Як мені робити дуже довгі фотографії експозиції?


11

Я хотів би зробити кілька фотографій довгої експозиції, використовуючи свій телефон Android (Moto DROID v1 під управлінням Android 2.2.2) нічного неба. Я експериментував із налаштуваннями програми камери за замовчуванням, і виявив, що я можу встановити фокус на нескінченність, але час експозиції має лише три налаштування: 0, +1 та +2. Якщо встановити експозицію на +2, я можу отримати впізнаване фото повного місяця, але я не в змозі захопити поле зірок.

Чи є спосіб продовжити час експозиції понад +2?


Примітка . Існує непорозуміння між компенсацією експозиції та швидкістю затвора . Налаштування експозиції в додатку камери є першим, а не щодо тривалості експозиції.
Андрій Т.

Відповіді:


1

Це неможливо зробити за допомогою параметрів камери за замовчуванням.

Ви можете подивитися на інший додаток для камери, як-от Camera Streak ( Blog ).

Або ви можете зробити свою власну, ось релевантні деталі, які потрібно змінити:

http://developer.android.com/reference/android/hardware/Camera.Parameters.html

setExposureComponent ()


Я спробував смугу фотоапаратів, але без жорсткого контролю над ISO я просто завив чорним зображенням або яскравим, нечітким плямом.
JadeMason


0

Ви можете спробувати Camera FV-5. Це дозволяє лише відвідувати експозицію до 1 хвилини, але він має ISO-контроль, а версія Lite не обмежена і не має водяних знаків.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.