Чи існує спосіб тимчасового відключення дотику?


9

Уявіть, що ви хочете щось робити, тоді як дисплей в режимі дії (не в режимі сну), і в той же час ви нічого не хочете робити. Ця ситуація схожа на дітям блокування , в якому всі кнопки не реагують тимчасово, щоб відключити будь-яку взаємодію дитини.

Чи є спосіб досягти цього в Android? У нас є щось на кшталт блокування екрана ?

Відповіді:


2

Якщо ви розмовляєте у вашому додатку, це неможливо, оскільки ви не можете перекрити домашню кнопку, навіть якщо це м'яка або жорстка кнопка. Тож повний замок завжди неможливий.

Це для того, щоб припинити шахрайському додатку повністю контролювати телефон.


Насправді це може зробити вбудована програма для камер. Якщо ви натискаєте кнопку живлення, перебуваючи в додатку для камери, він блокує всі інші кнопки та сенсорний екран, при цьому все ще відображається екран на екрані. Однак я не маю уявлення, чи можуть це робити сторонні додатки чи це доступно лише для системних програм, щоб запобігти неправомірному застосуванню зловмисних програм.
GAThrawn

Що це за пристрій? Натискання живлення на N1 в додатку для камери - як правило, - блокує телефон і перетворює екран у чорний колір.
Блонделл

Galaxy S із офіційними пряниками, його знайшли лише випадково пару тижнів тому, коли я робив кілька знімків поспіль, а потім раптом жодна кнопка не працювала. Я не розглядав, чи це зміна, чи зміна Samsung TouchWiz, але в будь-якому випадку це показано, що це можливо для системного додатка.
GAThrawn

Так добре, це має сенс для системних додатків, оскільки сам "заблокований екран" - це системний додаток :-)
Blundell

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.