не підключається до wifi протягом 30 секунд, wifi відключається. Він повертає дані кожні 10 хвилин, щоб повідомляти мене, якщо я отримаю електронний лист.

Я помістив ярлик, щоб увімкнути / вимкнути це на головному екрані, і час роботи акумулятора майже подвоївся.

Нарешті, якщо ви щойно прошивали новий диск, час роботи акумулятора буде поганим протягом першого тижня або близько того часу, поки кеш-пам'ять Dalvik та кеш інформації про акумулятор не будуть накопичені. Ви повинні помітити значне збільшення часу роботи акумулятора через кілька днів.


1
не знав, що про миготіння +1
KevinOrr

6

Найбільший вбивця акумулятора для мене - це місце, у якому мало або взагалі немає сигналу стільникового зв'язку, і ввімкнена стільникова антена. Телефон постійно намагається з'єднатися з мережею, і він просто висмоктує акумулятор насухо.

Коли я працюю, я не можу отримати жодного сигналу у своєму кабінеті, тому перекладаю річ у літак. (Я не можу телефонувати або приймати дзвінки в будь-якому випадку, так само може.) Я легко закінчую день із 80% акумулятором. Якщо я забуду це зробити, я вийшов з соку до раннього дня.


Звучить різко ... Я також бачив, як мій сигнал вальс вгору і вниз під час роботи. Справа в тому, що це мій перший телефон Nokia, і попередній мій N8 все ще встиг тривати 15 годин на роботі, з увімкненою синхронізацією електронної пошти.
Рекс

3

Дякую за відповіді, ZShakespeare, Al Everett та Lie Ryan :) Це правда, сигнал стільникової мережі на роботі досить поганий - тому може так швидко стікати. Я випробував всі ваші рекомендації та в інтересах інших людей, збираюся документувати, що я зробив:

По-перше, для не вкорінених користувачів. Якщо у вас немає Tasker , отримайте його - це найпотужніший інструмент автоматизації завдань для Android, хоча дещо орієнтований на енергетичних користувачів. Немає безкоштовної версії (пробна версія 15 днів), але вона варта кожної копійки. (Це трохи дешевше, якщо купувати їх безпосередньо у розробника, а не з ринку). Я вже налаштував Tasker вбивати Wi-Fi та вимикати автоматичну синхронізацію, коли я заходжу в офіс. Тепер на додачу я створив профіль для відключення з'єднання даних (EDGE / 3G), коли екран порожній.

Далі для вкорінених користувачів - і саме там я бачу найбільш різку економію енергії - занижуючи процесор. Я використовую 2.3.5 і експериментував з двома ядрами - SuperCore 2.0 DarkyROM та нінфетаміном Хакре . Останнє - це високоефективне ядро ​​з функціями регулювання напруги (SuperCore не підтримує зміну напруги). Я встановив SetCPU і встановив його вниз з 1200 МГц до 800 і зменшив напругу процесора до 975 мВ (на 800 МГц подальше опускання спричинить проблеми). Я також встановив його для подальшого зменшення тактової частоти до 500 МГц, коли екран вимкнено. Роблячи це, я отримав прискорене резервне копіювання майже 4 годин.

Дивлячись на це, мені цікаво, чому Samsung не робить те саме в режимі "економії енергії", який доступний за замовчуванням; не всі бажають / зможуть експериментувати із вкоріненням свого телефону.

Нарешті, щодо синхронізації програм та електронної пошти - я вимикаю автоматичну синхронізацію, коли я перебуваю в офісі, а в інший час використовую вбудований поштовий клієнт для синхронізації моєї пошти щогодини. Мій офіс Обмін електронною поштою вимкнено, коли я перебуваю в офісі, і налаштовано на інший час для надсилання електронної пошти. Я не отримую більше пари листів на день у неробочий час.


1

Я вважаю, що функція енергозбереження є досить хорошою, все, що не використовується, вимикається, але включається, коли потрібно автоматично.


Неприємності в моєму акумуляторі, незважаючи на те, що режим енергозбереження завжди увімкнено :(
Rex

Я працюю в безпечному приміщенні, в якому є стіни з шлакоблоком із залитим бетоном у порожнечах та важким сітчастим екраном (як важкий курячий дріт або огорожа ланцюга), вбудованим у стіни, двері сталеві - і камери безпеки теж додати веселощі Це діє як Faraday Cage, але навіть при всьому, що я можу отримати сигнал іноді, але так, це, безумовно, може розрядити акумулятор.
dghughes

0

Ви вже вимкнули більшість функцій, але якщо це дає лише менше 8 годин, швидше за все, є деякі технічні помилки. Можливо, в акумуляторі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.